Forma w lidze
Kaizer Chiefs w tabeli
4. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 meczów bez porażki
3 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:4 bramki
1,75 gola/mecz
6 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Kaizer Chiefs
Wartość drużyny: 12,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | RPA | 22 | pomocnik | 5 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | RPA | 32 | pomocnik | 7 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,22 średnia ocena | RPA | 32 | pomocnik | 7 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 697 minut | Angola | 30 | obrońca | 8 | 700 tys. € |
Skład i oceny Kaizer Chiefs w ostatnim meczu 4-2-3-1


Zmiany
- 65' M. Shabalala → F. Silva
- 65' W. Duba → E. Chislett
- 79' M. Vilakazi → A. Velebayi
- 79' T. Monyane → T. Mabaso
- 86' P. Mako → Kabelo Linda Nkgwesa
Kaizer Chiefs w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 23 |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 22 |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 19 |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 14 |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 12 |
Wyniki Kaizer Chiefs
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Kaizer Chiefs
1
Stellenbosch
1
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Golden Arrows
0
Kaizer Chiefs
0
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Polokwane City
1
Kaizer Chiefs
1
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
Terminarz Kaizer Chiefs
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź 14:30
|
Orlando Pirates
Kaizer Chiefs
Premier Soccer League, 9. kolejka
|
|
|
04 Lis 18:30
|
Kaizer Chiefs
Amazulu
Premier Soccer League, 10. kolejka
|
|
|
28 Lis 14:30
|
Chippa United
Kaizer Chiefs
Premier Soccer League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Kaizer Chiefs
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
RPA |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
RPA |
![]() |
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
RPA |
![]() |
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
RPA |
![]() |
wypożyczenie |
Kaizer Chiefs to klub piłkarski z RPA występujący w Premier Soccer League. Swoim domowym obiektem jest FNB Stadium (Soccer City), który może pomieścić 94 736 widzów. Zespół prowadzi Fernando da Cruz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 12,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kaizer Chiefs?
Klub piłkarski Kaizer Chiefs zdobył w swojej historii 54 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar MTN8 oraz Puchar Nedbank. Ponadto triumfował w Mistrzostwo RPA, Puchar RPA oraz Afrykański Puchar Zdobywców Pucharów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kaizer Chiefs trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Kaizer Chiefs w tabeli Premier Soccer League?
Kaizer Chiefs zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 9 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Kaizer Chiefs?
W wyjściowym ustawieniu Kaizer Chiefs między słupkami staje R. Leaner, a linię obrony najczęściej tworzą T. Monyane, Inacio Miguel Ferreira Santos, T. Moloisane oraz P. Mako. W środku pola grają F. Abrahams, E. Chislett, M. Shabalala, N. Ngcobo oraz P. Mmodi, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Ighodaro. Trener Fernando da Cruz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Soccer League i pucharach.
Kiedy Kaizer Chiefs gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kaizer Chiefs to spotkanie z Orlando Pirates, które odbędzie się 31 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Orlando Stadium w ramach Premier Soccer League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kaizer Chiefs?
Ostatni mecz Kaizer Chiefs to remis z Stellenbosch 1:1 w Premier Soccer League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Kwayiba, Shabalala. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Kaizer Chiefs w tym sezonie?
Bilans Kaizer Chiefs w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-5-0 przy 13 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs terminarz
Kiedy Kaizer Chiefs gra następny mecz?
Najbliższy mecz Kaizer Chiefs to spotkanie z Orlando Pirates, które odbędzie się 31 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Orlando Stadium w ramach Premier Soccer League (9. kolejka).
Wyniki Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Kaizer Chiefs w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Kaizer Chiefs wyniki
Kaizer Chiefs ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Kaizer Chiefs zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Kaizer Chiefs?
Ostatni mecz Kaizer Chiefs to remis z Stellenbosch 1:1 w Premier Soccer League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Kwayiba, Shabalala. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Kaizer Chiefs – tabela Premier Soccer League
Jakie miejsce w tabeli Premier Soccer League zajmuje Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027.
Miejsce Kaizer Chiefs w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mamelodi Sundowns
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Orlando Pirates
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:0 | 9 | 12 | |
| 3 |
Milford FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 5 |
Amazulu
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Sekhukhune United
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 7 |
Golden Arrows
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 8 |
Stellenbosch
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Chippa United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Polokwane City
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Maritzburg United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Siwelele
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 13 |
Marumo Gallants
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 14 |
TS Galaxy
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
Richards Bay
|
5 | 0 | 1 | 4 | 7:13 | -6 | 1 | |
| 16 |
Kruger United
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Amazulu
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:7 | 1 | 12 | |
| 2 |
Mamelodi Sundowns
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 3 |
Orlando Pirates
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 5 |
Stellenbosch
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 6 |
Chippa United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
TS Galaxy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 8 |
Sekhukhune United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 9 |
Polokwane City
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 10 |
Maritzburg United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kruger United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Golden Arrows
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 13 |
Milford FC
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0:4 | -4 | 2 | |
| 14 |
Richards Bay
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
Siwelele
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 16 |
Marumo Gallants
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Kaizer Chiefs w tabeli Premier Soccer League?
Kaizer Chiefs zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 9 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Kaizer Chiefs na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Kaizer Chiefs na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 1,25
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 16,5
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Kaizer Chiefs
-
W. Duba 3
-
Lebohang Maboe 2
-
Mduduzi Shabalala 2
-
Mfundo Vilakazi 1

-
Luke Baartman 1

-
Siphesihle Ndlovu 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Kaizer Chiefs i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Kaizer Chiefs to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Kaizer Chiefs i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Kaizer Chiefs otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Kaizer Chiefs
85% bramek Kaizer Chiefs pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Kaizer Chiefs zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,75.
Aktualne serie Kaizer Chiefs
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Kaizer Chiefs, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Kaizer Chiefs
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Kaizer Chiefs padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Kaizer Chiefs – faule i karne
- Faule / mecz 12,9
- Faule rywali / mecz 12,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Kaizer Chiefs fauluje średnio 12,9 razy na mecz, a wymusza 12,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Kaizer Chiefs, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Kaizer Chiefs zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Kaizer Chiefs ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Kaizer Chiefs, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Kaizer Chiefs – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,6
Kaizer Chiefs oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,6 strzału.
Kaizer Chiefs – posiadanie piłki
- U siebie 54,8%
- Na wyjeździe 62,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 8
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 8 meczów. Średnio Kaizer Chiefs utrzymuje przy piłce 58,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Kaizer Chiefs – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 15,3
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 51%
Kaizer Chiefs wymienia średnio 510 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
Kaizer Chiefs – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Kaizer Chiefs to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Kaizer Chiefs – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 13%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Kaizer Chiefs wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 2,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Kaizer Chiefs – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 13%
Kaizer Chiefs ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Kaizer Chiefs – 2,5.
Kaizer Chiefs według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 1,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Kaizer Chiefs zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Kaizer Chiefs na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
3,00 2,50 | 2,25 2,50 | 0,00 0,25 |
|
3.
|
2,33 2,40 | 1,33 1,60 | 0,33 1,40 |
|
4.
|
2,00 1,50 | 1,75 1,50 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,50 0,50 | 2,25 0,00 | 0,75 1,00 |
|
6.
|
2,33 1,00 | 1,00 1,00 | 0,00 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Kaizer Chiefs
Skrajne wyniki i osiągnięcia Kaizer Chiefs w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Kruger United - Kaizer Chiefs 1:3 Premier Soccer League, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Kaizer Chiefs - Siwelele 3:2, Premier Soccer League, 6.09.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Silva, Kruger United - Kaizer Chiefs 1:3, Premier Soccer League, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Shabalala, Kaizer Chiefs - Sekhukhune United 2:0, Premier Soccer League, 12.08.2026
Jakie statystyki ma Kaizer Chiefs w tym sezonie?
Bilans Kaizer Chiefs w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-5-0 przy 13 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Kaizer Chiefs – zawodnicy
Jak wygląda kadra Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Kaizer Chiefs w ostatnim meczu 4-2-3-1


Zmiany
- 65' M. Shabalala → F. Silva
- 65' W. Duba → E. Chislett
- 79' M. Vilakazi → A. Velebayi
- 79' T. Monyane → T. Mabaso
- 86' P. Mako → Kabelo Linda Nkgwesa
Kontuzje w kadrze Kaizer Chiefs
-
Siphesihle Ndlovu Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 3 dniopuszczone: 1 mecz
-
Langelihle Phili Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 3 dniopuszczone: 1 mecz

-
Adolf Bitegeko Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 3 dniopuszczone: 1 mecz

-
Lebohang Maboe Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 20 dniopuszczone: 1 mecz
-
Khanyisa Erick Mayo Napastnik Dyskopatia pauzuje od 90 dniopuszczone: 9 meczów
-
Paseka Mako Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 90 dniopuszczone: 6 meczów
-
Nkanyiso Shinga Napastnik Operacja stopy pauzuje od 215 dniopuszczone: 21 meczów
Kadra Kaizer Chiefs
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 70 |
![]() |
21 | RPA | 750 tys. € | – | 2 | 25% | 1 | 0 | 157' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | RPA | 125 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 113' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
33 | RPA | 550 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 428' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
30 | Gwinea Bissau | 450 tys. € | – | 3 | 38% | 1 | 0 | 70' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
27 | Nigeria | 900 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 193' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
28 | RPA | 1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
26 | RPA | 300 tys. € | 68 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
|
29 | Kongo | 700 tys. € | 145 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
32 | RPA | 350 tys. € | – | 7 | 88% | 2 | 2 | 579' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | RPA | 900 tys. € | – | 6 | 75% | 1 | 2 | 374' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | RPA | 850 tys. € | – | 7 | 88% | 2 | 1 | 265' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | RPA | 200 tys. € | 92 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
27 | Tanzania | 25 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 61' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | RPA | 550 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
24 | RPA | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 84 |
|
30 | Angola | 700 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 697' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | RPA | 900 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 323' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
27 | RPA | 800 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 540' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
32 | RPA | 400 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
28 | RPA | 350 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 34 |
![]() |
23 | RPA | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Kaizer Chiefs
11,3 mln €
śr. 490 tys. € / zawodnika
Ile Kaizer Chiefs wydaje na pensje
305 tys. € rocznie
śr. 13 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: RPA (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027
Kaizer Chiefs wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Kaizer Chiefs
Jak wygląda skład Kaizer Chiefs?
W wyjściowym ustawieniu Kaizer Chiefs między słupkami staje R. Leaner, a linię obrony najczęściej tworzą T. Monyane, Inacio Miguel Ferreira Santos, T. Moloisane oraz P. Mako. W środku pola grają F. Abrahams, E. Chislett, M. Shabalala, N. Ngcobo oraz P. Mmodi, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Ighodaro. Trener Fernando da Cruz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Soccer League i pucharach.
Kaizer Chiefs – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027.
Kaizer Chiefs transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
RPA | 29 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
RPA | 23 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
RPA | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
RPA | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
RPA | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
RPA | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
RPA | 29 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
RPA | 21 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Kongo | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 35 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Kaizer Chiefs

Kaizer Chiefs bilans transferowy
- 0 € 2026
- +240 tys. € 2025
- -1,1 mln € 2024
- +380 tys. € 2023
- -1,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Kaizer Chiefs
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Kaizer Chiefs w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Kaizer Chiefs trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Kaizer Chiefs – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Kaizer Chiefs? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Kaizer Chiefs?
Klub piłkarski Kaizer Chiefs zdobył w swojej historii 54 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar MTN8 oraz Puchar Nedbank. Ponadto triumfował w Mistrzostwo RPA, Puchar RPA oraz Afrykański Puchar Zdobywców Pucharów.