Forma w lidze
Dungannon Swifts w tabeli
7. miejsce / 13 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
6:9 bramki
1,20 gola/mecz
9 pkt
5:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Dungannon Swifts
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Irlandia Północna | 24 | pomocnik | 9 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 792 minut | Irlandia Północna | 24 | pomocnik | 9 | – |
Dungannon Swifts w tabeli NIFL Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 28 |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 25 |
| ··· | |||||||
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | 15 |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | 13 |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 12 |
Wyniki Dungannon Swifts
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Dungannon Swifts
2
Carrick Rangers
4
NIFL Premiership, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Glentoran
2
Dungannon Swifts
0
NIFL Premiership, 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Dungannon Swifts
1
Ballymena United
1
NIFL Premiership, 8. kolejka
|
Terminarz Dungannon Swifts
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Bangor
Dungannon Swifts
NIFL Premiership, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Dungannon Swifts
Cliftonville FC
NIFL Premiership, 13. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Linfield
Dungannon Swifts
NIFL Premiership, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Dungannon Swifts
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo |
Dungannon Swifts to klub piłkarski z Irlandii Północnej występujący w NIFL Premiership. Swoim domowym obiektem jest Stangmore Park, który może pomieścić 2 154 widzów. Zespół prowadzi Rodney Mcaree. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dungannon Swifts?
Klub piłkarski Dungannon Swifts zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dungannon Swifts trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dungannon Swifts w tabeli NIFL Premiership?
Dungannon Swifts zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli NIFL Premiership z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Coleraine FC wynosi 15 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Dungannon Swifts?
W wyjściowym ustawieniu Dungannon Swifts między słupkami staje D. Dunne, a linię obrony najczęściej tworzą B. Mckeown, D. Wallace, J. Scott oraz A. Glenny. W środku pola grają G. Bigirimana, S. Gordon, K. Dillon oraz J. Glackin, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ogedi-Uzokwe, A. Mitchell. Trener Rodney Mcaree ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w NIFL Premiership i pucharach.
Kiedy Dungannon Swifts gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dungannon Swifts to spotkanie z Bangor, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Bangor Fuels Arena w ramach NIFL Premiership (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dungannon Swifts?
Ostatni mecz Dungannon Swifts to porażka z Carrick Rangers 2:4 w NIFL Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Heatley, Dillon, Crowe, Wallace (samobójcza), Gibson oraz Mcallister. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dungannon Swifts w tym sezonie?
Bilans Dungannon Swifts w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 11 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dungannon Swifts
Dungannon Swifts terminarz
Kiedy Dungannon Swifts gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dungannon Swifts to spotkanie z Bangor, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Bangor Fuels Arena w ramach NIFL Premiership (12. kolejka).
Wyniki Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dungannon Swifts w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dungannon Swifts wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
NIFL Premiership, 11. kolejka
|
2:4 | – | 3/12 | 1/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
NIFL Premiership, 10. kolejka
|
2:0 | – | 6/12 | 2/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 8. kolejka
|
1:1 | – | 8/12 | 1/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 7. kolejka
|
3:0 | – | 5/12 | 3/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 6. kolejka
|
0:1 | – | 3/9 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
NIFL Premiership, 5. kolejka
|
0:2 | – | 8/13 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 4. kolejka
|
0:2 | – | 3/8 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 3. kolejka
|
2:0 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 2. kolejka
|
0:1 | – | 4/7 | 3/7 | |
|
08 Sie Koniec
|
NIFL Premiership, 1. kolejka
|
1:3 | – | 5/15 | 1/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dungannon Swifts?
Ostatni mecz Dungannon Swifts to porażka z Carrick Rangers 2:4 w NIFL Premiership, 10 października 2026. Bramki zdobyli Heatley, Dillon, Crowe, Wallace (samobójcza), Gibson oraz Mcallister. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dungannon Swifts – tabela NIFL Premiership
Jakie miejsce w tabeli NIFL Premiership zajmuje Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dungannon Swifts w tabeli NIFL Premiership
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 13 | 28 | |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 25 | |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 19 | |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 5 | 17 | |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 13 | |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 12 | |
9
|
Cliftonville FC
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:13 | -1 | 12 | |
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | -5 | 12 | |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | -12 | 5 | |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Coleraine FC
|
11 | 9 | 1 | 1 | 23:10 | 13 | 28 | |
2
|
Linfield
|
10 | 8 | 1 | 1 | 14:6 | 8 | 25 | |
3
|
Larne
|
7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 19 | |
4
|
Glentoran
|
11 | 5 | 2 | 4 | 15:10 | 5 | 17 | |
5
|
Carrick Rangers
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
6
|
Crusaders FC
|
11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | 15 | |
7
|
Dungannon Swifts
|
10 | 4 | 1 | 5 | 11:14 | -3 | 13 | |
8
|
Ballymena United
|
10 | 3 | 3 | 4 | 15:14 | 1 | 12 | |
9
|
Cliftonville FC
|
11 | 4 | 0 | 7 | 12:13 | -1 | 12 | |
10
|
Limavady United
|
10 | 4 | 0 | 6 | 11:16 | -5 | 12 | |
11
|
Portadown
|
11 | 1 | 2 | 8 | 8:20 | -12 | 5 | |
12
|
Bangor
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:24 | -14 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Linfield
|
6 | 5 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 15 | |
| 2 |
Coleraine FC
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 4 | 13 | |
| 3 |
Crusaders FC
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 4 |
Glentoran
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Larne
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 6 |
Limavady United
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | |
| 7 |
Carrick Rangers
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | -2 | 6 | |
| 8 |
Cliftonville FC
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 9 |
Portadown
|
6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 10 |
Dungannon Swifts
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 11 |
Ballymena United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
Bangor
|
5 | 1 | 1 | 3 | 7:13 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Coleraine FC
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:4 | 9 | 15 | |
| 2 |
Linfield
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
Larne
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 10 | |
| 4 |
Carrick Rangers
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 5 |
Dungannon Swifts
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 9 | |
| 6 |
Ballymena United
|
7 | 2 | 2 | 3 | 12:11 | 1 | 8 | |
| 7 |
Glentoran
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 8 |
Cliftonville FC
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 9 |
Crusaders FC
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
| 10 |
Limavady United
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 3 | |
| 11 |
Bangor
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 1 | |
| 12 |
Portadown
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Dungannon Swifts w tabeli NIFL Premiership?
Dungannon Swifts zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli NIFL Premiership z dorobkiem 13 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Coleraine FC wynosi 15 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dungannon Swifts na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dungannon Swifts na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 40%
Strzelcy Dungannon Swifts
-
Sean Mcallister 4
-
Kealan Dillon 2
-
Leonel Alves 1
-
Danny Wallace 1

-
Andrew Mitchell 1
-
Tiernan Kelly 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Dungannon Swifts i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dungannon Swifts to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bangor - Dungannon Swifts Po przerwie pada 55% bramek Dungannon Swifts.Przebieg meczu Dungannon Swifts i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Dungannon Swifts otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Dungannon Swifts
82% bramek Dungannon Swifts pada z gry. Z karnych odpowiadają za 18% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dungannon Swifts zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Dungannon Swifts
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dungannon Swifts, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dungannon Swifts wygra mecz Bangor - Dungannon Swifts Dungannon Swifts przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Dungannon Swifts
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 30%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 30% meczów Dungannon Swifts padają co najmniej trzy bramki, a w 30% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bangor - Dungannon Swifts Powyżej 2,5 bramki padło w 30% meczów Dungannon Swifts.Dungannon Swifts – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dungannon Swifts, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dungannon Swifts zdobywa 0,80 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Dungannon Swifts wygra mecz Bangor - Dungannon Swifts Dungannon Swifts zdobywa u siebie 27% możliwych punktów, na wyjeździe 60%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Dungannon Swifts ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli Dungannon Swifts, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Dungannon Swifts wygra drugą połowę meczu Bangor - Dungannon Swifts Drugą połowę Dungannon Swifts wygrywał w 3 z 10 meczów.Dungannon Swifts – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,0
Dungannon Swifts oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bangor - Dungannon Swifts Dungannon Swifts oddaje 11,0 strzałów na mecz.Dungannon Swifts – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 58,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 9
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 9 meczów. Średnio Dungannon Swifts utrzymuje przy piłce 54,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Dungannon Swifts wygra mecz Bangor - Dungannon Swifts Dungannon Swifts utrzymuje średnio 54,8% posiadania piłki.Dungannon Swifts – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 3 z 5
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Dungannon Swifts to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Bangor - Dungannon Swifts Czyste konto Dungannon Swifts zachowuje w 40% meczów.Dungannon Swifts – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 78%
- Pow. 10,5 w meczu 67%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Dungannon Swifts wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 78% spotkań.
Dungannon Swifts – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 67%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Dungannon Swifts ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Dungannon Swifts – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Dungannon Swifts według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,67 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 1,75 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Dungannon Swifts zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Dungannon Swifts na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,20 1,67 | 1,60 1,83 | 2,00 1,17 |
|
6.
|
2,00 0,60 | 1,83 0,80 | 1,50 2,40 |
|
7.
|
0,80 1,80 | 1,20 1,00 | 1,80 1,00 |
|
8.
|
1,33 1,14 | 1,00 1,71 | 1,00 1,57 |
|
9.
|
1,20 1,00 | 1,20 1,00 | 1,40 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Dungannon Swifts
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dungannon Swifts w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dungannon Swifts - Bangor 2:0 NIFL Premiership, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Crusaders FC - Dungannon Swifts 3:0 NIFL Premiership, 15.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Dungannon Swifts - Carrick Rangers 2:4, NIFL Premiership, 10.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Dungannon Swifts - Bangor 2:0, NIFL Premiership, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 81. minuta Mitchell, Dungannon Swifts - Bangor 2:0, NIFL Premiership, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Dungannon Swifts w tym sezonie?
Bilans Dungannon Swifts w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-1-5 przy 11 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dungannon Swifts – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Dungannon Swifts
-
Patrick Grogan Solis Bramkarz Stłuczenie pauzuje od 244 dniopuszczone: 13 meczów

Kadra Dungannon Swifts
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
21 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Irlandia Północna | 10 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
32 | Anglia | 0 € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 604' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | 175 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 415' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Irlandia | 175 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 517' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
38 | Gwinea Bissau | 50 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 433' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Irlandia Północna | 25 tys. € | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 400' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 487' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Irlandia Północna | 175 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 534' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Irlandia | 50 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 551' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Irlandia Północna | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 34 |
|
32 | Burundi | 150 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 578' | 1 | 0 | |||||||
| 67 |
|
24 | Irlandia Północna | – | – | 9 | 90% | 4 | 0 | 792' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | 175 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 149' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
25 | Irlandia | 0 € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 444' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Irlandia Północna | 125 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 781' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
24 | Irlandia Północna | 275 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
31 | Irlandia Północna | 175 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
26 | Irlandia Północna | 275 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 607' | 0 | 1 | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 202' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Irlandia Północna | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 73 |
|
35 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dungannon Swifts
2,4 mln €
śr. 98 tys. € / zawodnika
Ile Dungannon Swifts wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Irlandia Północna (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027
Dungannon Swifts wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dungannon Swifts
Jak wygląda skład Dungannon Swifts?
W wyjściowym ustawieniu Dungannon Swifts między słupkami staje D. Dunne, a linię obrony najczęściej tworzą B. Mckeown, D. Wallace, J. Scott oraz A. Glenny. W środku pola grają G. Bigirimana, S. Gordon, K. Dillon oraz J. Glackin, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Ogedi-Uzokwe, A. Mitchell. Trener Rodney Mcaree ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w NIFL Premiership i pucharach.
Dungannon Swifts – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027.
Dungannon Swifts transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Irlandia | 23 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Irlandia Północna | 26 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia Północna | 20 |
|
za darmo | |
| 11 Lip 2026 |
|
Irlandia Północna | 33 |
![]() |
koniec kariery | |
| 07 Lip 2026 |
|
Irlandia Północna | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia Północna | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Dungannon Swifts
Dungannon Swifts bilans transferowy
- 0 € 2026
- +80 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +115 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Dungannon Swifts
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dungannon Swifts w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dungannon Swifts trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Dungannon Swifts – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dungannon Swifts? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dungannon Swifts?
Klub piłkarski Dungannon Swifts zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii Północnej.