Kyriakos Savvidīs jest piłkarzem występującym obecnie w Wisła Płock. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Kyriakos Savvidis
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kyriakos Savvidis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kyriakos Savvidis wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.61. Kyriakos Savvidis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kyriakos Savvidis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kyriakos Savvidis rozegrał w barwach Wisły Płock w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 157 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Czy Kyriakos Savvidis ma kontuzję?
Obecnie Kyriakos Savvidis ma uraz — złamanie — i pauzuje w Wiśle Płock.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kyriakos Savvidis to złamanie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 89 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kyriakos Savvidis?
Kyriakos Savvidis ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Słowacji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował ze Slovanem ze Slovanem Bratysława — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Kyriakos Savvidis?
Kyriakos Savvidis najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Kyriakos Savvidis?
Wycena 31-letniego Kyriakos Savvidis według stanu na październik 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kyriakos Savvidis?
Kyriakos Savvidis urodził się 20 czerwca 1995 w Thessaloniki w Grecji. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Kyriakos Savvidis – statystyki
Szczegółowe statystyki Kyriakos Savvidis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wisła Płock. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kyriakos Savvidis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kyriakos Savvidis wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.61. Kyriakos Savvidis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kyriakos Savvidis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kyriakos Savvidis w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
1:0 | 7' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
0:2 | 21' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
3:1 | 9' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Sie
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka
|
2:1 | 30' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
31 Lip
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Lip
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Kyriakos Savvidis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kyriakos Savvidis rozegrał w barwach Wisły Płock w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 157 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Kyriakos Savvidis – transfery
W trakcie kariery Kyriakos Savvidis zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wisła Płock 2026 – obecnie
-
Slovan Bratysława 2023 – 2026
-
Spartak Trnava 2020 – 2023
-
Zemplin Michalovce 2019 – 2020
-
Aris Saloniki 2019 – 2019
-
PAS Giannina 2016 – 2018
-
PAOK 2016 – 2016
-
Zemplin Michalovce 2016 – 2016
-
PAOK 2015 – 2016
-
OFI Kreta 2015 – 2015
-
PAOK 2014 – 2015
-
PAOK U19 do 2014
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Kyriakos Savvidis
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 24.02.2026 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 08.09.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 07.08.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 23.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2016/17 | 07.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 22.02.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 10.03.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 01.02.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Kyriakos Savvidis – forma
W ostatnich 5 meczach Kyriakos Savvidis zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Kyriakos Savvidis i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Wisła Płock
2
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Wisła Płock
0
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Wisła Płock
1
Radomiak Radom
0
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Wieczysta Kraków
3
Wisła Płock
0
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Zagłębie Lubin
0
Wisła Płock
2
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Wisła Płock
3
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Pogoń Szczecin
1
Wisła Płock
1
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Wisła Kraków
2
Wisła Płock
1
PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Wisła Płock
0
Widzew Łódź
0
PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Raków Częstochowa
1
Wisła Płock
2
PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Wisła Płock
0
Radomiak Radom
1
PKO BP Ekstraklasa, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Bruk-Bet Termalica
1
Wisła Płock
3
PKO BP Ekstraklasa, 29. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Wisła Płock
1
Lechia Gdańsk
0
PKO BP Ekstraklasa, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
GKS Katowice
1
Wisła Płock
0
PKO BP Ekstraklasa, 27. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
1
Wisła Płock
2
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Cracovia
1
Wisła Płock
2
PKO BP Ekstraklasa, 25. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Wisła Płock
0
Arka Gdynia
3
PKO BP Ekstraklasa, 24. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Zagłębie Lubin
2
Wisła Płock
0
PKO BP Ekstraklasa, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Ruzomberok
2
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Trenczyn
2
Nike liga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
BK Hacken
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zylina
2
Nike liga, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Shkendija
2
Slovan Bratysława
0
Liga Konferencji, 5. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Koszyce
2
Slovan Bratysława
0
Nike liga, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Ruzomberok
2
Nike liga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zemplin Michalovce
2
Nike liga, 16. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Skalica
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 15. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Komarno
2
Nike liga, 14. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
KuPS
3
Slovan Bratysława
1
Liga Konferencji, 3. runda
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 13. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Komarno
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 3. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Slovan Bratysława
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Strasburg
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Trenczyn
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Dunajska Streda
2
Nike liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Zylina
3
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
FC Koszyce
2
Nike liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Slovan Bratysława
2
Liga Europy, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Zemplin Michalovce
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Young Boys Berno
1
Liga Europy, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Skalica
0
Nike liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Karne
|
Slovan Bratysława
(3)
1
Kairat Almaty
(4)
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kairat Almaty
1
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Podbrezova
1
Nike liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Zrinjski
2
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Tatran Prešov
2
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 1. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Zrinjski
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Zylina
0
Slovan Bratysława
5
Nike liga, play offy
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Spartak Trnava
1
Puchar Słowacji, półfinał
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Podbrezova
1
Nike liga, play offy
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
FC Koszyce
0
Slovan Bratysława
1
Puchar Słowacji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Koszyce
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Spartak Trnava
1
Nike liga, 22. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Ruzomberok
1
Slovan Bratysława
5
Nike liga, 19. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Trenczyn
1
Puchar Słowacji, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 6. runda
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Zylina
2
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
6
Komarno
0
Nike liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Dukla Bańska Bystrzyca
1
Nike liga, 16. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
AC Milan
3
Liga Mistrzów, 5. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
FC Koszyce
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Dinamo Zagrzeb
4
Liga Mistrzów, 4. runda
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Skalica
2
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Girona
2
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Trenczyn
1
Nike liga, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Manchester City
4
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Celtic
5
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Zylina
5
Nike liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
FC Midtjylland
2
Liga Mistrzów, play offy
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, play offy
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Podbrezova
0
Nike liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lip
Koniec
|
NK Celje
1
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
5
Ruzomberok
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Zylina
3
Nike liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Zylina
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Podbrezova
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Ruzomberok
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Trenczyn
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Sturm Graz
1
Liga Konferencji
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Zlaté Moravce
1
Nike liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Podbrezova
0
Slovan Bratysława
6
Nike liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Zemplin Michalovce
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Dukla Bańska Bystrzyca
1
Slovan Bratysława
4
Nike liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
5
Zemplin Michalovce
1
Nike liga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
FC Koszyce
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Lille
2
Slovan Bratysława
1
Liga Konferencji
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Olimpija Lublana
0
Slovan Bratysława
1
Liga Konferencji
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ruzomberok
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Dunajska Streda
3
Slovan Bratysława
1
Nike liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Aris
6
Slovan Bratysława
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Aris
1
Liga Europy
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
FC Koszyce
0
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lip
Koniec
|
![]()
Swift Hesperange
0
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Dukla Bańska Bystrzyca
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Maj
Dogryw.
|
Spartak Trnava
3
Slovan Bratysława
1
Puchar Słowacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Ruzomberok
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Spartak Trnava
4
Zemplin Michalovce
1
Nike liga
|
59'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Lis
Karne
|
Spartak Trnava
(4)
2
Zemplin Michalovce
(3)
2
Puchar Słowacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Zylina
1
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
49'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Dukla Bańska Bystrzyca
0
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Liptovský Mikuláš
0
Nike liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Skalica
1
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Raków Częstochowa
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Newtown AFC
1
Spartak Trnava
2
Liga Konferencji
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
4
Newtown AFC
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
![]()
Orion Tip Sered
0
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Ruzomberok
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Dunajska Streda
1
Nike liga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Zylina
0
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Zlaté Moravce
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
2
![]()
FK Senica
1
Nike liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Ruzomberok
0
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Zlaté Moravce
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Spartak Trnava
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
![]()
FK Senica
2
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
21'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lip
Karne
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
(3)
1
Spartak Trnava
(4)
1
Liga Konferencji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Pohronie
0
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Mosta
3
Spartak Trnava
2
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
1
Zylina
1
Nike liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Slovan Bratysława
0
Nike liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Spartak Trnava
3
Dunajska Streda
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Spartak Trnava
2
Zylina
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Ruzomberok
0
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Zylina
2
Spartak Trnava
1
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Nitra
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
![]()
FK Senica
0
Spartak Trnava
2
Nike liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Spartak Trnava
0
Nike liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Kyriakos Savvidis ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.81, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Kyriakos Savvidis ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Kyriakos Savvidis?
Kyriakos Savvidis jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.61). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Kyriakos Savvidis – kontuzje
W trakcie kariery Kyriakos Savvidis zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kyriakos Savvidis
-
Złamanie
pauzuje od 190 dni
26.04.26 (89 dni)
Wisła Płock opuszczone: 4 mecze
-
Choroba
09.05.23 – 14.05.23 (6 dni)
Spartak Trnava opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.09.21 – 06.10.21 (12 dni)
Spartak Trnava opuszczone: 1 mecz
Czy Kyriakos Savvidis ma kontuzję?
Obecnie Kyriakos Savvidis ma uraz — złamanie — i pauzuje w Wiśle Płock.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kyriakos Savvidis to złamanie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 89 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kyriakos Savvidis – trofea
W trakcie kariery Kyriakos Savvidis zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Kyriakos Savvidis
Jakie trofea zdobył Kyriakos Savvidis?
Kyriakos Savvidis zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Slovanie Bratysława — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Słowacji — 2 razy.
Kyriakos Savvidis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kyriakos Savvidis wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kyriakos Savvidis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kyriakos Savvidis
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 31 |
|
250 tys. € |
| 03.06.2026 | 30 |
|
375 tys. € |
| 18.12.2025 | 30 |
|
375 tys. € |
| 18.09.2025 | 30 |
|
450 tys. € |
| 19.06.2025 | 30 |
|
750 tys. € |
| 26.12.2024 | 29 |
|
1 mln € |
| 06.06.2024 | 28 |
|
1 mln € |
| 26.12.2023 | 28 |
|
650 tys. € |
| 20.06.2023 | 28 |
|
600 tys. € |
| 15.12.2022 | 27 |
|
525 tys. € |
| 22.06.2022 | 27 |
|
475 tys. € |
| 25.12.2021 | 26 |
|
450 tys. € |
| 25.06.2021 | 26 |
|
350 tys. € |
| 27.12.2020 | 25 |
|
350 tys. € |
| 09.07.2020 | 25 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
300 tys. € |
| 14.12.2019 | 24 |
|
350 tys. € |
| 20.05.2019 | 23 |
|
250 tys. € |
| 06.02.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 21.05.2018 | 22 |
|
700 tys. € |
| 17.12.2017 | 22 |
|
500 tys. € |
| 10.05.2017 | 21 |
|
300 tys. € |
| 20.12.2016 | 21 |
|
250 tys. € |
| 27.06.2016 | 21 |
|
200 tys. € |
| 26.09.2015 | 20 |
|
350 tys. € |
| 09.05.2015 | 19 |
|
150 tys. € |
| 10.11.2014 | 19 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kyriakos Savvidis?
Wycena Kyriakos Savvidis wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Kyriakos Savvidis wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 150 tys. €.
