Lluis López Marmol jest piłkarzem występującym obecnie w Albacete. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lluis Lopez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lluis Lopez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lluis Lopez wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lluis Lopez oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lluis Lopez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lluis Lopez rozegrał w barwach Albacete w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 065 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Lluis Lopez?
Na podstawie kontraktu z Albacete, Lluis Lopez otrzymuje 320 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 26,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki López Marmol w listopadzie 2026 to 6,2 tysiąca euro, a dziennie około 877 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jakie trofea zdobył Lluis Lopez?
Lluis Lopez ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Lluis Lopez?
Lluis Lopez najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Lluis Lopez?
Wycena 29-letniego Lluis Lopez według stanu na marzec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lluis Lopez?
Lluis Lopez urodził się 5 marca 1997 w Manresa w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Lluis Lopez – statystyki
Szczegółowe statystyki Lluis Lopez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Albacete. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lluis López Marmol vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lluis Lopez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lluis Lopez wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.44, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lluis Lopez oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lluis Lopez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lluis Lopez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | 4.9 | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Lluis Lopez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lluis Lopez rozegrał w barwach Albacete w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 065 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Lluis Lopez – transfery
W trakcie kariery Lluis Lopez zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Albacete 2026 – obecnie
-
Shandong Luneng 2025 – 2026
-
Real Saragossa 2021 – 2025
-
Espanyol 2020 – 2021
-
Tenerife 2020 – 2020
-
Espanyol 2019 – 2020
-
Espanyol B 2015 – 2019
-
Espanyol Barcelona U19 2013 – 2015

-
Espanyol Barcelona U18 2012 – 2013

-
Espanyol Barcelona Youth do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lluis Lopez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 20.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 17.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 17.08.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 29.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Lluis Lopez – forma
W ostatnich 5 meczach Lluis Lopez zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,09. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lluis Lopez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Sabadell
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Albacete
2
Eldense
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Albacete
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
5
Albacete
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Eibar
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Girona
2
Albacete
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Albacete
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Granada
1
Albacete
1
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
2
Albacete
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Albacete
0
Real Oviedo
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Albacete
1
Real Sociedad II
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
Albacete
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Maj
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Albacete
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Albacete
3
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
1
Albacete
2
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Andorra
0
Albacete
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Eibar
3
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Albacete
4
Granada
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Leganes
2
Albacete
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Albacete
2
Burgos CF
3
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Mirandes
1
Albacete
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Albacete
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Albacete
4
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Albacete
2
Las Palmas
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Albacete
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Almeria
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Malaga
1
Albacete
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Qingdao Jonoon
2
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Shanghai Shenhua
3
Shandong Luneng
3
Chinese Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Shandong Luneng
6
Beijing Guoan
0
Chinese Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Qingdao Youth Island
2
Chinese Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Shandong Luneng
3
Chinese Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Chengdu Better City
2
Shandong Luneng
1
Chinese Super League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Shandong Luneng
3
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
3
Cartagena
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Huesca
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
2
Tenerife
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Elche
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Real Oviedo
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Eibar
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Karne
|
Real Saragossa
(4)
2
Granada
(5)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Albacete
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Granada
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
CD Castellón
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eldense
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Almeria
2
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Levante
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
3
Elche
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Mirandes
0
Real Saragossa
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cartagena
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Cadiz
0
Real Saragossa
4
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Elche
1
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
3
Tenerife
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Mar
Koniec
|
Mirandes
0
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
0
Espanyol
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
2
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Villarreal B
0
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
3
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Eldense
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Levante
2
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Amorebieta
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Espanyol
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
2
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lis
Koniec
|
![]()
Atzeneta UE
2
Real Saragossa
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Elche
2
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FC Andorra
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eldense
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Tenerife
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Real Saragossa
1
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Real Saragossa
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Ibiza
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Levante
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Malaga
3
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Deportivo Alaves
4
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
FC Andorra
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
0
Ponferradina
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
3
Huesca
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
FC Andorra
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Tenerife
0
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Granada
1
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Las Palmas
0
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
3
Real Saragossa
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
2
Las Palmas
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
1
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
2
Burgos CF
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Eibar
0
La Liga 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Espanyol
3
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Mar
Koniec
|
CD Castellón
1
Espanyol
3
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Espanyol
1
Sabadell
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Espanyol
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Lugo
1
Espanyol
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Las Palmas
1
Espanyol
0
La Liga 2
|
49'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Gru
Dogryw.
|
![]()
UE Llagostera
0
Espanyol
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
UD Logroñés
0
Espanyol
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Espanyol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Espanyol
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Tenerife
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Espanyol
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sabadell
0
Espanyol
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Espanyol
3
Albacete
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Tenerife
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Tenerife
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Cadiz
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
![]()
Lleida
0
Espanyol
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
0
Espanyol
1
Liga Europy
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Real Betis
1
Espanyol
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Barcelona
2
Espanyol
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Espanyol
3
Real Valladolid
1
La Liga
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Espanyol
2
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Lluis Lopez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.89, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.09 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Lluis Lopez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43 — wynik powyżej średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Lluis Lopez?
Lluis Lopez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.09 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.44). Jego dyspozycja rośnie.
Lluis Lopez – zarobki
Lluis Lopez gra w Albacete na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lluis Lopez w Albacete (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lluis Lopez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
320 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
420 tys. € |
| 2022/23 |
|
420 tys. € |
| 2021/22 |
|
210 tys. € |
| 2020/21 |
|
320 tys. € |
| 2019/20 |
|
320 tys. € |
| 2018/19 |
|
120 tys. € |
Ile zarabia Lluis Lopez?
Na podstawie kontraktu z Albacete, Lluis Lopez otrzymuje 320 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 26,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki López Marmol w listopadzie 2026 to 6,2 tysiąca euro, a dziennie około 877 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Lluis Lopez – trofea
W trakcie kariery Lluis Lopez zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Lluis Lopez
Jakie trofea zdobył Lluis Lopez?
Lluis Lopez zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Espanyolu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Lluis Lopez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lluis Lopez wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lluis Lopez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lluis Lopez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | 29 |
|
500 tys. € |
| 16.12.2025 | 28 |
|
700 tys. € |
| 23.06.2025 | 28 |
|
500 tys. € |
| 12.12.2024 | 27 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2024 | 27 |
|
500 tys. € |
| 19.12.2023 | 26 |
|
500 tys. € |
| 12.10.2023 | 26 |
|
600 tys. € |
| 13.06.2023 | 26 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2022 | 25 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 25 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2021 | 24 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2021 | 24 |
|
800 tys. € |
| 07.01.2021 | 23 |
|
800 tys. € |
| 22.11.2020 | 23 |
|
800 tys. € |
| 07.10.2020 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 19.12.2019 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 09.09.2019 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 28.06.2019 | 22 |
|
300 tys. € |
| 18.02.2019 | 21 |
|
300 tys. € |
| 30.10.2018 | 21 |
|
300 tys. € |
| 04.06.2017 | 20 |
|
300 tys. € |
| 01.02.2017 | 19 |
|
300 tys. € |
| 31.07.2016 | 19 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lluis Lopez?
Wycena Lluis Lopez wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Lluis Lopez wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.