Ndamulelo Maphangule jest piłkarzem występującym obecnie w Polokwane City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ndamulelo Rodney Maphangule
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Ndamulelo Rodney Maphangule w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ndamulelo Rodney Maphangule wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 33,3%. Ndamulelo Rodney Maphangule oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ndamulelo Rodney Maphangule w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ndamulelo Rodney Maphangule rozegrał w barwach Polokwane City w Premier Soccer League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 389 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Ndamulelo Rodney Maphangule?
Ndamulelo Rodney Maphangule najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ndamulelo Rodney Maphangule?
Wycena 29-letniego Ndamulelo Rodney Maphangule według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ndamulelo Rodney Maphangule?
Ndamulelo Rodney Maphangule urodził się 20 marca 1997 w RPA. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Ndamulelo Rodney Maphangule – statystyki
Szczegółowe statystyki Ndamulelo Rodney Maphangule w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Polokwane City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ndamulelo Rodney Maphangule
Ndamulelo Maphangule vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ndamulelo Rodney Maphangule
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ndamulelo Rodney Maphangule w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ndamulelo Rodney Maphangule wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 33,3%. Ndamulelo Rodney Maphangule oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ndamulelo Rodney Maphangule – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ndamulelo Rodney Maphangule w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ndamulelo Rodney Maphangule
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09 2026 |
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
1:1 | 53' | 0 | 0 | – | |||
| 04.09 2026 |
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
2:2 | 21' | 0 | 0 | – | |||
| 26.08 2026 |
Premier Soccer League, 4. kolejka
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Premier Soccer League, 3. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.08 2026 |
Premier Soccer League, 2. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 02.08 2026 |
Premier Soccer League, 1. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Premier Soccer League, 29. kolejka
|
1:1 | 85' | 0 | 0 | – | |||
| 09.05 2026 |
Premier Soccer League, 28. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.05 2026 |
Premier Soccer League, 27. kolejka
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 03.05 2026 |
Premier Soccer League, 30. kolejka
|
3:0 | 60' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Ndamulelo Rodney Maphangule w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ndamulelo Rodney Maphangule rozegrał w barwach Polokwane City w Premier Soccer League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 389 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Ndamulelo Rodney Maphangule – transfery
W trakcie kariery Ndamulelo Rodney Maphangule zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Polokwane City 2021 – obecnie
-
Black Leopards FC Reserves 2020 – 2021

-
Mbombela United FC 2019 – 2020

-
Black Leopards FC Reserves do 2019

Ndamulelo Rodney Maphangule – forma
W ostatnich 5 meczach Ndamulelo Rodney Maphangule zanotował bilans 0 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ndamulelo Rodney Maphangule ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.21 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Ndamulelo Rodney Maphangule 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Ndamulelo Rodney Maphangule?
Ndamulelo Rodney Maphangule jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.21 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.44). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ndamulelo Rodney Maphangule – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ndamulelo Rodney Maphangule wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ndamulelo Rodney Maphangule na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ndamulelo Rodney Maphangule?
Wycena Ndamulelo Rodney Maphangule wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Ndamulelo Rodney Maphangule wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.