Siphesihle Ndlovu jest piłkarzem występującym obecnie w Kaizer Chiefs. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Siphesihle Ndlovu
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Siphesihle Ndlovu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Siphesihle Ndlovu wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.05, a skuteczność strzałów to 33,3%. Siphesihle Ndlovu oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Siphesihle Ndlovu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Siphesihle Ndlovu rozegrał w barwach Kaizer Chiefs w Premier Soccer League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 374 minuty. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Czy Siphesihle Ndlovu ma kontuzję?
Obecnie Siphesihle Ndlovu ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Kaizer Chiefs.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Siphesihle Ndlovu?
Siphesihle Ndlovu ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Siphesihle Ndlovu?
Siphesihle Ndlovu najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Siphesihle Ndlovu?
Wycena 30-letniego Siphesihle Ndlovu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 950 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Siphesihle Ndlovu?
Siphesihle Ndlovu urodził się 30 września 1996 w Pietermaritzburg w RPA. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Siphesihle Ndlovu – statystyki
Szczegółowe statystyki Siphesihle Ndlovu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kaizer Chiefs. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Siphesihle Ndlovu
Siphesihle Ndlovu vs. inni
Atak
Obrona
Podania Siphesihle Ndlovu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Siphesihle Ndlovu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Siphesihle Ndlovu wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.05, a skuteczność strzałów to 33,3%. Siphesihle Ndlovu oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Siphesihle Ndlovu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Siphesihle Ndlovu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Siphesihle Ndlovu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09 2026 |
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
1:1 | 67' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
3:2 | 69' | 0 | 0 | – | |||
| 26.08 2026 |
Premier Soccer League, 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
Premier Soccer League, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 12.08 2026 |
Premier Soccer League, 2. kolejka
|
2:0 | 13' | 0 | 1 | – | |||
| 01.08 2026 |
Premier Soccer League, 1. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | ||||
| 23.05 2026 |
Premier Soccer League, 30. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Premier Soccer League, 29. kolejka
|
0:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 06.05 2026 |
Premier Soccer League, 27. kolejka
|
1:1 | 66' | 0 | 0 | ||||
| 26.04 2026 |
Premier Soccer League, 26. kolejka
|
1:1 | 89' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Siphesihle Ndlovu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Siphesihle Ndlovu rozegrał w barwach Kaizer Chiefs w Premier Soccer League 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 374 minuty. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Siphesihle Ndlovu – transfery
W trakcie kariery Siphesihle Ndlovu zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kaizer Chiefs 2025 – obecnie
-
Supersport United 2023 – 2025

-
Orlando Pirates 2023 – 2023
-
Supersport United 2022 – 2023

-
Orlando Pirates 2019 – 2022
-
Maritzburg United 2016 – 2019
-
Durban City FC Reserves do 2016

Siphesihle Ndlovu – forma
W ostatnich 5 meczach Siphesihle Ndlovu zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,16. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Siphesihle Ndlovu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.16 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Siphesihle Ndlovu 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Siphesihle Ndlovu?
Siphesihle Ndlovu jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.16 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.05). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Siphesihle Ndlovu – kontuzje
W trakcie kariery Siphesihle Ndlovu zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Siphesihle Ndlovu
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 3 dni
11.10.26Kaizer Chiefs opuszczone: 1 mecz
Czy Siphesihle Ndlovu ma kontuzję?
Obecnie Siphesihle Ndlovu ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Kaizer Chiefs.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Siphesihle Ndlovu – trofea
W trakcie kariery Siphesihle Ndlovu zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Siphesihle Ndlovu?
Siphesihle Ndlovu zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Orlando Pirates — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar MTN8 — 1 raz.
Siphesihle Ndlovu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Siphesihle Ndlovu wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Siphesihle Ndlovu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Siphesihle Ndlovu?
Wycena Siphesihle Ndlovu wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Siphesihle Ndlovu wyceniano na 950 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.