Forma w lidze
Polokwane City w tabeli
10. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
4:5 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Polokwane City
Wartość drużyny: 500 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | RPA | – | pomocnik | 7 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | RPA | – | pomocnik | 7 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,48 średnia ocena | RPA | – | pomocnik | 7 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 630 minut | RPA | 33 | obrońca | 7 | 25 tys. € |
Przewidywany skład Polokwane City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Polokwane City w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 23 |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 22 |
| ··· | |||||||
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | 8 |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | 7 |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | 7 |
Wyniki Polokwane City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Polokwane City
0
Amazulu
1
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Polokwane City
1
Kaizer Chiefs
1
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
|
|
04 Wrz Koniec
|
Marumo Gallants
2
Polokwane City
2
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
Terminarz Polokwane City
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:30
|
Siwelele
Polokwane City
Premier Soccer League, 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Polokwane City
TS Galaxy
Premier Soccer League, 9. kolejka
|
|
|
04 Lis 18:30
|
Polokwane City
Kruger United
Premier Soccer League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Polokwane City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
RPA |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Kenia |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
RPA |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
RPA |
![]() |
za darmo |
Polokwane City to klub piłkarski z RPA występujący w Premier Soccer League. Swoim domowym obiektem jest Old Peter Mokaba Stadium, który może pomieścić 15 000 widzów. Zespół prowadzi Willy Moloto. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 500 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Polokwane City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Polokwane City trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Polokwane City w tabeli Premier Soccer League?
Polokwane City zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Polokwane City?
W wyjściowym ustawieniu Polokwane City między słupkami staje L. Mathebula, a linię obrony najczęściej tworzą B. Nikani, L. Nkaki oraz T. Nkwe. W środku pola grają R. Daniels, M. Ramabu, N. Maphangule, Manuel Nhanga Kambala oraz G. Philander. Trener Willy Moloto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Soccer League i pucharach.
Kiedy Polokwane City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Polokwane City to spotkanie z Siwelele, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 w ramach Premier Soccer League (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Polokwane City?
Ostatni mecz Polokwane City to porażka z Amazulu 0:1 w Premier Soccer League, 19 września 2026. Bramkę zdobył Ngwenya. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Polokwane City w tym sezonie?
Bilans Polokwane City w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-4-2 przy 8 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Polokwane City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Polokwane City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Polokwane City
Polokwane City terminarz
Kiedy Polokwane City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Polokwane City to spotkanie z Siwelele, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:30 w ramach Premier Soccer League (8. kolejka).
Wyniki Polokwane City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Polokwane City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Polokwane City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Polokwane City wyniki
Polokwane City ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 0,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Polokwane City zdobywa 1,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Polokwane City?
Ostatni mecz Polokwane City to porażka z Amazulu 0:1 w Premier Soccer League, 19 września 2026. Bramkę zdobył Ngwenya. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Polokwane City – tabela Premier Soccer League
Jakie miejsce w tabeli Premier Soccer League zajmuje Polokwane City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Polokwane City w tabeli Premier Soccer League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamelodi Sundowns
|
9 | 7 | 2 | 0 | 23:8 | 15 | 23 | |
2
|
Orlando Pirates
|
8 | 7 | 1 | 0 | 19:1 | 18 | 22 | |
3
|
Amazulu
|
8 | 6 | 1 | 1 | 12:8 | 4 | 19 | |
4
|
Kaizer Chiefs
|
8 | 3 | 5 | 0 | 13:8 | 5 | 14 | |
5
|
Milford FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
6
|
Sekhukhune United
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 11 | |
7
|
Stellenbosch
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
8
|
Golden Arrows
|
7 | 1 | 5 | 1 | 3:3 | 0 | 8 | |
9
|
Chippa United
|
7 | 1 | 5 | 1 | 4:6 | -2 | 8 | |
10
|
Polokwane City
|
7 | 1 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
11
|
Maritzburg United
|
8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | -2 | 7 | |
12
|
TS Galaxy
|
8 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | -5 | 6 | |
13
|
Kruger United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:12 | -9 | 4 | |
14
|
Siwelele
|
7 | 0 | 3 | 4 | 6:13 | -7 | 3 | |
15
|
Richards Bay
|
8 | 0 | 3 | 5 | 10:20 | -10 | 3 | |
16
|
Marumo Gallants
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:13 | -8 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mamelodi Sundowns
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 10 | 12 | |
| 2 |
Orlando Pirates
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9:0 | 9 | 12 | |
| 3 |
Milford FC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 5 |
Amazulu
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Sekhukhune United
|
3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
| 7 |
Golden Arrows
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 8 |
Stellenbosch
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 9 |
Chippa United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 10 |
Polokwane City
|
4 | 0 | 3 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Maritzburg United
|
4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 12 |
Siwelele
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 13 |
Marumo Gallants
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:7 | -3 | 2 | |
| 14 |
TS Galaxy
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 15 |
Richards Bay
|
5 | 0 | 1 | 4 | 7:13 | -6 | 1 | |
| 16 |
Kruger United
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Amazulu
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:7 | 1 | 12 | |
| 2 |
Mamelodi Sundowns
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 3 |
Orlando Pirates
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:1 | 9 | 10 | |
| 4 |
Kaizer Chiefs
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 5 |
Stellenbosch
|
5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 0 | 6 | |
| 6 |
Chippa United
|
3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 1 | 5 | |
| 7 |
TS Galaxy
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
| 8 |
Sekhukhune United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 9 |
Polokwane City
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 10 |
Maritzburg United
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Kruger United
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 12 |
Golden Arrows
|
3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 13 |
Milford FC
|
4 | 0 | 2 | 2 | 0:4 | -4 | 2 | |
| 14 |
Richards Bay
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
Siwelele
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 | |
| 16 |
Marumo Gallants
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Polokwane City w tabeli Premier Soccer League?
Polokwane City zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Premier Soccer League z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Mamelodi Sundowns wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Polokwane City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Polokwane City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Polokwane City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 2,9
- Asysty / mecz 0,57
- Udane dryblingi / mecz 3,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 13,7
- Przechwyty / mecz 11,1
- Wybicia / mecz 33,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,0
Strzelcy Polokwane City
-
G. Philander 1

-
Ndamulelo Rodney Maphangule 1

-
Surprise Semangele Manthosi 1

-
Raymond Daniels 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Polokwane City i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Polokwane City to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Polokwane City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Polokwane City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Polokwane City
88% bramek Polokwane City pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Polokwane City zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Polokwane City
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Polokwane City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Polokwane City
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 43% meczów Polokwane City padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Polokwane City – faule i karne
- Faule / mecz 13,1
- Faule rywali / mecz 9,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Polokwane City fauluje średnio 13,1 razy na mecz, a wymusza 9,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Polokwane City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Polokwane City zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Polokwane City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Polokwane City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Polokwane City – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Polokwane City oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Polokwane City – posiadanie piłki
- U siebie 44,5%
- Na wyjeździe 38,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Polokwane City utrzymuje przy piłce 42,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Polokwane City – podania
- Kluczowe / mecz 6,3
- Dośrodkowania / mecz 15,6
- Celność dośrodkowań 17%
- Podania długie / mecz 74
- Celność długich podań 31%
Polokwane City wymienia średnio 318 podań na mecz przy celności 68%, z czego 6,3 to podania kluczowe.
Polokwane City – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 29%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Polokwane City to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Polokwane City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,3
Polokwane City wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Polokwane City – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 29%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 0,9
- Mecze bez kartki 29%
Polokwane City ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Polokwane City – 0,9.
Polokwane City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,33 | 0,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Polokwane City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Polokwane City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,25 1,00 | 0,50 0,33 | 0,50 0,33 |
|
9.
|
0,75 1,67 | 0,50 0,67 | 1,25 0,33 |
|
10.
|
0,75 1,33 | 1,00 1,33 | 1,25 1,67 |
|
11.
|
0,75 1,00 | 0,50 0,75 | 0,75 1,00 |
|
12.
|
0,25 1,25 | 0,50 1,25 | 1,25 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Polokwane City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Polokwane City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Richards Bay - Polokwane City 1:2 Premier Soccer League, 2.08.2026
- Najwyższa porażka Sekhukhune United - Polokwane City 2:0 Premier Soccer League, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Polokwane City - Stellenbosch 3:3, Premier Soccer League, 11.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Marumo Gallants - Polokwane City 2:2, Premier Soccer League, 4.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 75. minuta Daniels, Polokwane City - Stellenbosch 3:3, Premier Soccer League, 11.08.2026
Jakie statystyki ma Polokwane City w tym sezonie?
Bilans Polokwane City w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-4-2 przy 8 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Polokwane City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Polokwane City w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Polokwane City 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kadra Polokwane City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
33 | RPA | 50 tys. € | – | 5 | 71% | 1 | 0 | 235' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
23 | RPA | 850 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
25 | RPA | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
29 | RPA | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
25 | RPA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
23 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
– | RPA | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
29 | RPA | 500 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 389' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
35 | Mozambik | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
31 | RPA | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
– | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
35 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
25 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
26 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 34 |
![]() |
33 | RPA | 25 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
26 | RPA | 375 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 282' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | RPA | 50 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 81' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
26 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
26 | RPA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
34 | RPA | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 40 |
![]() |
32 | RPA | 50 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 225' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
26 | Kenia | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Polokwane City
3,1 mln €
śr. 105 tys. € / zawodnika
Ile Polokwane City wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: RPA (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Polokwane City w sezonie 2026/2027
Polokwane City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Polokwane City
Jak wygląda skład Polokwane City?
W wyjściowym ustawieniu Polokwane City między słupkami staje L. Mathebula, a linię obrony najczęściej tworzą B. Nikani, L. Nkaki oraz T. Nkwe. W środku pola grają R. Daniels, M. Ramabu, N. Maphangule, Manuel Nhanga Kambala oraz G. Philander. Trener Willy Moloto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Soccer League i pucharach.
Polokwane City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Polokwane City w sezonie 2026/2027.
Polokwane City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
RPA | 27 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Kenia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
RPA | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
RPA | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
RPA | – |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
RPA | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
RPA | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lut 2026 |
|
RPA | – |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sty 2026 |
|
RPA | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Sty 2026 |
|
RPA | 30 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Polokwane City

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Polokwane City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Polokwane City trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 4 piłkarzy.