Forma w lidze
Milford FC w tabeli
5. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
9:3 bramki
2,25 gola/mecz
2 pkt
0:4 bramki
0,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Milford FC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | RPA | – | pomocnik | 8 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | RPA | – | obrońca | 8 | – | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,97 średnia ocena | RPA | 34 | pomocnik | 6 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | RPA | 24 | pomocnik | 8 | – |
Przewidywany skład Milford FC 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Milford FC w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 23 |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 22 |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 19 |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 14 |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 12 |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 11 |
Wyniki Milford FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Wrz Koniec
|
Milford FC
1
Maritzburg United
1
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Milford FC
5
Richards Bay
1
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Chippa United
0
Milford FC
0
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
Terminarz Milford FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Golden Arrows
Milford FC
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
|
|
01 Lis 17:00
|
Milford FC
Sekhukhune United
Premier Soccer League, 9. kolejka
|
|
|
28 Lis 14:30
|
Amazulu
Milford FC
Premier Soccer League, 11. kolejka
|
Milford FC to klub piłkarski z RPA występujący w Premier Soccer League. Swoim domowym obiektem jest Princess Magogo Stadium, który może pomieścić 12 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Milford FC w tabeli Premier Soccer League?
Milford FC zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 12 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 11 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Milford FC?
W wyjściowym ustawieniu Milford FC między słupkami staje Madondo. W środku pola grają Sigomoshe, M. Chili, B. Mthiyane oraz Zikakayo, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ndlabi.
Kiedy Milford FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Milford FC to spotkanie z Golden Arrows, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Mpumalanga Stadium w ramach Premier Soccer League (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Milford FC?
Ostatni mecz Milford FC to remis z Maritzburg United 1:1 w Premier Soccer League, 20 września 2026. Bramki zdobyli Zikakayo, Sifumba. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Milford FC w tym sezonie?
Bilans Milford FC w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-3-2 przy 9 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Milford FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Milford FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Milford FC
Milford FC terminarz
Kiedy Milford FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Milford FC to spotkanie z Golden Arrows, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Mpumalanga Stadium w ramach Premier Soccer League (8. kolejka).
Wyniki Milford FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Milford FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Milford FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Milford FC wyniki
Milford FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 8 z 8 meczów, ze średnią 1,50 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Milford FC?
Ostatni mecz Milford FC to remis z Maritzburg United 1:1 w Premier Soccer League, 20 września 2026. Bramki zdobyli Zikakayo, Sifumba. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Milford FC – tabela Premier Soccer League
Jakie miejsce w tabeli Premier Soccer League zajmuje Milford FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Milford FC w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mamelodi Sundowns
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Orlando Pirates
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:0 | 9 | 12 | |
| 3 |
Milford FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 5 |
Amazulu
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Sekhukhune United
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 7 |
Golden Arrows
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 8 |
Stellenbosch
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Chippa United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Polokwane City
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Maritzburg United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Siwelele
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 13 |
Marumo Gallants
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 14 |
TS Galaxy
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
Richards Bay
|
5 | 0 | 1 | 4 | 7:13 | -6 | 1 | |
| 16 |
Kruger United
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Amazulu
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:7 | 1 | 12 | |
| 2 |
Mamelodi Sundowns
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 3 |
Orlando Pirates
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 5 |
Stellenbosch
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 6 |
Chippa United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
TS Galaxy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 8 |
Sekhukhune United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 9 |
Polokwane City
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 10 |
Maritzburg United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kruger United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Golden Arrows
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 13 |
Milford FC
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0:4 | -4 | 2 | |
| 14 |
Richards Bay
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
Siwelele
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 16 |
Marumo Gallants
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Milford FC w tabeli Premier Soccer League?
Milford FC zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 12 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 11 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Milford FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Milford FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Milford FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,88
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 17,0
- Przechwyty / mecz 12,0
- Wybicia / mecz 22,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,3
Strzelcy Milford FC
-
Zikakayo 3

-
Sicelo Masilela 1

-
Ndlabi 1

-
J. Gxakoshe 1

-
Menzi Chili 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Milford FC i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Milford FC to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Milford FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Milford FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Milford FC
89% bramek Milford FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Milford FC zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Milford FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Milford FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Milford FC
- Powyżej 0,5 75%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 25% meczów Milford FC padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Milford FC – faule i karne
- Faule / mecz 10,4
- Faule rywali / mecz 14,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Milford FC fauluje średnio 10,4 razy na mecz, a wymusza 14,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Milford FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Milford FC zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Milford FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Milford FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Milford FC – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,1
Milford FC oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,1 strzału.
Milford FC – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 53,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Milford FC utrzymuje przy piłce 53,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Milford FC – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 13,9
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 49%
Milford FC wymienia średnio 479 podań na mecz przy celności 83%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
Milford FC – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,88
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Milford FC to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Milford FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Milford FC wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Milford FC – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 38%
Milford FC ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Milford FC – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Milford FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 0,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Milford FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Milford FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,33 2,40 | 1,33 1,60 | 0,33 1,40 |
|
4.
|
2,00 1,50 | 1,75 1,50 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,50 0,50 | 2,25 0,00 | 0,75 1,00 |
|
6.
|
2,33 1,00 | 1,00 1,00 | 0,00 1,75 |
|
7.
|
1,33 1,20 | 1,33 1,00 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Milford FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Milford FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Milford FC - Richards Bay 5:1 Premier Soccer League, 13.09.2026
- Najwyższa porażka Orlando Pirates - Milford FC 2:0 Premier Soccer League, 1.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Milford FC - Richards Bay 5:1, Premier Soccer League, 13.09.2026
- Najszybsza bramka 28. minuta Ndlabi, Milford FC - Richards Bay 5:1, Premier Soccer League, 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Gxakoshe, Milford FC - Richards Bay 5:1, Premier Soccer League, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Milford FC w tym sezonie?
Bilans Milford FC w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-3-2 przy 9 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Milford FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Milford FC w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Milford FC 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Milford FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | RPA | – | – | 6 | 75% | 1 | 1 | 450' | 0 | 1 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | RPA | – | – | 8 | 100% | 3 | 0 | 509' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | RPA | – | – | 7 | 88% | 1 | 1 | 470' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | RPA | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 254' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | RPA | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 231' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
30 | RPA | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Milford FC
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Milford FC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: RPA (7 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Milford FC w sezonie 2026/2027
Struktura wieku i wartości kadry Milford FC
Jak wygląda skład Milford FC?
W wyjściowym ustawieniu Milford FC między słupkami staje Madondo. W środku pola grają Sigomoshe, M. Chili, B. Mthiyane oraz Zikakayo, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ndlabi.