Krisztian Bari

obrońca #20
Narodowość Słowacja Aktualny klub Zylina
Wiek / data ur.25 lat (06.02.2001)
Wzrost1,73 m
Waga61 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogalewa
Zarobkib.d.
Dołączył30.06.2022
Kontrakt do30.12.2028
Wartość rynkowa500 tys. €

Krisztian Bari jest piłkarzem występującym obecnie w Zylina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Krisztian Bari w Nike liga 2026/2027
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
45'
Średnia ocena
6.26
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Krisztian Bari

Ocena
30.07 GKS Katowice Zylina 3:1 5.9
26.07 Zylina FC Koszyce 4:4 6.3
23.07 Zylina GKS Katowice 2:1 6.1
16.07 Zylina Hajduk Split 2:1 6.3
09.07 Hajduk Split Zylina 2:0 5.6
Najbliższy mecz Krisztian Bari
Zemplin Michalovce Zylina
02.08.2026·17:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,26
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer30.06.2022
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

500 tys. €
+50 tys. € (+11,1%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewy pomocnik (11)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,73 m
Waga 61 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Krisztian Bari w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Krisztian Bari wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.26. Krisztian Bari oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Krisztian Bari w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Krisztian Bari rozegrał w barwach Zylina w Nike liga 1 mecz, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Słowacji. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 405 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Krisztian Bari?

Krisztian Bari najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11).

Jaka jest wartość rynkowa Krisztian Bari?

Wycena 25-letniego Krisztian Bari według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Krisztian Bari?

Krisztian Bari urodził się 6 lutego 2001 (Słowacja). Obecnie piłkarz ma 25 lat.