Lucas De Souza Ventura jest piłkarzem występującym obecnie w Hapoel Beer Sheva. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lucas de Souza Ventura
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Lucas de Souza Ventura w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas de Souza Ventura wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas de Souza Ventura oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas de Souza Ventura w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas de Souza Ventura rozegrał w barwach Hapoel Beer Sheva w Ligat ha'Al 5 meczów, w Lidze Europy UEFA 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 942 minuty. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Czy Lucas de Souza Ventura ma kontuzję?
Obecnie Lucas de Souza Ventura ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Hapoel Beer Sheva.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Lucas de Souza Ventura?
Lucas de Souza Ventura najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lucas de Souza Ventura?
Wycena 28-letniego Lucas de Souza Ventura według stanu na czerwiec 2023 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas de Souza Ventura?
Lucas de Souza Ventura urodził się 19 maja 1998 w Leopoldina w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Lucas de Souza Ventura – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas de Souza Ventura w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hapoel Beer Sheva. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lucas De Souza Ventura vs. inni
Jakie statystyki ma Lucas de Souza Ventura w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas de Souza Ventura wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas de Souza Ventura oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Lucas de Souza Ventura – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucas de Souza Ventura w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Paź
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 7. kolejka
|
2:1 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 6. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 3. kolejka
|
1:4 | 5' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 1. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligat ha'Al (Izrael), 2. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Sie
Dogryw.
|
Liga Mistrzów, play offy
|
5:2 | 120' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Sie
Koniec
|
Liga Mistrzów, play offy
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Sie
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Sie
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lucas de Souza Ventura w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas de Souza Ventura rozegrał w barwach Hapoel Beer Sheva w Ligat ha'Al 5 meczów, w Lidze Europy UEFA 1 mecz oraz w Lidze Mistrzów 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 942 minuty. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Lucas de Souza Ventura – transfery
W trakcie kariery Lucas de Souza Ventura zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Portimonense 2023 – obecnie
-
Cruzeiro 2022 – 2023
-
Avai 2022 – 2022
-
Cruzeiro 2020 – 2022
-
Boa EC 2019 – 2020

-
Cruzeiro 2018 – 2019
-
Sport Recife 2018 – 2018
-
Cruzeiro 2017 – 2018
-
Cruzeiro B do 2017

Lucas de Souza Ventura – forma
W ostatnich 5 meczach Lucas de Souza Ventura zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lucas de Souza Ventura ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.39 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.33).
W ostatnich 10 meczach Lucas de Souza Ventura ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.33).
W jakiej formie jest Lucas de Souza Ventura?
Lucas de Souza Ventura jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.39 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.47). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Lucas de Souza Ventura – zarobki
Lucas de Souza Ventura gra w Hapoel Beer Sheva na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 213 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucas de Souza Ventura w Hapoel Beer Sheva (2023/24)
| Rocznie | 213 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 583 € |
Lucas de Souza Ventura – kontuzje
W trakcie kariery Lucas de Souza Ventura zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucas de Souza Ventura
-
Stłuczenie mięśnia
pauzuje od 15 dni
18.10.26Hapoel Beer Sheva opuszczone: 4 mecze
Czy Lucas de Souza Ventura ma kontuzję?
Obecnie Lucas de Souza Ventura ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Hapoel Beer Sheva.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucas de Souza Ventura – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas de Souza Ventura wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas de Souza Ventura na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lucas de Souza Ventura?
Wycena Lucas de Souza Ventura wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Lucas de Souza Ventura wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.