Siyanda Hlangabeza jest piłkarzem występującym obecnie w Amazulu. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Siyanda Hlangabeza
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Siyanda Hlangabeza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Siyanda Hlangabeza wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Siyanda Hlangabeza oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Siyanda Hlangabeza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Siyanda Hlangabeza rozegrał w barwach Amazulu w Premier Soccer League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 597 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Siyanda Hlangabeza?
Siyanda Hlangabeza najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Siyanda Hlangabeza?
Wycena 24-letniego Siyanda Hlangabeza według stanu na grudzień 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Siyanda Hlangabeza?
Siyanda Hlangabeza urodził się 14 września 2002 w RPA. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Siyanda Hlangabeza – statystyki
Szczegółowe statystyki Siyanda Hlangabeza w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Amazulu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Siyanda Hlangabeza
Siyanda Hlangabeza vs. inni
Atak
Obrona
Podania Siyanda Hlangabeza
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Siyanda Hlangabeza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Siyanda Hlangabeza wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 0,0%. Siyanda Hlangabeza oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Siyanda Hlangabeza – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Siyanda Hlangabeza w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Siyanda Hlangabeza
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10 2026 |
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 04.09 2026 |
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.08 2026 |
Premier Soccer League, 4. kolejka
|
5:2 | 50' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Premier Soccer League, 3. kolejka
|
2:0 | 83' | 0 | 0 | ||||
| 12.08 2026 |
Premier Soccer League, 2. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Premier Soccer League, 1. kolejka
|
0:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
| 23.05 2026 |
Premier Soccer League, 30. kolejka
|
0:1 | 3' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Premier Soccer League, 29. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Siyanda Hlangabeza w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Siyanda Hlangabeza rozegrał w barwach Amazulu w Premier Soccer League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 597 minut. Średnio dawało to 75 minut gry na spotkanie.
Siyanda Hlangabeza – transfery
W trakcie kariery Siyanda Hlangabeza zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Amazulu 2025 – obecnie
-
Maritzburg United 2025 – 2025
-
Amazulu 2023 – 2025
-
AmaZulu FC Reserves do 2023

Siyanda Hlangabeza – forma
W ostatnich 5 meczach Siyanda Hlangabeza zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Siyanda Hlangabeza 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.62 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Siyanda Hlangabeza 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Siyanda Hlangabeza?
Siyanda Hlangabeza jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.62 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.61). Jego dyspozycja rośnie.
Siyanda Hlangabeza – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Siyanda Hlangabeza wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Siyanda Hlangabeza na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Siyanda Hlangabeza?
Wycena Siyanda Hlangabeza wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Siyanda Hlangabeza wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 0 €.