Forma w lidze
Amazulu w tabeli
3. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
9 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:1 bramki
1,33 gola/mecz
12 pkt
8:7 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Amazulu
Wartość drużyny: 4,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 8 bramek | Zimbabwe | 23 | pomocnik | 7 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | RPA | 25 | obrońca | 8 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,97 średnia ocena | RPA | 25 | obrońca | 8 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | RPA | 25 | obrońca | 8 | 700 tys. € |
Skład i oceny Amazulu w ostatnim meczu 4-4-2





Zmiany
- 77' M. Mbanjwa → H. Ekstein
Amazulu w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 23 |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 22 |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 19 |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 14 |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 12 |
Wyniki Amazulu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Maritzburg United
1
Amazulu
2
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Polokwane City
0
Amazulu
1
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Amazulu
1
Marumo Gallants
0
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
Terminarz Amazulu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź 17:00
|
Amazulu
Golden Arrows
Premier Soccer League, 9. kolejka
|
|
|
04 Lis 18:30
|
Kaizer Chiefs
Amazulu
Premier Soccer League, 10. kolejka
|
|
|
28 Lis 14:30
|
Amazulu
Milford FC
Premier Soccer League, 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Amazulu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Sie 2026 |
|
RPA |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
RPA |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
RPA |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
RPA |
|
za darmo |
Amazulu to klub piłkarski z RPA występujący w Premier Soccer League. Swoim domowym obiektem jest Moses Mabhida Stadium, który może pomieścić 69 957 widzów. Zespół prowadzi Arthur Zwane. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Amazulu?
Klub piłkarski Amazulu zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar RPA oraz Mistrzostwo RPA.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Amazulu w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Amazulu trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Amazulu w tabeli Premier Soccer League?
Amazulu zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 19 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Amazulu?
W wyjściowym ustawieniu Amazulu między słupkami staje O. Mzimela, a linię obrony najczęściej tworzą S. Mthethwa, T. Fielies, Keegan Shannon Allan, R. Hanamub oraz O. Mdaka. W środku pola grają N. Radebe, S. Hlangabeza, L. Mhlongo oraz M. Mbanjwa, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Shumah. Trener Arthur Zwane ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Soccer League i pucharach.
Kiedy Amazulu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Amazulu to spotkanie z Golden Arrows, które odbędzie się 31 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Moses Mabhida Stadium w ramach Premier Soccer League (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Amazulu?
Ostatni mecz Amazulu to wygrana z Maritzburg United 1:2 w Premier Soccer League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mbanjwa, Maqokola oraz Domingo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Amazulu w tym sezonie?
Bilans Amazulu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 6-1-1 przy 12 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Amazulu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Amazulu w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Amazulu
Amazulu terminarz
Kiedy Amazulu gra następny mecz?
Najbliższy mecz Amazulu to spotkanie z Golden Arrows, które odbędzie się 31 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Moses Mabhida Stadium w ramach Premier Soccer League (9. kolejka).
Wyniki Amazulu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Amazulu w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Amazulu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Amazulu wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 5/10 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 3/13 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 3/5 | 2/5 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 7/14 | 0/3 | |
|
26 Sie Koniec
|
Premier Soccer League, 4. kolejka
|
5:2 | 4-4-2 | 5/10 | 1/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
Premier Soccer League, 3. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 1/6 | 1/3 | |
|
12 Sie Koniec
|
Premier Soccer League, 2. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 7/17 | 1/1 | |
|
01 Sie Koniec
|
Premier Soccer League, 1. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 5/8 | 4/6 | |
|
23 Maj Koniec
|
Premier Soccer League, 30. kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 5/7 | 1/3 | |
|
16 Maj Koniec
|
Premier Soccer League, 29. kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 4/8 | 1/5 |
Amazulu ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 7 z 8 meczów, ze średnią 2,29 punktu. W pozostałych ustawieniach Amazulu zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Amazulu?
Ostatni mecz Amazulu to wygrana z Maritzburg United 1:2 w Premier Soccer League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mbanjwa, Maqokola oraz Domingo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Amazulu – tabela Premier Soccer League
Jakie miejsce w tabeli Premier Soccer League zajmuje Amazulu w sezonie 2026/2027.
Miejsce Amazulu w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mamelodi Sundowns
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Orlando Pirates
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:0 | 9 | 12 | |
| 3 |
Milford FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 5 |
Amazulu
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Sekhukhune United
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 7 |
Golden Arrows
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 8 |
Stellenbosch
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Chippa United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Polokwane City
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Maritzburg United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Siwelele
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 13 |
Marumo Gallants
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 14 |
TS Galaxy
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
Richards Bay
|
5 | 0 | 1 | 4 | 7:13 | -6 | 1 | |
| 16 |
Kruger United
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Amazulu
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:7 | 1 | 12 | |
| 2 |
Mamelodi Sundowns
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 3 |
Orlando Pirates
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 5 |
Stellenbosch
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 6 |
Chippa United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
TS Galaxy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 8 |
Sekhukhune United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 9 |
Polokwane City
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 10 |
Maritzburg United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kruger United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Golden Arrows
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 13 |
Milford FC
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0:4 | -4 | 2 | |
| 14 |
Richards Bay
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
Siwelele
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 16 |
Marumo Gallants
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Amazulu w tabeli Premier Soccer League?
Amazulu zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 19 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 4 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Amazulu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Amazulu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Amazulu na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 5,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 14,5
- Przechwyty / mecz 10,0
- Wybicia / mecz 26,5
- Zablokowane strzały / mecz 1,9
Strzelcy Amazulu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Amazulu i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Amazulu to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Amazulu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 6-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Amazulu otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Amazulu
83% bramek Amazulu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Amazulu zdobywa w sezonie średnio 2,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 2,38.
Aktualne serie Amazulu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Amazulu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Amazulu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 38% meczów Amazulu padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Amazulu – faule i karne
- Faule / mecz 9,5
- Faule rywali / mecz 9,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Amazulu fauluje średnio 9,5 razy na mecz, a wymusza 9,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Amazulu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Amazulu zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 2,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Amazulu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 42% goli Amazulu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Amazulu – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,8
Amazulu oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,8 strzału.
Amazulu – posiadanie piłki
- U siebie 41,0%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 8
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 8 meczów. Średnio Amazulu utrzymuje przy piłce 46,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Amazulu – podania
- Kluczowe / mecz 6,1
- Dośrodkowania / mecz 13,5
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 44%
Amazulu wymienia średnio 336 podań na mecz przy celności 77%, z czego 6,1 to podania kluczowe.
Amazulu – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 13%
Czyste konto Amazulu to 50% meczów sezonu (4 z 8), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Amazulu – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 63%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Amazulu wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 63% spotkań.
Amazulu – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 25%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 13%
Amazulu ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Amazulu – 1,9.
Amazulu według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,33 | 0,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,67 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Amazulu zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Amazulu na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,20 | 3,00 2,20 | 0,50 1,20 |
|
2.
|
3,00 2,50 | 2,25 2,50 | 0,00 0,25 |
|
3.
|
2,33 2,40 | 1,33 1,60 | 0,33 1,40 |
|
4.
|
2,00 1,50 | 1,75 1,50 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
2,50 0,50 | 2,25 0,00 | 0,75 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Amazulu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Amazulu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Amazulu - Siwelele 2:0 Premier Soccer League, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Mamelodi Sundowns - Amazulu 5:2 Premier Soccer League, 26.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Mamelodi Sundowns - Amazulu 5:2, Premier Soccer League, 26.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Ngwenya, Polokwane City - Amazulu 0:1, Premier Soccer League, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Radebe, Richards Bay - Amazulu 1:2, Premier Soccer League, 4.09.2026
Jakie statystyki ma Amazulu w tym sezonie?
Bilans Amazulu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 6-1-1 przy 12 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Amazulu – zawodnicy
Jak wygląda kadra Amazulu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Amazulu w ostatnim meczu 4-4-2





Zmiany
- 77' M. Mbanjwa → H. Ekstein
Kadra Amazulu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
26 | RPA | 200 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | RPA | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 0 | 639' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
23 | Kenia | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
24 | RPA | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
30 | RPA | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
24 | RPA | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 597' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | RPA | 500 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 101' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
35 | RPA | 50 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
25 | RPA | 350 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 254' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
26 | RPA | 500 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | RPA | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
35 | RPA | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
25 | RPA | 700 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 3 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
34 | RPA | 450 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Namibia | 800 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
|
29 | RPA | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
23 | RPA | 175 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 503' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | RPA | 1,2 mln € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 230' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
26 | RPA | 750 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
31 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
25 | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | ||||||||
| 1 |
|
25 | RPA | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Amazulu
8,4 mln €
śr. 349 tys. € / zawodnika
Ile Amazulu wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: RPA (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Amazulu w sezonie 2026/2027
Amazulu wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Amazulu
Jak wygląda skład Amazulu?
W wyjściowym ustawieniu Amazulu między słupkami staje O. Mzimela, a linię obrony najczęściej tworzą S. Mthethwa, T. Fielies, Keegan Shannon Allan, R. Hanamub oraz O. Mdaka. W środku pola grają N. Radebe, S. Hlangabeza, L. Mhlongo oraz M. Mbanjwa, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Shumah. Trener Arthur Zwane ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Soccer League i pucharach.
Amazulu – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Amazulu w sezonie 2026/2027.
Amazulu transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Sie 2026 |
|
RPA | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
RPA | – |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
RPA | 26 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
RPA | 31 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Namibia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
RPA | 26 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
RPA | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
RPA | 26 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
RPA | 23 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Kenia | 23 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Amazulu w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Amazulu trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Amazulu – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Amazulu? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Amazulu?
Klub piłkarski Amazulu zdobył w swojej historii 2 trofea. Najczęściej wygrywał Puchar RPA oraz Mistrzostwo RPA.