Luca Erlein jest piłkarzem występującym obecnie w Energie Cottbus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Luca Erlein
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Luca Erlein w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Erlein wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 33,3%. Luca Erlein oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luca Erlein w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca Erlein rozegrał w barwach Energii Cottbus w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 945 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Luca Erlein
Pierwszy transfer Luca Erlein w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z TSG 1899 Hoffenheim do Bayeru Leverkusen za 2 miliony euro.
Czy Luca Erlein ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Luca Erlein nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca Erlein to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Luca Erlein?
Luca Erlein ma na koncie 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Luca Erlein?
Luca Erlein najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Luca Erlein?
Wycena 19-letniego Luca Erlein według stanu na wrzesień 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luca Erlein?
Luca Erlein urodził się 5 lipca 2007 w Heidelberg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Luca Erlein – statystyki
Szczegółowe statystyki Luca Erlein w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Energie Cottbus. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luca Erlein
Luca Erlein vs. inni
Atak
Obrona
Podania Luca Erlein
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luca Erlein w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Erlein wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 33,3%. Luca Erlein oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Luca Erlein – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luca Erlein w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Luca Erlein
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
4:4 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
3:4 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Luca Erlein w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca Erlein rozegrał w barwach Energii Cottbus w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 945 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Luca Erlein – transfery
W trakcie kariery Luca Erlein zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Energie Cottbus 2026 – obecnie
-
Bayer Leverkusen 2026 – 2026
-
TSG 1899 Hoffenheim 2026 – 2026
-
Hoffenheim II 2025 – 2026
-
Hoffenheim U19 2023 – 2025

-
Hoffenheim U17 2022 – 2023

-
Hoffenheim Yth. 2018 – 2022

-
FC-Astoria Walldorf Youth do 2018

Historia transferów Luca Erlein
Pierwszy transfer Luca Erlein w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z TSG 1899 Hoffenheim do Bayeru Leverkusen za 2 miliony euro.
Luca Erlein – forma
W ostatnich 5 meczach Luca Erlein zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,51. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Luca Erlein 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.51 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Luca Erlein 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.62, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Luca Erlein?
Luca Erlein jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.51 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.42). Jego dyspozycja rośnie.
Luca Erlein – kontuzje
W trakcie kariery Luca Erlein zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luca Erlein
- Uraz o nieznanym charakterze 12.08.23 – 30.12.23 (141 dni) opuszczone: 16 meczów
Czy Luca Erlein ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Luca Erlein nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca Erlein to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luca Erlein – trofea
W trakcie kariery Luca Erlein zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Luca Erlein?
Luca Erlein zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Hoffenheim II — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Regionalligi Südwest — 1 raz.
Luca Erlein – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luca Erlein wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luca Erlein na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Luca Erlein?
Wycena Luca Erlein wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Luca Erlein wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 300 tys. €.