Forma w lidze
Richards Bay w tabeli
15. miejsce / 3 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 20 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
10 meczów bez zwycięstwa
8 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
7:13 bramki
1,40 gola/mecz
2 pkt
3:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Richards Bay
Wartość drużyny: 3,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | RPA | – | napastnik | 8 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | RPA | 25 | pomocnik | 8 | 650 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,10 średnia ocena | RPA | – | napastnik | 8 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | RPA | 30 | obrońca | 8 | 900 tys. € |
Skład i oceny Richards Bay w ostatnim meczu 4-3-3







Zmiany
- 67' N. Xulu → L. Mahala
- 67' L. Khumalo → W. Ngidi
- 86' M. Mthembu → O. Mbambo
Richards Bay w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 23 |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 22 |
| ··· | |||||||
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | 3 |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | 3 |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | 2 |
Wyniki Richards Bay
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Richards Bay
1
Mamelodi Sundowns
4
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Richards Bay
2
Sekhukhune United
3
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Milford FC
5
Richards Bay
1
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
Terminarz Richards Bay
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź 19:15
|
Kruger United
Richards Bay
Premier Soccer League, 9. kolejka
|
|
|
04 Lis 18:30
|
Richards Bay
Stellenbosch
Premier Soccer League, 10. kolejka
|
|
|
29 Lis 14:30
|
Marumo Gallants
Richards Bay
Premier Soccer League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Richards Bay
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
RPA |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Botswana |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
RPA |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
RPA |
|
za darmo |
Richards Bay to klub piłkarski z RPA występujący w Premier Soccer League. Swoim domowym obiektem jest King Goodwill Zwelithini Stadium, który może pomieścić 14 500 widzów. Zespół prowadzi Ronnie Gabriel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Richards Bay w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Richards Bay trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Richards Bay w tabeli Premier Soccer League?
Richards Bay zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 3 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 20 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Richards Bay?
W wyjściowym ustawieniu Richards Bay między słupkami staje I. Otieno, a linię obrony najczęściej tworzą L. Mabuya, T. Sikhakhane, T. Zuke, S. Mcineka oraz S. Jali. W środku pola grają S. Gumbi, M. Mthembu, S. Barns, B. Nashixwa oraz T. Gumede. Trener Ronnie Gabriel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Soccer League i pucharach.
Kiedy Richards Bay gra następny mecz?
Najbliższy mecz Richards Bay to spotkanie z Kruger United, które odbędzie się 31 października 2026 o godzinie 19:15 na obiekcie Mbombela Stadium w ramach Premier Soccer League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Richards Bay?
Ostatni mecz Richards Bay to porażka z Mamelodi Sundowns 1:4 w Premier Soccer League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Matthews, Mabuya, Rayners, Rayners oraz Basadien. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Richards Bay w tym sezonie?
Bilans Richards Bay w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-3-5 przy 10 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Richards Bay w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Richards Bay w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Richards Bay
Richards Bay terminarz
Kiedy Richards Bay gra następny mecz?
Najbliższy mecz Richards Bay to spotkanie z Kruger United, które odbędzie się 31 października 2026 o godzinie 19:15 na obiekcie Mbombela Stadium w ramach Premier Soccer League (9. kolejka).
Wyniki Richards Bay w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Richards Bay w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Richards Bay w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Richards Bay wyniki
Richards Bay ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 0,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Richards Bay zdobywa 0,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Richards Bay?
Ostatni mecz Richards Bay to porażka z Mamelodi Sundowns 1:4 w Premier Soccer League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Matthews, Mabuya, Rayners, Rayners oraz Basadien. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Richards Bay – tabela Premier Soccer League
Jakie miejsce w tabeli Premier Soccer League zajmuje Richards Bay w sezonie 2026/2027.
Miejsce Richards Bay w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mamelodi Sundowns
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Orlando Pirates
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:0 | 9 | 12 | |
| 3 |
Milford FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 5 |
Amazulu
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Sekhukhune United
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 7 |
Golden Arrows
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 8 |
Stellenbosch
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Chippa United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Polokwane City
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Maritzburg United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Siwelele
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 13 |
Marumo Gallants
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 14 |
TS Galaxy
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
Richards Bay
|
5 | 0 | 1 | 4 | 7:13 | -6 | 1 | |
| 16 |
Kruger United
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Amazulu
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:7 | 1 | 12 | |
| 2 |
Mamelodi Sundowns
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 3 |
Orlando Pirates
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 5 |
Stellenbosch
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 6 |
Chippa United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
TS Galaxy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 8 |
Sekhukhune United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 9 |
Polokwane City
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 10 |
Maritzburg United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kruger United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Golden Arrows
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 13 |
Milford FC
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0:4 | -4 | 2 | |
| 14 |
Richards Bay
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
Siwelele
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 16 |
Marumo Gallants
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Richards Bay w tabeli Premier Soccer League?
Richards Bay zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 3 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 20 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Richards Bay w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Richards Bay na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Richards Bay na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,8
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,50
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 11,6
- Wybicia / mecz 26,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Richards Bay
Rozkład bramek w czasie
Bramki Richards Bay i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Richards Bay to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Richards Bay i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Richards Bay nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Richards Bay
90% bramek Richards Bay pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Richards Bay zdobywa w sezonie średnio 0,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,38.
Aktualne serie Richards Bay
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 8 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Richards Bay, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Richards Bay
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 38%
- Powyżej 5,5 13%
W 75% meczów Richards Bay padają co najmniej trzy bramki, a w 100% spotkań trafiają obie drużyny.
Richards Bay – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 12,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Richards Bay fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 12,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Richards Bay, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Richards Bay zdobywa 0,20 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Richards Bay ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Richards Bay, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 8 meczów.
Richards Bay – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 4,5
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Richards Bay oddaje 8,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Richards Bay – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 40,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Richards Bay utrzymuje przy piłce 44,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Richards Bay – podania
- Kluczowe / mecz 7,6
- Dośrodkowania / mecz 23,6
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 66
- Celność długich podań 42%
Richards Bay wymienia średnio 378 podań na mecz przy celności 76%, z czego 7,6 to podania kluczowe.
Richards Bay – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 2,50
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 75%
Czyste konto Richards Bay to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Richards Bay – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 6,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Richards Bay wykonuje średnio 5,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Richards Bay – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 13%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 0,5
- Mecze bez kartki 63%
Richards Bay ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Richards Bay – 0,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Richards Bay według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,25 | 3,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,25 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Richards Bay zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Richards Bay na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,25 1,25 | 0,50 1,25 | 1,25 1,75 |
|
13.
|
0,00 1,33 | 0,25 0,67 | 2,50 0,67 |
|
14.
|
1,00 0,00 | 1,33 0,50 | 1,33 2,25 |
|
15.
|
0,20 0,67 | 1,40 1,00 | 2,60 2,33 |
|
16.
|
0,50 0,00 | 1,00 0,33 | 1,75 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Richards Bay
Skrajne wyniki i osiągnięcia Richards Bay w tym sezonie
- Najwyższa porażka Milford FC - Richards Bay 5:1 Premier Soccer League, 13.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Milford FC - Richards Bay 5:1, Premier Soccer League, 13.09.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Xulu, Richards Bay - Kaizer Chiefs 2:2, Premier Soccer League, 26.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Xulu, Richards Bay - Sekhukhune United 2:3, Premier Soccer League, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Richards Bay w tym sezonie?
Bilans Richards Bay w tym sezonie to 8 meczów i wynik 0-3-5 przy 10 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 8,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Richards Bay – zawodnicy
Jak wygląda kadra Richards Bay w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Richards Bay w ostatnim meczu 4-3-3







Zmiany
- 67' N. Xulu → L. Mahala
- 67' L. Khumalo → W. Ngidi
- 86' M. Mthembu → O. Mbambo
Kadra Richards Bay
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
25 | RPA | 400 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 307' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
34 | Malawi | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
28 | Uganda | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
28 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
37 | RPA | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
|
29 | RPA | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
25 | RPA | 650 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 3 | 716' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
29 | RPA | 650 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 374' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | RPA | 50 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
23 | RPA | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
35 | RPA | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
35 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 45 |
![]() |
24 | Namibia | 125 tys. € | – | 4 | 50% | 1 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
30 | RPA | 900 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | RPA | 50 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | RPA | 450 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 495' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
26 | RPA | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | RPA | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
28 | RPA | 550 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
25 | RPA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 32 |
|
– | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
|
31 | RPA | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 72 |
|
32 | RPA | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
33 | Kenia | 50 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
37 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 48 |
|
23 | RPA | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Richards Bay
5,1 mln €
śr. 181 tys. € / zawodnika
Ile Richards Bay wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: RPA (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Richards Bay w sezonie 2026/2027
Richards Bay wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Richards Bay
Jak wygląda skład Richards Bay?
W wyjściowym ustawieniu Richards Bay między słupkami staje I. Otieno, a linię obrony najczęściej tworzą L. Mabuya, T. Sikhakhane, T. Zuke, S. Mcineka oraz S. Jali. W środku pola grają S. Gumbi, M. Mthembu, S. Barns, B. Nashixwa oraz T. Gumede. Trener Ronnie Gabriel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Soccer League i pucharach.
Richards Bay – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Richards Bay w sezonie 2026/2027.
Richards Bay transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
RPA | 25 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Botswana | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
![]() |
RPA | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
RPA | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
RPA | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
RPA | – |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Zimbabwe | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
RPA | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Botswana | 27 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 28 Sty 2026 |
|
RPA | 29 |
|
nieujawniona |
Kluczowe transfery Richards Bay


Richards Bay bilans transferowy
- -19 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +200 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Richards Bay

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Richards Bay w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Richards Bay trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 2 piłkarzy.