Forma w lidze
Portadown w tabeli
11. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 23 punkty
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
4:8 bramki
0,67 gola/mecz
0 pkt
4:12 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Portadown
Wartość drużyny: 825 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Anglia | 26 | obrońca | 11 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 909 minut | Irlandia Północna | 23 | napastnik | 11 | 150 tys. € |
Portadown w tabeli NIFL Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 28 |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 25 |
| ··· | |||||||
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | 12 |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | 5 |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | 5 |
Wyniki Portadown
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Portadown
0
Glentoran
0
NIFL Premiership, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Portadown
3
Limavady United
1
NIFL Premiership, 10. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Ballymena United
2
Portadown
0
NIFL Premiership, 9. kolejka
|
Terminarz Portadown
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 19:00
|
Cliftonville FC
Portadown
NIFL Premiership, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Portadown
Linfield
NIFL Premiership, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Larne
Portadown
NIFL Premiership, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Portadown
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Anglia |
|
za darmo |
Portadown to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Premiership. Swoim domowym obiektem jest Shamrock Park, który może pomieścić 5 732 widzów. Zespół prowadzi David Jeffrey. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 825 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Portadown w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Portadown trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Portadown w tabeli NIFL Premiership?
Portadown zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli NIFL Premiership z dorobkiem 5 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Coleraine FC wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Portadown?
W wyjściowym ustawieniu Portadown między słupkami staje A. Mccarey, a linię obrony najczęściej tworzą L. Chapman, B. Altintop, L. Mackinnon, R. Breen oraz J. Scott. W środku pola grają B. Kennedy, G. Thompson oraz A. Towe, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Teelan, E. Fyfe. Trener David Jeffrey ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w NIFL Premiership i pucharach.
Kiedy Portadown gra następny mecz?
Najbliższy mecz Portadown to spotkanie z Cliftonville FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Solitude w ramach NIFL Premiership (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Portadown?
Ostatni mecz Portadown to remis z Glentoran 0:0 w NIFL Premiership, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Portadown w tym sezonie?
Bilans Portadown w tym sezonie to 11 meczów i wynik 1-2-8 przy 8 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Portadown w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Portadown w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Portadown
Portadown terminarz
Kiedy Portadown gra następny mecz?
Najbliższy mecz Portadown to spotkanie z Cliftonville FC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Solitude w ramach NIFL Premiership (12. kolejka).
Wyniki Portadown w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Portadown w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Portadown w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Portadown wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NIFL Premiership, 11. kolejka
|
0:0 | – | 5/8 | 2/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Premiership, 10. kolejka
|
3:1 | – | 5/7 | 2/7 | |
|
26 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 9. kolejka
|
2:0 | – | 3/5 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 8. kolejka
|
3:1 | – | 1/7 | 5/5 | |
|
15 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 7. kolejka
|
1:1 | – | 6/12 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 6. kolejka
|
0:2 | – | 6/9 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 5. kolejka
|
3:1 | – | 7/12 | 3/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 4. kolejka
|
0:3 | – | 3/16 | 1/2 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 3. kolejka
|
3:2 | – | 3/6 | 3/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 2. kolejka
|
0:1 | – | 3/7 | 4/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Portadown?
Ostatni mecz Portadown to remis z Glentoran 0:0 w NIFL Premiership, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Portadown – tabela NIFL Premiership
Jakie miejsce w tabeli NIFL Premiership zajmuje Portadown w sezonie 2026/2027.
Miejsce Portadown w tabeli NIFL Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 13 | 28 | |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 25 | |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 19 | |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 5 | 17 | |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 13 | |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 12 | |
9
|
Cliftonville FC
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:13 | -1 | 12 | |
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | -5 | 12 | |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | -12 | 5 | |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 13 | 28 | |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 25 | |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 19 | |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 5 | 17 | |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 13 | |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 12 | |
9
|
Cliftonville FC
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:13 | -1 | 12 | |
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | -5 | 12 | |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | -12 | 5 | |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Linfield
|
6 | 5 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 15 | |
| 2 |
Coleraine FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
| 3 |
Crusaders FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 4 |
Glentoran
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Larne
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 6 |
Limavady United
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Carrick Rangers
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 8 |
Cliftonville FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Portadown
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 10 |
Dungannon Swifts
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 11 |
Ballymena United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
Bangor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Coleraine FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 15 | |
| 2 |
Linfield
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
Larne
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 10 | |
| 4 |
Carrick Rangers
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 5 |
Dungannon Swifts
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 6 |
Ballymena United
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Glentoran
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 8 |
Cliftonville FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 9 |
Crusaders FC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
| 10 |
Limavady United
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 11 |
Bangor
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Portadown
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Portadown w tabeli NIFL Premiership?
Portadown zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli NIFL Premiership z dorobkiem 5 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Coleraine FC wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Portadown w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Portadown na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Portadown na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,82
- Czyste konta 9%
Strzelcy Portadown
-
Baris Altintop 2

-
Eamon Fyfe 2

-
Ben Kennedy 2
-
James Teelan 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Portadown i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Portadown to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cliftonville FC - Portadown Po przerwie pada 88% bramek Portadown.Przebieg meczu Portadown i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 0-1-8 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-1-6 |
Gdy Portadown otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Portadown
88% bramek Portadown pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Portadown zdobywa w sezonie średnio 0,45 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Portadown
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Portadown, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Portadown wygra mecz Cliftonville FC - Portadown Portadown nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Portadown
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 0%
W 45% meczów Portadown padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cliftonville FC - Portadown Powyżej 2,5 bramki padło w 45% meczów Portadown.Portadown – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Portadown, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Portadown zdobywa 0,83 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Portadown wygra mecz Cliftonville FC - Portadown Portadown zdobywa u siebie 28% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Portadown ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 88% goli Portadown, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Portadown wygra drugą połowę meczu Cliftonville FC - Portadown Drugą połowę Portadown wygrywał w 3 z 11 meczów.Portadown – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,1
Portadown oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cliftonville FC - Portadown Portadown oddaje 8,1 strzałów na mecz.Portadown – posiadanie piłki
- U siebie 45,5%
- Na wyjeździe 43,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 11
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 11 meczów. Średnio Portadown utrzymuje przy piłce 44,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Portadown wygra mecz Cliftonville FC - Portadown Portadown utrzymuje średnio 44,5% posiadania piłki.Portadown – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,82
- Bez straty do przerwy 27%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto Portadown to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Cliftonville FC - Portadown Czyste konto Portadown zachowuje w 9% meczów.Portadown – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 45%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Portadown wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 45% spotkań.
Portadown – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 45%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,1
- Mecze bez kartki 0%
Portadown ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Portadown – 1,1. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Portadown według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,25 | 1,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,50 | 1,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,67 | 2,33 |
Najwięcej punktów na mecz Portadown zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Portadown na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,33 1,14 | 1,00 1,71 | 1,00 1,57 |
|
9.
|
1,20 1,00 | 1,20 1,00 | 1,40 1,00 |
|
10.
|
1,50 0,75 | 1,33 0,75 | 1,50 1,75 |
|
11.
|
0,83 0,00 | 0,67 0,80 | 1,33 2,40 |
|
12.
|
0,80 0,17 | 1,40 0,50 | 2,60 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Portadown
Skrajne wyniki i osiągnięcia Portadown w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Portadown - Limavady United 3:1 NIFL Premiership, 3.10.2026
- Najwyższa porażka Portadown - Coleraine FC 0:3 NIFL Premiership, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Crusaders FC - Portadown 3:2, NIFL Premiership, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Teelan, Portadown - Limavady United 3:1, NIFL Premiership, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Kennedy, Portadown - Linfield 1:1, NIFL Premiership, 15.09.2026
Jakie statystyki ma Portadown w tym sezonie?
Bilans Portadown w tym sezonie to 11 meczów i wynik 1-2-8 przy 8 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Portadown – zawodnicy
Jak wygląda kadra Portadown w sezonie 2026/2027.
Kadra Portadown
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Gibraltar | 25 tys. € | 37 tys. € | 4 | 36% | 0 | 0 | 116' | 0 | 1 | |||||||
| 7 |
![]() |
31 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 600' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
28 | Irlandia Północna | 200 tys. € | – | 10 | 91% | 2 | 0 | 573' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Irlandia Północna | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 909' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
– | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
![]() |
31 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
24 | Irlandia Północna | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Irlandia Północna | – | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 140' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 320' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
36 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 337' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
29 | Irlandia Północna | 100 tys. € | – | 10 | 91% | 2 | 0 | 782' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
18 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Anglia | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 2 | 0 | 713' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Irlandia Północna | 200 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 656' | 3 | 1 | |||||||
| 12 |
![]() |
26 | Szkocja | 100 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 351' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
36 | Irlandia Północna | 10 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 100' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
34 | Irlandia | 100 tys. € | 95 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Portadown
1,4 mln €
śr. 76 tys. € / zawodnika
Ile Portadown wydaje na pensje
132 tys. € rocznie
śr. 7 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Irlandia Północna (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Portadown w sezonie 2026/2027
Portadown wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Portadown
Jak wygląda skład Portadown?
W wyjściowym ustawieniu Portadown między słupkami staje A. Mccarey, a linię obrony najczęściej tworzą L. Chapman, B. Altintop, L. Mackinnon, R. Breen oraz J. Scott. W środku pola grają B. Kennedy, G. Thompson oraz A. Towe, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Teelan, E. Fyfe. Trener David Jeffrey ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w NIFL Premiership i pucharach.
Portadown – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Portadown w sezonie 2026/2027.
Portadown transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 29 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Irlandia Północna | 33 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Irlandia | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Szkocja | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 32 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 25 | – | za darmo |
Portadown bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +119 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Portadown
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Portadown w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Portadown trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.