Lawrence Zigi jest piłkarzem występującym obecnie w FC Sankt Gallen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Lawrence Ati-Zigi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lawrence Ati-Zigi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lawrence Ati-Zigi wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.57. Lawrence Ati-Zigi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lawrence Ati-Zigi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lawrence Ati-Zigi rozegrał w barwach FC Sankt Gallen w Pucharze Szwajcarii 2 mecze, w Swiss Super League 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 1 mecz oraz w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Ghany. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 575 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lawrence Ati-Zigi
Pierwszy transfer Lawrence Ati-Zigi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Sochaux-Montbéliard do FC Sankt Gallen za 90 tysięcy euro.
Ile zarabia Lawrence Ati-Zigi?
Na podstawie kontraktu z FC Sankt Gallen, Lawrence Ati-Zigi otrzymuje 620 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 51,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zigi w listopadzie 2026 to 11,9 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Lawrence Ati-Zigi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lawrence Ati-Zigi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lawrence Ati-Zigi to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lawrence Ati-Zigi?
Lawrence Ati-Zigi ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Lawrence Ati-Zigi?
Lawrence Ati-Zigi najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Lawrence Ati-Zigi?
Wycena 29-letniego Lawrence Ati-Zigi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lawrence Ati-Zigi?
Lawrence Ati-Zigi urodził się 29 listopada 1996 w Accra w Ghanie. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Lawrence Ati-Zigi – statystyki
Szczegółowe statystyki Lawrence Ati-Zigi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Sankt Gallen oraz reprezentacja Ghany. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lawrence Zigi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lawrence Ati-Zigi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lawrence Ati-Zigi wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.57. Lawrence Ati-Zigi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lawrence Ati-Zigi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lawrence Ati-Zigi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 12. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.9 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 9. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 4. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 8. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
02 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.8 |
Ile meczów rozegrał Lawrence Ati-Zigi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lawrence Ati-Zigi rozegrał w barwach FC Sankt Gallen w Pucharze Szwajcarii 2 mecze, w Swiss Super League 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 1 mecz oraz w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Ghany. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 575 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Lawrence Ati-Zigi – transfery
W trakcie kariery Lawrence Ati-Zigi zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 90 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Sankt Gallen 2020 – obecnie
-
Sochaux-Montbéliard 2017 – 2020
-
Red Bull Salzburg 2016 – 2017
-
FC Liefering 2014 – 2016
-
Red Bull Ghana (- 2014) do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lawrence Ati-Zigi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | 23.01.2020 |
|
90 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 09.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lawrence Ati-Zigi
Pierwszy transfer Lawrence Ati-Zigi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Sochaux-Montbéliard do FC Sankt Gallen za 90 tysięcy euro.
Lawrence Ati-Zigi – forma
W ostatnich 5 meczach Lawrence Ati-Zigi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lawrence Ati-Zigi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
1
Swiss Super League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lausanne
0
Swiss Super League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Ghana
2
Gambia
4
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Ghana
0
Puchar Narodów Afryki, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Lugano
4
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Sion
3
Swiss Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Servette FC
0
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Grasshopper
2
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Thun
4
Swiss Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Nordsjælland
3
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Sankt Gallen
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
5
Sheriff Tiraspol
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
Swiss Super League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Sheriff Tiraspol
1
FC Sankt Gallen
3
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
1
Swiss Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
SL Benfica
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Kolumbia
1
Ghana
0
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Chorwacja
2
Ghana
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
Anglia
0
Ghana
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lausanne Ouchy
0
FC Sankt Gallen
3
Puchar Szwajcarii, finał
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Thun
1
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Lugano
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Sion
3
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Young Boys Berno
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Yverdon
0
FC Sankt Gallen
2
Puchar Szwajcarii, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FC Luzern
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
1
Swiss Super League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Sion
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lugano
1
Swiss Super League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Basel 1893
0
Swiss Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
FC Thun
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Winterthur
1
Swiss Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
5
Swiss Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Grasshopper
0
Swiss Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
1
Swiss Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Lausanne
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
1
Puchar Szwajcarii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Luzern
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
4
Swiss Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Grasshopper
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Sion
1
Swiss Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Thun
0
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Zurich
2
Swiss Super League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Gru
Karne
|
Rapperswil
(1)
1
FC Sankt Gallen
(2)
1
Puchar Szwajcarii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Basel 1893
0
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Lugano
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lausanne
0
Swiss Super League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Young Boys Berno
4
Swiss Super League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Sion
3
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
5
Grasshopper
0
Swiss Super League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Thun
2
Swiss Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Zurich
3
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Karne
|
FC WIL 1900
(1)
1
FC Sankt Gallen
(3)
1
Puchar Szwajcarii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lugano
0
Swiss Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lausanne
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Luzern
1
Swiss Super League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
FC Sion
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
Swiss Super League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Lausanne
2
Swiss Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Grasshopper
1
Swiss Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Winterthur
4
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Lugano
1
Swiss Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Lausanne
2
Swiss Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
FC Sankt Gallen
1
Liga Konferencji, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Vitória Guimarães
4
Liga Konferencji, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Backa Topola
2
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Ghana
1
Niger
2
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Fiorentina
4
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Sudan
2
Ghana
0
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cercle Brugge
6
FC Sankt Gallen
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
FC Zurich
1
Swiss Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Ghana
0
Angola
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Lugano
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
29 Sie
Karne
|
Trabzonspor
(4)
1
FC Sankt Gallen
(5)
1
Liga Konferencji, play offy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Trabzonspor
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
FC Sankt Gallen
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Śląsk Wrocław
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Toboł Kustanaj
0
FC Sankt Gallen
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Toboł Kustanaj
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC Zurich
0
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Grasshopper
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Lugano
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Servette FC
2
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Servette FC
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Egipt
2
Ghana
2
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Ghana
1
Wyspy Zielonego Przylądka
2
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Young Boys Berno
3
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Yverdon
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Grasshopper
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Paź
Koniec
|
FC Winterthur
2
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Lausanne Ouchy
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
![]()
Anthony Sirufo
2
FC Sankt Gallen
1
Puchar Szwajcarii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Ghana
2
Republika Środkowoafrykańska
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Lausanne
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Grasshopper
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
FC Luzern
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Grasshopper
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Mar
Dogryw.
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
2
Puchar Szwajcarii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
Swiss Super League
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Young Boys Berno
5
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Servette FC
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Ghana
0
Urugwaj
2
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Portugalia
3
Ghana
2
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Ghana
2
Szwajcaria
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
FC Sion
2
FC Sankt Gallen
7
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Luzern
3
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lugano
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
3
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Sion
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Grasshopper
3
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Republika Środkowoafrykańska
1
Ghana
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Lausanne
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Grasshopper
3
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Lugano
4
FC Sankt Gallen
1
Puchar Szwajcarii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Young Boys Berno
4
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Nigeria
1
Ghana
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Basel 1893
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Lugano
0
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Lausanne
1
FC Sankt Gallen
5
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Gabon
1
Ghana
1
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Algieria
3
Ghana
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
FC Sion
3
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
![]()
Chiasso
1
FC Sankt Gallen
2
Puchar Szwajcarii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ghana
3
Zimbabwe
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Grasshopper
5
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Servette FC
5
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
RPA
1
Ghana
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Maroko
1
Ghana
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Zurich
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Young Boys Berno
1
Puchar Szwajcarii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Luzern
4
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Servette FC
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Young Boys Berno
0
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Ghana
5
Katar
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Vaduz
0
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
AEK Ateny
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
3
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
31 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
6
Neuchatel Xamax FC
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Lip
Koniec
|
FC Thun
2
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Lugano
3
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Neuchatel Xamax FC
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Thun
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Zurich
4
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
FC Sion
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
Swiss Super League
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Lugano
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Nancy
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Brest
1
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Valenciennes
1
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
FC Lorient
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris FC
2
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Ajaccio
3
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Reims
3
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Lawrence Ati-Zigi 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.51, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67.
W ostatnich 10 meczach Lawrence Ati-Zigi 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.51, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67.
W jakiej formie jest Lawrence Ati-Zigi?
Lawrence Ati-Zigi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.57). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Lawrence Ati-Zigi – zarobki
Lawrence Ati-Zigi gra w FC Sankt Gallen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 620 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lawrence Ati-Zigi w FC Sankt Gallen (2025/26)
| Rocznie | 620 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lawrence Ati-Zigi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
620 tys. € |
| 2024/25 |
|
620 tys. € |
| 2023/24 |
|
620 tys. € |
| 2022/23 |
|
280 tys. € |
| 2021/22 |
|
210 tys. € |
Ile zarabia Lawrence Ati-Zigi?
Na podstawie kontraktu z FC Sankt Gallen, Lawrence Ati-Zigi otrzymuje 620 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 51,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zigi w listopadzie 2026 to 11,9 tysiąca euro, a dziennie około 1,7 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Lawrence Ati-Zigi – kontuzje
W trakcie kariery Lawrence Ati-Zigi zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lawrence Ati-Zigi
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.07.26 – 03.08.26 (7 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
22.07.25 – 12.08.25 (22 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 3 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 06.01.21 – 16.01.21 (11 dni)
Czy Lawrence Ati-Zigi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lawrence Ati-Zigi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lawrence Ati-Zigi to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lawrence Ati-Zigi – trofea
W trakcie kariery Lawrence Ati-Zigi zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Lawrence Ati-Zigi
Jakie trofea zdobył Lawrence Ati-Zigi?
Lawrence Ati-Zigi zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Sankt Gallen — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii — 1 raz.
Lawrence Ati-Zigi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lawrence Ati-Zigi wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lawrence Ati-Zigi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lawrence Ati-Zigi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.06.2026 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 28.12.2025 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 09.06.2025 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 22.12.2024 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 26.09.2024 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 30.05.2024 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 27.03.2024 | 27 |
|
2 mln € |
| 20.12.2023 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 18.10.2023 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 06.06.2023 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 27.03.2023 | 26 |
|
3 mln € |
| 09.11.2022 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 07.06.2022 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 02.01.2022 | 25 |
|
2 mln € |
| 22.06.2021 | 24 |
|
2 mln € |
| 27.12.2020 | 24 |
|
2 mln € |
| 30.07.2020 | 23 |
|
1 mln € |
| 05.01.2020 | 23 |
|
300 tys. € |
| 26.06.2019 | 22 |
|
300 tys. € |
| 07.01.2019 | 22 |
|
300 tys. € |
| 15.05.2018 | 21 |
|
300 tys. € |
| 26.05.2017 | 20 |
|
250 tys. € |
| 02.12.2016 | 20 |
|
250 tys. € |
| 29.05.2016 | 19 |
|
200 tys. € |
| 30.11.2015 | 19 |
|
200 tys. € |
| 18.06.2015 | 18 |
|
100 tys. € |
| 03.02.2015 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lawrence Ati-Zigi?
Wycena Lawrence Ati-Zigi wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Lawrence Ati-Zigi wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.