Lucas Bartlett

obrońca #3
Narodowość USA Aktualny klub DC United
Wiek / data ur.29 lat (26.07.1997)
Wzrost1,91 m
Waga91 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana noganieznana
Zarobki525 tys. $
Dołączył11.12.2023
Kontrakt do30.12.2027
Wartość rynkowa1,5 mln €

Lucas Bartlett jest piłkarzem występującym obecnie w DC United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Lucas Bartlett w MLS 2026
Mecze
17
Bramki
2
Asysty
0
Minuty
1 527'
Średnia ocena
6.41
Kartki
4 / 0

Forma w ostatnich meczach Lucas Bartlett

Ocena
26.07 DC United Toronto FC 2:1 6.8
23.07 Houston Dynamo DC United 1:1 6.7
24.05 DC United CF Montreal 4:4 6.3
17.05 DC United St. Louis City 1:1 7.1
14.05 DC United Chicago Fire 1:3 6.0
Najbliższy mecz Lucas Bartlett
DC United Nashville SC
02.08.2026·01:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,41
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

525 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 44 tys. $
tygodniowo: 10 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer11.12.2023
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

1,5 mln €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,91 m
Waga 91 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Lucas Bartlett w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Lucas Bartlett wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.41, a skuteczność strzałów to 12,5%. Lucas Bartlett oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Lucas Bartlett w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Lucas Bartlett rozegrał w barwach DC United w MLS 17 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 527 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.

Ile zarabia Lucas Bartlett?

Na podstawie kontraktu z DC United, Lucas Bartlett otrzymuje 525 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 43,8 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bartlett w sierpniu 2026 to 10,1 tysiąca dolarów, a dziennie około 1,4 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.

Na jakiej pozycji gra Lucas Bartlett?

Lucas Bartlett najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Lucas Bartlett?

Wycena 29-letniego Lucas Bartlett według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Lucas Bartlett?

Lucas Bartlett urodził się 26 lipca 1997 w Overland Park (USA). Obecnie piłkarz ma 29 lat.