Mondli Mbanjwa jest piłkarzem występującym obecnie w Amazulu. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mondli Mbanjwa
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Mondli Mbanjwa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mondli Mbanjwa wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.55, a skuteczność strzałów to 28,6%. Mondli Mbanjwa oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mondli Mbanjwa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mondli Mbanjwa rozegrał w barwach Amazulu w Premier Soccer League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 639 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Mondli Mbanjwa?
Mondli Mbanjwa najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Mondli Mbanjwa?
Wycena 28-letniego Mondli Mbanjwa według stanu na grudzień 2025 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mondli Mbanjwa?
Mondli Mbanjwa urodził się 21 lipca 1998 w RPA. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Mondli Mbanjwa – statystyki
Szczegółowe statystyki Mondli Mbanjwa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Amazulu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mondli Mbanjwa
Mondli Mbanjwa vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mondli Mbanjwa
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mondli Mbanjwa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mondli Mbanjwa wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.55, a skuteczność strzałów to 28,6%. Mondli Mbanjwa oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Mondli Mbanjwa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mondli Mbanjwa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mondli Mbanjwa
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10 2026 |
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
1:2 | 77' | 1 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
0:1 | 79' | 0 | 0 | ||||
| 12.09 2026 |
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
1:0 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 04.09 2026 |
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
1:2 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 26.08 2026 |
Premier Soccer League, 4. kolejka
|
5:2 | 82' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Premier Soccer League, 3. kolejka
|
2:0 | 84' | 1 | 0 | – | |||
| 12.08 2026 |
Premier Soccer League, 2. kolejka
|
1:1 | 86' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Premier Soccer League, 1. kolejka
|
0:1 | 85' | 0 | 0 | – | |||
| 23.05 2026 |
Premier Soccer League, 30. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 1 | – | |||
| 16.05 2026 |
Premier Soccer League, 29. kolejka
|
0:1 | 12' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mondli Mbanjwa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mondli Mbanjwa rozegrał w barwach Amazulu w Premier Soccer League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 639 minut. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Mondli Mbanjwa – transfery
W trakcie kariery Mondli Mbanjwa zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Amazulu 2023 – obecnie
-
Uthongathi FC 2022 – 2023

-
Polokwane City 2022 – 2022
-
Free State Stars do 2022

Mondli Mbanjwa – forma
W ostatnich 5 meczach Mondli Mbanjwa zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mondli Mbanjwa 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Mondli Mbanjwa 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Mondli Mbanjwa?
Mondli Mbanjwa jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.55). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Mondli Mbanjwa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mondli Mbanjwa wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mondli Mbanjwa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mondli Mbanjwa?
Wycena Mondli Mbanjwa wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Mondli Mbanjwa wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.