Forma w lidze
Carrick Rangers w tabeli
5. miejsce / 16 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 12 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:10 bramki
1,60 gola/mecz
10 pkt
11:7 bramki
1,83 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Carrick Rangers
Wartość drużyny: 850 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Irlandia Północna | 31 | napastnik | 11 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 990 minut | Irlandia Północna | 24 | obrońca | 11 | 125 tys. € |
Carrick Rangers w tabeli NIFL Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 28 |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 25 |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 19 |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 17 |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 16 |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | 15 |
Wyniki Carrick Rangers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dungannon Swifts
2
Carrick Rangers
4
NIFL Premiership, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Carrick Rangers
4
Crusaders FC
0
NIFL Premiership, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Glentoran
2
Carrick Rangers
0
NIFL Premiership, 9. kolejka
|
Terminarz Carrick Rangers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Carrick Rangers
Linfield
NIFL Premiership, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Carrick Rangers
Limavady United
NIFL Premiership, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Cliftonville FC
Carrick Rangers
NIFL Premiership, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Carrick Rangers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo |
Carrick Rangers to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Premiership. Swoim domowym obiektem jest Loughview Leisure Arena, który może pomieścić 6 000 widzów. Zespół prowadzi Stephen Baxter. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 850 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Carrick Rangers?
Klub piłkarski Carrick Rangers zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Carrick Rangers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Carrick Rangers trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Carrick Rangers w tabeli NIFL Premiership?
Carrick Rangers zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli NIFL Premiership z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Coleraine FC wynosi 12 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Carrick Rangers?
W wyjściowym ustawieniu Carrick Rangers między słupkami staje N. Gartside, a linię obrony najczęściej tworzą B. Buchanan-Rolleston, K. Nelson, J. Crowe oraz L. Mccullough. W środku pola grają J. Forsythe, A. Steele, J. Callacher oraz M. Snoddy, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Gibson, A. Lecky. Trener Stephen Baxter ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w NIFL Premiership i pucharach.
Kiedy Carrick Rangers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Carrick Rangers to spotkanie z Linfield, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Loughview Leisure Arena w ramach NIFL Premiership (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Carrick Rangers?
Ostatni mecz Carrick Rangers to wygrana z Dungannon Swifts 2:4 w NIFL Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Heatley, Dillon, Crowe, Wallace (samobójcza), Gibson oraz Mcallister. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Carrick Rangers w tym sezonie?
Bilans Carrick Rangers w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 19 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Carrick Rangers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Carrick Rangers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Carrick Rangers
Carrick Rangers terminarz
Kiedy Carrick Rangers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Carrick Rangers to spotkanie z Linfield, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Loughview Leisure Arena w ramach NIFL Premiership (12. kolejka).
Wyniki Carrick Rangers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Carrick Rangers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Carrick Rangers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Carrick Rangers wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
NIFL Premiership, 11. kolejka
|
2:4 | – | 9/12 | 4/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Premiership, 10. kolejka
|
4:0 | – | 8/16 | 2/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 9. kolejka
|
2:0 | – | 4/6 | 1/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 8. kolejka
|
2:5 | – | 11/15 | 3/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 7. kolejka
|
1:1 | – | 2/9 | 4/7 | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 6. kolejka
|
1:3 | – | 8/11 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 5. kolejka
|
1:0 | – | 2/11 | 3/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 4. kolejka
|
0:4 | – | 4/9 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 3. kolejka
|
0:2 | – | 9/10 | 2/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 2. kolejka
|
1:2 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Carrick Rangers?
Ostatni mecz Carrick Rangers to wygrana z Dungannon Swifts 2:4 w NIFL Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Heatley, Dillon, Crowe, Wallace (samobójcza), Gibson oraz Mcallister. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Carrick Rangers – tabela NIFL Premiership
Jakie miejsce w tabeli NIFL Premiership zajmuje Carrick Rangers w sezonie 2026/2027.
Miejsce Carrick Rangers w tabeli NIFL Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 13 | 28 | |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 25 | |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 19 | |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 5 | 17 | |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 13 | |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 12 | |
9
|
Cliftonville FC
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:13 | -1 | 12 | |
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | -5 | 12 | |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | -12 | 5 | |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 13 | 28 | |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 25 | |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 19 | |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 5 | 17 | |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 13 | |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 12 | |
9
|
Cliftonville FC
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:13 | -1 | 12 | |
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | -5 | 12 | |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | -12 | 5 | |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Linfield
|
6 | 5 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 15 | |
| 2 |
Coleraine FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
| 3 |
Crusaders FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 4 |
Glentoran
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Larne
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 6 |
Limavady United
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Carrick Rangers
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 8 |
Cliftonville FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Portadown
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 10 |
Dungannon Swifts
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 11 |
Ballymena United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
Bangor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Coleraine FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 15 | |
| 2 |
Linfield
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
Larne
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 10 | |
| 4 |
Carrick Rangers
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 5 |
Dungannon Swifts
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 6 |
Ballymena United
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Glentoran
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 8 |
Cliftonville FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 9 |
Crusaders FC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
| 10 |
Limavady United
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 11 |
Bangor
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Portadown
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Carrick Rangers w tabeli NIFL Premiership?
Carrick Rangers zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli NIFL Premiership z dorobkiem 16 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Coleraine FC wynosi 12 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Carrick Rangers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Carrick Rangers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Carrick Rangers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,55
- Czyste konta 27%
Strzelcy Carrick Rangers
-
Danny Gibson 6
-
Paul Heatley 3
-
Aidan Daniel Steele 2

-
Jordan Forsythe 1
-
Daire O'Connor 1
-
Joe Crowe 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Carrick Rangers i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Carrick Rangers to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Carrick Rangers - Linfield Po przerwie pada 47% bramek Carrick Rangers.Przebieg meczu Carrick Rangers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Carrick Rangers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Carrick Rangers
95% bramek Carrick Rangers pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Carrick Rangers zdobywa w sezonie średnio 1,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Carrick Rangers
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Carrick Rangers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Carrick Rangers wygra mecz Carrick Rangers - Linfield Carrick Rangers nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Carrick Rangers
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 18%
W 55% meczów Carrick Rangers padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Carrick Rangers - Linfield Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów Carrick Rangers.Carrick Rangers – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Carrick Rangers, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Carrick Rangers zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Carrick Rangers wygra mecz Carrick Rangers - Linfield Carrick Rangers zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 56%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Carrick Rangers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Carrick Rangers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Carrick Rangers wygra drugą połowę meczu Carrick Rangers - Linfield Drugą połowę Carrick Rangers wygrywał w 3 z 11 meczów.Carrick Rangers – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Carrick Rangers oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Carrick Rangers - Linfield Carrick Rangers oddaje 11,1 strzałów na mecz.Carrick Rangers – posiadanie piłki
- U siebie 48,6%
- Na wyjeździe 45,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Carrick Rangers utrzymuje przy piłce 46,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Carrick Rangers wygra mecz Carrick Rangers - Linfield Carrick Rangers utrzymuje średnio 46,8% posiadania piłki.Carrick Rangers – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,55
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Carrick Rangers to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Carrick Rangers - Linfield Czyste konto Carrick Rangers zachowuje w 27% meczów.Carrick Rangers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 8,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Carrick Rangers wykonuje średnio 6,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Carrick Rangers – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Carrick Rangers ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Carrick Rangers – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Carrick Rangers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,50 | 2,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Carrick Rangers zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Carrick Rangers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
3,00 2,50 | 1,67 2,50 | 0,33 0,50 |
|
4.
|
1,67 1,40 | 1,50 1,20 | 0,83 1,00 |
|
5.
|
1,20 1,67 | 1,60 1,83 | 2,00 1,17 |
|
6.
|
2,00 0,60 | 1,83 0,80 | 1,50 2,40 |
|
7.
|
0,80 1,80 | 1,20 1,00 | 1,80 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Carrick Rangers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Carrick Rangers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bangor - Carrick Rangers 0:4 NIFL Premiership, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Carrick Rangers - Larne 2:5 NIFL Premiership, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Carrick Rangers - Larne 2:5, NIFL Premiership, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Lecky, Carrick Rangers - Crusaders FC 4:0, NIFL Premiership, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Bangor - Carrick Rangers 0:4, NIFL Premiership, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Carrick Rangers w tym sezonie?
Bilans Carrick Rangers w tym sezonie to 11 meczów i wynik 5-1-5 przy 19 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Carrick Rangers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Carrick Rangers w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Carrick Rangers
-
Mikey Place Pomocnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 25 dniopuszczone: 4 mecze

-
Seanan Clucas Pomocnik Operacja kolana pauzuje od 291 dniopuszczone: 33 mecze
-
Ethan Boyle Obrońca Operacja kolana pauzuje od 483 dniopuszczone: 46 meczów
Kadra Carrick Rangers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
28 | Irlandia | 150 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
29 | Irlandia | – | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Irlandia Północna | – | – | 11 | 100% | 6 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
35 | Irlandia Północna | 10 tys. € | – | 8 | 73% | 1 | 0 | 558' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
27 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Szkocja | 50 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
39 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | 7 | 64% | 3 | 0 | 629' | 0 | 1 | |||||||
| 24 |
|
31 | Irlandia Północna | – | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 27 |
![]() |
25 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 35 |
|
21 | Saint Kitts i Nevis | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
35 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 957' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Irlandia Północna | 10 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | 200 tys. € | – | 11 | 100% | 2 | 0 | 935' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
28 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 609' | 2 | 1 | |||||||
| 20 |
![]() |
33 | Irlandia Północna | 75 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 242' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 24 |
|
33 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 659' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
31 | Irlandia Północna | 0 € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 586' | 0 | 1 | |||||||
| 4 |
|
37 | Irlandia Północna | – | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 224' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 858' | 1 | 1 | |||||||
| 12 |
|
32 | Irlandia Północna | 125 tys. € | 91 tys. € | 5 | 45% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | Irlandia | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Irlandia Północna | 150 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Carrick Rangers
1,3 mln €
śr. 47 tys. € / zawodnika
Ile Carrick Rangers wydaje na pensje
91 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Irlandia Północna (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Carrick Rangers w sezonie 2026/2027
Carrick Rangers wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Carrick Rangers
Jak wygląda skład Carrick Rangers?
W wyjściowym ustawieniu Carrick Rangers między słupkami staje N. Gartside, a linię obrony najczęściej tworzą B. Buchanan-Rolleston, K. Nelson, J. Crowe oraz L. Mccullough. W środku pola grają J. Forsythe, A. Steele, J. Callacher oraz M. Snoddy, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Gibson, A. Lecky. Trener Stephen Baxter ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w NIFL Premiership i pucharach.
Carrick Rangers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Carrick Rangers w sezonie 2026/2027.
Carrick Rangers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 31 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 30 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Irlandia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
20 |
|
za darmo | ||
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 39 | – | koniec kariery | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
USA | 28 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Carrick Rangers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Carrick Rangers trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Carrick Rangers – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Carrick Rangers? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Carrick Rangers?
Klub piłkarski Carrick Rangers zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej.