Lucien Agoume jest piłkarzem występującym obecnie w Sevilla. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lucien Agoume
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lucien Agoume w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucien Agoume wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucien Agoume oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucien Agoume w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucien Agoume rozegrał w barwach Sevilli w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 987 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lucien Agoume
Pierwszy transfer Lucien Agoume w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Sochaux-Montbéliard do Interu Mediolan za 4,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Lucien Agoume było przejście z Interu Mediolan do Sevilli w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8 milionów euro.
Ile zarabia Lucien Agoume?
Na podstawie kontraktu z Sevilla, Lucien Agoume otrzymuje 2,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 190,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Agoume w listopadzie 2026 to 44 tysiące euro, a dziennie około 6,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Lucien Agoume ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lucien Agoume nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucien Agoume to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lucien Agoume?
Lucien Agoume ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Lucien Agoume?
Lucien Agoume najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lucien Agoume?
Wycena 24-letniego Lucien Agoume według stanu na październik 2026 wynosi 18 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 18 milionów euro, a najniższa 3,2 miliona euro.
Kiedy urodził się Lucien Agoume?
Lucien Agoume urodził się 9 lutego 2002 w Yaoundé w Kamerunie, ma narodowość francuską. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Lucien Agoume – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucien Agoume w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sevilla oraz reprezentacja Francji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lucien Agoume vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lucien Agoume w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucien Agoume wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucien Agoume oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Lucien Agoume – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucien Agoume w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga, 11. kolejka
|
3:1 | 87' | 0 | 0 | 5.3 | |||
|
26 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
La Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
La Liga, 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
La Liga, 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
La Liga, 3. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
La Liga, 2. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Lucien Agoume w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucien Agoume rozegrał w barwach Sevilli w La Lidze 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 987 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Lucien Agoume – transfery
W trakcie kariery Lucien Agoume zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 12,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sevilla 2024 – obecnie
-
Inter Mediolan 2024 – 2024
-
Sevilla 2024 – 2024
-
Inter Mediolan 2023 – 2024
-
Troyes 2022 – 2023
-
Inter Mediolan 2022 – 2022
-
Brest 2021 – 2022
-
Inter Mediolan 2021 – 2021
-
Spezia 2020 – 2021
-
Inter Mediolan 2019 – 2020
-
Sochaux-Montbéliard 2018 – 2019
-
SochauxU17 2017 – 2018

-
FC Sochaux-Montbéliard Jugend 2014 – 2017

-
Racing Besançon Jugend do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lucien Agoume
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 05.08.2024 |
|
8 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 09.01.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 31.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.08.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 23.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 04.07.2019 |
|
4,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lucien Agoume
Pierwszy transfer Lucien Agoume w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Sochaux-Montbéliard do Interu Mediolan za 4,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Lucien Agoume było przejście z Interu Mediolan do Sevilli w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8 milionów euro.
Lucien Agoume – forma
W ostatnich 5 meczach Lucien Agoume zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lucien Agoume i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Getafe
3
Sevilla
1
La Liga, 11. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sevilla
2
Osasuna
0
La Liga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Madryt
4
Sevilla
1
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Levante
3
Sevilla
3
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
3
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
0
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Sevilla
1
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Atletico Madryt
3
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Sevilla
3
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Sevilla
2
Rayo Vallecano
1
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
1
Sevilla
0
La Liga, 38. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
1
La Liga, 37. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Espanyol
1
La Liga, 35. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Real Sociedad
0
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Osasuna
2
Sevilla
1
La Liga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Atletico Madryt
1
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Valencia
2
La Liga, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
2
La Liga, 28. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Sevilla
2
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
1
La Liga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 24. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Girona
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Sevilla
1
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Sevilla
2
Athletic Bilbao
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Elche
2
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Celta Vigo
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Sevilla
0
Levante
3
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Real Madryt
2
Sevilla
0
La Liga, 17. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
4
Real Oviedo
0
La Liga, 16. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
1
La Liga, 15. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Extremadura 1924
1
Sevilla
2
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Betis
2
La Liga, 14. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Espanyol
2
Sevilla
1
La Liga, 13. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
2
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
3
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sevilla
4
Barcelona
1
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Sevilla
1
La Liga, 7. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Sevilla
2
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Elche
2
La Liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Girona
0
Sevilla
2
La Liga, 3. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Getafe
2
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Athletic Bilbao
3
Sevilla
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Francja U-21
3
Gruzja U-21
2
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 5. runda
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Portugalia U-21
0
Francja U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
2
La Liga, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Real Madryt
2
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Las Palmas
0
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Celta Vigo
3
Sevilla
2
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sevilla
2
Leganes
2
La Liga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Osasuna
1
Sevilla
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Deportivo Alaves
1
La Liga, 32. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valencia
1
Sevilla
0
La Liga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sevilla
1
Atletico Madryt
2
La Liga, 30. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sevilla
0
Athletic Bilbao
1
La Liga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Real Sociedad
0
Sevilla
1
La Liga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
1
La Liga, 26. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Mallorca
1
La Liga, 25. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
0
Sevilla
4
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
4
La Liga, 23. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Getafe
0
Sevilla
0
La Liga, 22. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Espanyol
1
La Liga, 21. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Girona
1
Sevilla
2
La Liga, 20. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sevilla
1
Valencia
1
La Liga, 19. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Almeria
4
Sevilla
1
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Real Madryt
4
Sevilla
2
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Celta Vigo
0
La Liga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Atletico Madryt
4
Sevilla
3
La Liga, 16. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Olot
1
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Osasuna
1
La Liga, 15. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Sevilla
0
La Liga, 13. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sevilla
0
Real Sociedad
2
La Liga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Sevilla
2
La Liga, 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Barcelona
5
Sevilla
1
La Liga, 10. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Sevilla
1
Real Betis
0
La Liga, 9. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Sevilla
1
La Liga, 8. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Sevilla
2
Real Valladolid
1
La Liga, 7. kolejka
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Sevilla
1
La Liga, 6. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Getafe
0
La Liga, 5. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sevilla
0
Girona
2
La Liga, 4. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Mallorca
0
Sevilla
0
La Liga, 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Las Palmas
2
Sevilla
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Barcelona
2
La Liga
|
79'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Sevilla
0
Cadiz
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Sevilla
2
La Liga
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Getafe
1
Sevilla
3
Puchar Hiszpanii
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
Genoa FC
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lecce
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Frosinone
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Atalanta
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AS Roma
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Torino
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bologna FC 1909
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Sassuolo
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
4
Fiorentina
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Cagliari
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Rennes
4
Troyes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Troyes
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Nantes
2
Troyes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Troyes
2
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ajaccio
2
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Toulouse
4
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Troyes
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Gru
Koniec
|
Troyes
0
Nantes
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Reims
2
Ligue 1
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Clermont
1
Troyes
3
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Spezia
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Monaco
4
Brest
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Brest
0
Strasburg
1
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Brest
2
Clermont
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Metz
0
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Brest
2
Lyon
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Brest
1
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
RC Lens
0
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Reims
1
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Brest
5
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Nantes
2
Brest
0
Puchar Francji
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Brest
0
Nicea
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Brest
3
Bordeaux
0
Puchar Francji
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Troyes
1
Brest
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Brest
0
Montpellier
4
Ligue 1
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Brest
2
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Lille
1
Brest
1
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Clermont
1
Brest
1
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Angers
1
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Sampdoria
2
Spezia
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Spezia
1
Napoli
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Genoa FC
2
Spezia
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Bologna FC 1909
4
Spezia
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lazio
2
Spezia
1
Serie A
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Spezia
2
Cagliari
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Spezia
2
Parma
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Fiorentina
3
Spezia
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Spezia
0
Udinese
1
Serie A
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Napoli
4
Spezia
2
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
AS Roma
4
Spezia
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sty
Dogryw.
|
AS Roma
2
Spezia
4
Puchar Włoch
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Spezia
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Spezia
2
Bologna FC 1909
2
Serie A
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lis
Dogryw.
|
Bologna FC 1909
2
Spezia
4
Puchar Włoch
|
111'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Benevento
0
Spezia
3
Serie A
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Spezia
1
Sassuolo
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Internazionale U19
0
Real Madryt U19
3
UEFA Youth League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bayer Leverkusen
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Napoli
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Genoa FC
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Fiorentina
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Spal
0
Inter Mediolan
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Hellas Verona
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Chateauroux
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Troyes
0
Ligue 2
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Metz
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Nancy
4
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Brest
1
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
0
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Valenciennes
1
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
FC Lorient
0
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Red Star FC
3
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Troyes
1
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Lucien Agoume ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.26, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.21 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.17).
W ostatnich 10 meczach Lucien Agoume 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (6.17).
W jakiej formie jest Lucien Agoume?
Lucien Agoume jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.21 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.37). Jego dyspozycja słabnie.
Lucien Agoume – zarobki
Lucien Agoume gra w Sevilla na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucien Agoume w Sevilla (2025/26)
| Rocznie | 2,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 191 tys. € |
| Tygodniowo | 44 tys. € |
| Dziennie | 6 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lucien Agoume w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2,3 mln € |
| 2024/25 |
|
1 mln € |
| 2023/24 |
|
730 tys. € |
| 2022/23 |
|
660 tys. € |
| 2021/22 |
|
480 tys. € |
| 2020/21 |
|
450 tys. € |
| 2019/20 |
|
260 tys. € |
Ile zarabia Lucien Agoume?
Na podstawie kontraktu z Sevilla, Lucien Agoume otrzymuje 2,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 190,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Agoume w listopadzie 2026 to 44 tysiące euro, a dziennie około 6,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Lucien Agoume – kontuzje
W trakcie kariery Lucien Agoume zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucien Agoume
-
Zerwanie mięśnia uda
06.02.24 – 12.03.24 (36 dni)
Sevilla opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
01.10.22 – 19.11.22 (50 dni)
Troyes opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
05.03.21 – 18.03.21 (14 dni)
Spezia opuszczone: 2 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 05.12.20 – 11.12.20 (7 dni)
Czy Lucien Agoume ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lucien Agoume nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucien Agoume to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucien Agoume – trofea
W trakcie kariery Lucien Agoume zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Lucien Agoume
Jakie trofea zdobył Lucien Agoume?
Lucien Agoume zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Interze Mediolan — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Włoch — 1 raz.
Lucien Agoume – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucien Agoume wynosi obecnie 18 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucien Agoume na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lucien Agoume
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | 24 |
|
18 mln € |
| 04.06.2026 | 24 |
|
15 mln € |
| 11.12.2025 | 23 |
|
12 mln € |
| 08.06.2025 | 23 |
|
8 mln € |
| 26.12.2024 | 22 |
|
7 mln € |
| 06.06.2024 | 22 |
|
6 mln € |
| 19.12.2023 | 21 |
|
6 mln € |
| 26.06.2023 | 21 |
|
7 mln € |
| 01.11.2022 | 20 |
|
7 mln € |
| 29.05.2022 | 20 |
|
7 mln € |
| 15.12.2021 | 19 |
|
6 mln € |
| 02.06.2021 | 19 |
|
5 mln € |
| 28.12.2020 | 18 |
|
3,5 mln € |
| 24.08.2020 | 18 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2020 | 18 |
|
3,2 mln € |
| 11.12.2019 | 17 |
|
3,5 mln € |
| 02.06.2019 | 17 |
|
3,5 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Lucien Agoume?
Wycena Lucien Agoume wynosi obecnie 18 mln €. W szczycie kariery Lucien Agoume wyceniano na 18 mln €, a najniżej na 3,2 mln €.