Pule Mmodi jest piłkarzem występującym obecnie w Kaizer Chiefs. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Pule Mmodi
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Pule Mmodi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pule Mmodi wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pule Mmodi oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pule Mmodi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pule Mmodi rozegrał w barwach Kaizer Chiefs w Premier Soccer League 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 428 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Pule Mmodi?
Pule Mmodi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Pule Mmodi?
Pule Mmodi najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Pule Mmodi?
Wycena 33-letniego Pule Mmodi według stanu na grudzień 2025 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pule Mmodi?
Pule Mmodi urodził się 23 lutego 1993 w RPA. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Pule Mmodi – statystyki
Szczegółowe statystyki Pule Mmodi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kaizer Chiefs. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Pule Mmodi
Atak
Obrona
Podania Pule Mmodi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Pule Mmodi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pule Mmodi wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Pule Mmodi oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Pule Mmodi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pule Mmodi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Pule Mmodi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09 2026 |
Premier Soccer League, 7. kolejka
|
0:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Premier Soccer League, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | ||||
| 06.09 2026 |
Premier Soccer League, 5. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.08 2026 |
Premier Soccer League, 4. kolejka
|
2:2 | 76' | 0 | 0 | ||||
| 15.08 2026 |
Premier Soccer League, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.08 2026 |
Premier Soccer League, 2. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Premier Soccer League, 1. kolejka
|
1:3 | 5' | 0 | 0 | – | |||
| 23.05 2026 |
Premier Soccer League, 30. kolejka
|
0:1 | 15' | 0 | 0 | – | |||
| 16.05 2026 |
Premier Soccer League, 29. kolejka
|
0:1 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 10.05 2026 |
Premier Soccer League, 28. kolejka
|
0:2 | 79' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pule Mmodi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pule Mmodi rozegrał w barwach Kaizer Chiefs w Premier Soccer League 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 428 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Pule Mmodi – transfery
W trakcie kariery Pule Mmodi zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kaizer Chiefs 2023 – obecnie
-
Golden Arrows 2020 – 2023
-
Uthongathi FC 2018 – 2020

-
Mangaung United do 2018

Pule Mmodi – forma
W ostatnich 5 meczach Pule Mmodi zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pule Mmodi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W ostatnich 10 meczach Pule Mmodi 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (6.18).
W jakiej formie jest Pule Mmodi?
Pule Mmodi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.58). Jego dyspozycja rośnie.
Pule Mmodi – trofea
W trakcie kariery Pule Mmodi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Pule Mmodi?
Pule Mmodi zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Kaizer Chiefs — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Nedbank — 1 raz.
Pule Mmodi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pule Mmodi wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pule Mmodi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pule Mmodi?
Wycena Pule Mmodi wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Pule Mmodi wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.