Loic Bade jest piłkarzem występującym obecnie w Bayer Leverkusen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Loic Bade
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Loic Bade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Loic Bade wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.69, a skuteczność strzałów to 0,0%. Loic Bade oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Loic Bade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Loic Bade rozegrał w barwach Bayeru Leverkusen w Bundeslidze 7 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 444 minuty. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Loic Bade
Pierwszy transfer Loic Bade w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z RC Lens do Rennes za 17 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Loic Bade było przejście z Sevilli do Bayeru Leverkusen w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Ile zarabia Loic Bade?
Na podstawie kontraktu z Bayer Leverkusen, Loic Bade otrzymuje 4,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 393,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bade w listopadzie 2026 to 90,8 tysiąca euro, a dziennie około 12,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Loic Bade ma kontuzję?
Obecnie Loic Bade ma uraz — uraz głowy — i pauzuje w Bayerze Leverkusen.
Najpoważniejszy uraz w karierze Loic Bade to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Loic Bade?
Loic Bade ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Loic Bade?
Loic Bade najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Loic Bade?
Wycena 26-letniego Loic Bade według stanu na maj 2026 wynosi 20 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 30 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Loic Bade?
Loic Bade urodził się 11 kwietnia 2000 w Sèvres we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Loic Bade – statystyki
Szczegółowe statystyki Loic Bade w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bayer Leverkusen oraz reprezentacja Francji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Loic Bade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Loic Bade wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.69, a skuteczność strzałów to 0,0%. Loic Bade oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Loic Bade – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Loic Bade w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
3:0 | 26' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
3:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
4:0 | 19' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
3:2 | 55' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Loic Bade w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Loic Bade rozegrał w barwach Bayeru Leverkusen w Bundeslidze 7 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 444 minuty. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Loic Bade – transfery
W trakcie kariery Loic Bade zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 54 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bayer Leverkusen 2025 – obecnie
-
Sevilla 2023 – 2025
-
Rennes 2023 – 2023
-
Sevilla 2022 – 2023
-
Rennes 2022 – 2022
-
Nottingham Forest 2022 – 2022
-
Rennes 2021 – 2022
-
RC Lens 2020 – 2021
-
Le Havre 2019 – 2020
-
Le Havre B 2018 – 2019

-
Le Havre U19 2017 – 2018

-
Paris FC U17 2015 – 2017

-
AC Boulogne-Billancourt Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Loic Bade
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 20.08.2025 |
|
25 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
12 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 04.07.2021 |
|
17 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Loic Bade
Pierwszy transfer Loic Bade w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z RC Lens do Rennes za 17 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Loic Bade było przejście z Sevilli do Bayeru Leverkusen w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Loic Bade – forma
W ostatnich 5 meczach Loic Bade zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,79. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Loic Bade i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
OFI Kreta
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Lech Poznań
0
Bayer Leverkusen
4
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
NK Celje
0
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Union Berlin
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
SV Elversberg
3
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
SV Wehen
0
Bayer Leverkusen
4
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Hamburger SV
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
RB Lipsk
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 31. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Puchar Niemiec, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Augsburg
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Olympiakos
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
St. Pauli
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
St. Pauli
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Werder Brema
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Olympiakos
2
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
1.FC Koln
0
Bundesliga, 14. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Newcastle United
2
Liga Mistrzów, 6. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Augsburg
2
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Manchester City
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
Heidenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
SL Benfica
0
Bayer Leverkusen
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
Paderborn
2
Bayer Leverkusen
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Paris Saint Germain
7
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Union Berlin
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Werder Brema
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
2
La Liga, 37. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Las Palmas
0
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Sevilla
2
La Liga, 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Leganes
2
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
0
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Atletico Madryt
2
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
1
La Liga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
0
Sevilla
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
1
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
4
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
0
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Espanyol
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Girona
1
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Almeria
4
Sevilla
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Madryt
4
Sevilla
2
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Celta Vigo
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Sevilla
3
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
1
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
0
La Liga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Sevilla
2
La Liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Real Betis
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Sevilla
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Real Valladolid
1
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sevilla
0
Girona
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Mallorca
0
Sevilla
0
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
Sevilla
2
La Liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
2
La Liga
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Real Madryt
1
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Valencia
0
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
2
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Sevilla
1
Real Betis
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
Quintanar de la Orden
0
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Barcelona
1
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Karne
|
Manchester City
(5)
1
Sevilla
(4)
1
Superpuchar UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Francja U-21
1
Ukraina U-21
3
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Francja U-21
2
Włochy U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Maj
Karne
|
Sevilla
(4)
1
AS Roma
(1)
1
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Elche
1
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Maj
Dogryw.
|
Sevilla
2
Juventus
1
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Juventus
1
Sevilla
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sevilla
3
Manchester United
0
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Sevilla
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sevilla
2
Almeria
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
PSV Eindhoven
0
Liga Europy
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Barcelona
3
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Girona
2
Sevilla
1
La Liga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Getafe
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Wolverhampton
1
Nottingham Forest
0
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Monaco
1
Rennes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Rennes
0
FC Lorient
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Lille
2
Rennes
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Strasburg
2
Rennes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Rennes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Clermont
2
Rennes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Rennes
6
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
08 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rennes
1
FC Lorient
0
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Rennes
1
Nicea
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Rennes
1
Lille
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Rennes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Rennes
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Rennes
1
Strasburg
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Metz
0
Rennes
3
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Rennes
2
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Bordeaux
1
Rennes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rennes
6
Clermont
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Wyspy Owcze U-21
1
Francja U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Angers
2
Rennes
0
Ligue 1
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Rennes
1
Nantes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Rennes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bordeaux
3
RC Lens
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
RC Lens
2
Nimes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Brest
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
RC Lens
1
Lyon
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Strasburg
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
RC Lens
2
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Angers
2
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
RC Lens
2
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
RC Lens
0
Rennes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
RC Lens
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
RC Lens
2
Ligue 1
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sty
Koniec
|
RC Lens
0
Strasburg
1
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lyon
3
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Rennes
0
RC Lens
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
RC Lens
1
Angers
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
RC Lens
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Dijon FCO
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
RC Lens
4
Reims
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Nimes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Lorient
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nicea
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Loic Bade 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.79.
W ostatnich 10 meczach Loic Bade 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75.
W jakiej formie jest Loic Bade?
Loic Bade jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.79 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.69). Jego dyspozycja słabnie.
Loic Bade – zarobki
Loic Bade gra w Bayer Leverkusen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Loic Bade w Bayer Leverkusen (2025/26)
| Rocznie | 4,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 393 tys. € |
| Tygodniowo | 91 tys. € |
| Dziennie | 13 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Loic Bade w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,7 mln € |
| 2024/25 |
|
4,2 mln € |
| 2023/24 |
|
3,3 mln € |
| 2022/23 |
|
3,3 mln € |
| 2021/22 |
|
3,3 mln € |
| 2020/21 |
|
90 tys. € |
| 2019/20 |
|
30 tys. € |
Ile zarabia Loic Bade?
Na podstawie kontraktu z Bayer Leverkusen, Loic Bade otrzymuje 4,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 393,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bade w listopadzie 2026 to 90,8 tysiąca euro, a dziennie około 12,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Loic Bade – kontuzje
W trakcie kariery Loic Bade zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 48 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Loic Bade
-
Uraz głowy
pauzuje od 8 dni
25.10.26 (10 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.02.26 – 31.03.26 (39 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 8 meczów
-
Uraz mięśnia
26.07.25 – 24.08.25 (30 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
25.10.24 – 10.11.24 (17 dni)
Sevilla opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
05.09.24 – 17.09.24 (13 dni)
Sevilla opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
13.03.24 – 19.03.24 (7 dni)
Sevilla opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
26.11.23 – 01.01.24 (37 dni)
Sevilla opuszczone: 8 meczów
-
Zerwanie mięśnia uda
16.02.23 – 07.03.23 (20 dni)
Sevilla opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
17.02.22 – 11.05.22 (84 dni)
Rennes opuszczone: 15 meczów
-
Koronawirus
07.04.21 – 15.04.21 (9 dni)
RC Lens opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
09.01.21 – 24.01.21 (16 dni)
RC Lens opuszczone: 3 mecze
Czy Loic Bade ma kontuzję?
Obecnie Loic Bade ma uraz — uraz głowy — i pauzuje w Bayerze Leverkusen.
Najpoważniejszy uraz w karierze Loic Bade to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Loic Bade – trofea
W trakcie kariery Loic Bade zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Loic Bade
Jakie trofea zdobył Loic Bade?
Loic Bade zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Sevilli — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Europy — 1 raz.
Loic Bade – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Loic Bade wynosi obecnie 20 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Loic Bade na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Loic Bade
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 26 |
|
20 mln € |
| 19.03.2026 | 25 |
|
25 mln € |
| 18.12.2025 | 25 |
|
28 mln € |
| 08.06.2025 | 25 |
|
25 mln € |
| 20.03.2025 | 24 |
|
30 mln € |
| 26.12.2024 | 24 |
|
25 mln € |
| 10.10.2024 | 24 |
|
20 mln € |
| 06.06.2024 | 24 |
|
14 mln € |
| 20.03.2024 | 23 |
|
14 mln € |
| 21.12.2023 | 23 |
|
10 mln € |
| 12.06.2023 | 23 |
|
12 mln € |
| 02.11.2022 | 22 |
|
10 mln € |
| 29.05.2022 | 22 |
|
12 mln € |
| 22.03.2022 | 21 |
|
14 mln € |
| 15.12.2021 | 21 |
|
16 mln € |
| 07.10.2021 | 21 |
|
17 mln € |
| 03.06.2021 | 21 |
|
12 mln € |
| 08.04.2021 | 20 |
|
12 mln € |
| 06.01.2021 | 20 |
|
6 mln € |
| 14.10.2020 | 20 |
|
3 mln € |
| 13.08.2020 | 20 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Loic Bade?
Wycena Loic Bade wynosi obecnie 20 mln €. W szczycie kariery Loic Bade wyceniano na 30 mln €, a najniżej na 500 tys. €.