Lebohang Maboe jest piłkarzem występującym obecnie w Kaizer Chiefs. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lebohang Maboe
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Lebohang Maboe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lebohang Maboe wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.22, a skuteczność strzałów to 16,7%. Lebohang Maboe oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lebohang Maboe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lebohang Maboe rozegrał w barwach Kaizer Chiefs w Premier Soccer League 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 579 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Czy Lebohang Maboe ma kontuzję?
Obecnie Lebohang Maboe ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Kaizer Chiefs.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lebohang Maboe to uraz kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 249 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lebohang Maboe?
Lebohang Maboe ma na koncie 10 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo RPA — 7 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Mamelodi Sundowns — 10 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Lebohang Maboe?
Lebohang Maboe najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lebohang Maboe?
Wycena 32-letniego Lebohang Maboe według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lebohang Maboe?
Lebohang Maboe urodził się 17 września 1994 w RPA. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Lebohang Maboe – statystyki
Szczegółowe statystyki Lebohang Maboe w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kaizer Chiefs. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lebohang Maboe
Lebohang Maboe vs. inni
Atak
Obrona
Podania Lebohang Maboe
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lebohang Maboe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lebohang Maboe wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.22, a skuteczność strzałów to 16,7%. Lebohang Maboe oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Lebohang Maboe – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lebohang Maboe w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Lebohang Maboe
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09 2026 |
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
0:0 | 60' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 26.08 2026 |
Premier Soccer League, 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Premier Soccer League, 3. kolejka
|
1:1 | 82' | 0 | 0 | – | |||
| 12.08 2026 |
Premier Soccer League, 2. kolejka
|
2:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Premier Soccer League, 1. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 23.05 2026 |
Premier Soccer League, 30. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Premier Soccer League, 29. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.05 2026 |
Premier Soccer League, 27. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lebohang Maboe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lebohang Maboe rozegrał w barwach Kaizer Chiefs w Premier Soccer League 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 579 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Lebohang Maboe – transfery
W trakcie kariery Lebohang Maboe zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kaizer Chiefs 2025 – obecnie
-
Mamelodi Sundowns 2025 – 2025
-
Supersport United 2025 – 2025

-
Mamelodi Sundowns 2018 – 2025
-
Maritzburg United 2016 – 2018
-
Mbombela United FC 2015 – 2016

-
African All Stars FC do 2015

Lebohang Maboe – forma
W ostatnich 5 meczach Lebohang Maboe zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,16. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lebohang Maboe 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.16 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Lebohang Maboe 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.06 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Lebohang Maboe?
Lebohang Maboe jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.16 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.22). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Lebohang Maboe – kontuzje
W trakcie kariery Lebohang Maboe zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 67 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lebohang Maboe
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 20 dni
24.09.26Kaizer Chiefs opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
29.10.22 – 09.04.23 (163 dni)
Mamelodi Sundowns opuszczone: 21 meczów
-
Uraz kolana
03.08.22 – 12.10.22 (71 dni)
Mamelodi Sundowns opuszczone: 12 meczów
-
Uraz kolana
30.06.21 – 05.03.22 (249 dni)
Mamelodi Sundowns opuszczone: 33 mecze
Czy Lebohang Maboe ma kontuzję?
Obecnie Lebohang Maboe ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Kaizer Chiefs.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lebohang Maboe to uraz kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 249 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lebohang Maboe – trofea
W trakcie kariery Lebohang Maboe zdobył 10 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Lebohang Maboe?
Lebohang Maboe zdobył w karierze 10 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Mamelodi Sundowns — 10 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo RPA — 7 razy.
Lebohang Maboe – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lebohang Maboe wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lebohang Maboe na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lebohang Maboe?
Wycena Lebohang Maboe wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Lebohang Maboe wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 150 tys. €.