Luis Quinones jest piłkarzem występującym obecnie w America de Cali. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Luis Quinones
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
02:30
|
Millonarios
0
America de Cali
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
25 Paź
01:05
|
America de Cali
3
Cucuta
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Primera A, 16. kolejka | |||||||
|
18 Paź
23:00
|
Bucaramanga
1
America de Cali
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 15. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Luis Quinones w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Luis Quinones wyglądają następująco: 39 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.02, a skuteczność strzałów to 4,4%. Luis Quinones oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luis Quinones w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Luis Quinones rozegrał w barwach CF Pachuca w Lidze MX 39 meczów, a w barwach America de Cali w Puchar Kolumbii 2 mecze, w Primera A 15 meczów, a w barwach Ind. Yumbo w Primera B (Kolumbia) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 3 045 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Luis Quinones?
Luis Quinones ma na koncie 8 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Clausury Meksyku — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Tigres UANL — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Luis Quinones?
Luis Quinones najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Luis Quinones?
Wycena 35-letniego Luis Quinones według stanu na wrzesień 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luis Quinones?
Luis Quinones urodził się 26 czerwca 1991 w Cali w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Luis Quinones - statystyki
Szczegółowe statystyki Luis Quinones w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział America de Cali. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luis Quinones
Luis Quinones vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Luis Quinones
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luis Quinones w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Luis Quinones wyglądają następująco: 39 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.02, a skuteczność strzałów to 4,4%. Luis Quinones oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Luis Quinones - transfery
W trakcie kariery Luis Quinones zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
America de Cali 2026 – obecnie
-
CF Pachuca 2025 – 2026
-
Tigres UANL 2025 – 2025
-
Puebla 2024 – 2025
-
Tigres UANL 2018 – 2024
-
Toluca 2017 – 2018
-
Tigres UANL 2017 – 2017
-
Lobos BUAP 2017 – 2017

-
Tigres UANL 2016 – 2017
-
UNAM Pumas 2015 – 2016
-
Tigres UANL 2015 – 2015
-
Santa Fe 2014 – 2015
-
Junior 2013 – 2014
-
Rionegro Aguilas 2012 – 2013
-
Patriotas do 2012
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Luis Quinones
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 27.08.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.12.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 26.09.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.11.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Luis Quinones - forma
W ostatnich 5 meczach Luis Quinones zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Luis Quinones i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
02:30
|
Millonarios
0
America de Cali
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 17. kolejka | |||||||
|
25 Paź
01:05
|
America de Cali
3
Cucuta
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Primera A, 16. kolejka | |||||||
|
18 Paź
23:00
|
Bucaramanga
1
America de Cali
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 15. kolejka | |||||||
|
12 Paź
03:15
|
America de Cali
1
Independiente Medellin
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera A, 14. kolejka | |||||||
|
05 Paź
03:15
|
Llaneros
1
America de Cali
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera A, 13. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
02:30
|
America de Cali
1
Rionegro Aguilas
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 12. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
01:10
|
Deportes Tolima
1
America de Cali
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 11. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
03:00
|
America de Cali
0
Deportivo Pasto
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A, 10. kolejka | |||||||
|
03 Wrz
23:00
|
America de Cali
3
Alianza Petrolera
0
|
63' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 9. kolejka | |||||||
|
29 Sie
23:25
|
Jaguares
2
America de Cali
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A, 8. kolejka | |||||||
|
27 Sie
01:25
|
America de Cali
4
Junior
2
|
74' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera A, 7. kolejka | |||||||
|
23 Sie
01:10
|
Santa Fe
0
America de Cali
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A, 6. kolejka | |||||||
|
06 Sie
03:30
|
Once Caldas
0
America de Cali
1
|
77' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A, 3. kolejka | |||||||
|
03 Sie
00:45
|
America de Cali
7
Chico
0
|
63' |
1 gol
· 14% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera A, 2. kolejka | |||||||
|
26 Lip
21:00
|
Internacional de Bogota
0
America de Cali
2
|
82' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Primera A, 1. kolejka | |||||||
|
18 Maj
03:00
|
UNAM Pumas
1
CF Pachuca
0
|
6' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
15 Maj
03:00
|
CF Pachuca
1
UNAM Pumas
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
11 Maj
01:00
|
CF Pachuca
2
Toluca
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
04 Maj
03:15
|
Toluca
0
CF Pachuca
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
26 Kwi
01:00
|
CF Pachuca
0
UNAM Pumas
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
05:06
|
Club Tijuana
3
CF Pachuca
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
03:05
|
CF Monterrey
1
CF Pachuca
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
03:00
|
CF Pachuca
4
Santos Laguna
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
03:05
|
CD Cruz Azul
1
CF Pachuca
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
23 Mar
00:00
|
CF Pachuca
1
Toluca
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
15 Mar
00:00
|
Atlético San Luis
1
CF Pachuca
1
|
28' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
08 Mar
02:06
|
CF Pachuca
2
Puebla
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
04 Mar
02:00
|
CF Pachuca
2
Necaxa
1
|
25' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
28 Lut
02:00
|
Mazatlán
1
CF Pachuca
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
21 Lut
02:00
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
2
|
29' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Lut
00:00
|
CF Pachuca
3
Atlas
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
08 Lut
02:06
|
CF Pachuca
2
FC Juárez
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
02 Lut
00:00
|
Club Querétaro
0
CF Pachuca
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
19 Sty
02:06
|
CF Pachuca
0
Club América
0
|
21' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sty
02:06
|
CF Pachuca
2
Club León
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
11 Sty
00:07
|
Guadalajara Chivas
2
CF Pachuca
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2025
|
FC Juárez
2
CF Pachuca
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, finał | |||||||
|
21 Lis
2025
|
CF Pachuca
3
UNAM Pumas
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, półfinał | |||||||
|
10 Lis
2025
|
Santos Laguna
1
CF Pachuca
0
|
64' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
CF Pachuca
0
Guadalajara Chivas
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
27 Paź
2025
|
Toluca
2
CF Pachuca
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2025
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
FC Juárez
2
CF Pachuca
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Necaxa
0
CF Pachuca
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
CF Pachuca
2
Atlético San Luis
1
|
87' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
Puebla
2
CF Pachuca
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
CF Pachuca
0
CD Cruz Azul
1
|
56' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Club América
2
CF Pachuca
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Club León
1
CF Pachuca
1
|
55' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
21 Sie
2025
|
Los Angeles Galaxy
2
CF Pachuca
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
17 Sie
2025
|
CF Pachuca
0
Club Tijuana
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Atlas
0
CF Pachuca
3
|
30' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
06 Sie
2025
|
Houston Dynamo
1
CF Pachuca
2
|
61' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Los Angeles FC
(4)
1
CF Pachuca
(2)
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
30 Lip
2025
|
CF Pachuca
3
San Diego
2
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Leagues Cup 2025 | |||||||
|
27 Lip
2025
|
CF Pachuca
1
Mazatlán
0
|
32' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
20 Lip
2025
|
UNAM Pumas
2
CF Pachuca
3
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
14 Lip
2025
|
CF Pachuca
3
CF Monterrey
0
|
63' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Puebla
0
Toluca
3
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Puebla
1
Club América
2
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
03 Lut
2025
|
Santos Laguna
0
Puebla
2
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
29 Sty
2025
|
Puebla
0
Mazatlán
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Puebla
1
Atlético San Luis
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
11 Lis
2024
|
Club Tijuana
2
Puebla
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2024
|
Toluca
5
Puebla
0
|
71' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Puebla
2
FC Juárez
3
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
2024
|
UNAM Pumas
1
Puebla
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Puebla
2
Club Querétaro
1
|
84' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Mazatlán
1
Puebla
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2024
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Leagues Cup 2024 | |||||||
|
13 Lip
2024
|
Atlas
1
Tigres UANL
1
|
24' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2024
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Tigres UANL
0
CF Pachuca
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Gru
2023
|
Club América
3
Tigres UANL
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Tigres UANL
2
Atlético San Luis
2
|
76' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Guadalajara Chivas
0
Tigres UANL
4
|
80' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Tigres UANL
2
CD Cruz Azul
1
|
58' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
05 Paź
2023
|
Tigres UANL
2
Toluca
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
24 Wrz
2023
|
Tigres UANL
3
CF Monterrey
0
|
78' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Wrz
2023
|
Atlas
2
Tigres UANL
0
|
73' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Tigres UANL
5
Club Querétaro
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
31 Lip
2023
|
Tigres UANL
1
San Jose Earthquakes
0
|
70' |
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Leagues Cup 2023 | |||||||
|
09 Lip
2023
|
FC Juárez
1
Tigres UANL
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
02 Lip
2023
|
Tigres UANL
1
Puebla
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2023/2024 | |||||||
|
18 Maj
2023
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
17 Kwi
2023
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
0
|
71' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Tigres UANL
1
Guadalajara Chivas
2
|
45' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
19 Lut
2023
|
Atlas
0
Tigres UANL
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
15 Lut
2023
|
Tigres UANL
0
FC Juárez
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
Club Tijuana
1
Tigres UANL
1
|
75' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
14 Paź
2022
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Tigres UANL
2
Necaxa
0
|
81' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Puebla
2
Tigres UANL
1
|
77' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
14 Wrz
2022
|
Guadalajara Chivas
1
Tigres UANL
4
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
25 Sie
2022
|
UNAM Pumas
1
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
15 Sie
2022
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
0
|
85' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
24 Lip
2022
|
Tigres UANL
2
Atlas
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
18 Lip
2022
|
Tigres UANL
1
Club Tijuana
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
09 Lip
2022
|
Mazatlán
0
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2022/2023 | |||||||
|
19 Maj
2022
|
Atlas
3
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
16 Maj
2022
|
Tigres UANL
0
CD Cruz Azul
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
13 Maj
2022
|
CD Cruz Azul
0
Tigres UANL
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2022
|
Tigres UANL
0
Club América
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
20 Kwi
2022
|
Necaxa
2
Tigres UANL
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
08 Kwi
2022
|
CF Pachuca
2
Tigres UANL
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
13 Lut
2022
|
Guadalajara Chivas
1
Tigres UANL
3
|
75' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
23 Sty
2022
|
UNAM Pumas
1
Tigres UANL
2
|
20' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
16 Sty
2022
|
Tigres UANL
0
Puebla
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
7 kluczowych podań
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
Tigres UANL
2
Guadalajara Chivas
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Club América
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
17 Paź
2021
|
CD Cruz Azul
1
Tigres UANL
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
04 Paź
2021
|
Tigres UANL
0
Necaxa
0
|
84' |
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
30 Wrz
2021
|
Atlético San Luis
0
Tigres UANL
3
|
78' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
26 Wrz
2021
|
Tigres UANL
0
UNAM Pumas
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
20 Wrz
2021
|
CF Monterrey
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Tigres UANL
2
Club León
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
18 Sie
2021
|
Tigres UANL
3
Club Querétaro
0
|
28' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Puebla
1
Tigres UANL
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
08 Sie
2021
|
Tigres UANL
1
Santos Laguna
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2021/2022 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Tigres UANL
2
CF Monterrey
1
|
53' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
15 Kwi
2021
|
FC Juárez
2
Tigres UANL
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
11 Kwi
2021
|
Tigres UANL
1
Club América
3
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
1
|
89' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
19 Mar
2021
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
22 Lut
2021
|
Tigres UANL
3
Club Tijuana
2
|
82' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
24 Sty
2021
|
Atlas
0
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
18 Sty
2021
|
Santos Laguna
2
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Tigres UANL
1
Atlas
1
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
02 Lis
2020
|
Club América
3
Tigres UANL
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
10 Wrz
2020
|
Club León
1
Tigres UANL
1
|
62' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Mazatlán
1
Tigres UANL
1
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
16 Sie
2020
|
Toluca
3
Tigres UANL
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
07 Sie
2020
|
Club Tijuana
0
Tigres UANL
0
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2020
|
CD Cruz Azul
2
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
26 Sty
2020
|
Tigres UANL
2
Atlas
1
|
94' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
12 Sty
2020
|
Tigres UANL
0
Atlético San Luis
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
02 Gru
2019
|
Tigres UANL
2
Club América
4
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
29 Lis
2019
|
Club América
1
Tigres UANL
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
25 Lis
2019
|
FC Juárez
1
Tigres UANL
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Tigres UANL
0
CF Pachuca
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
Club Querétaro
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
31 Paź
2019
|
Tigres UANL
1
Toluca
0
|
70' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
Club Tijuana
1
Tigres UANL
1
|
34' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
25 Sie
2019
|
Tigres UANL
1
Club América
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
11 Sie
2019
|
Tigres UANL
3
Necaxa
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
04 Sie
2019
|
UNAM Pumas
0
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
21 Lip
2019
|
Tigres UANL
4
Mazatlán
2
|
37' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2019/2020 | |||||||
|
27 Maj
2019
|
Club León
0
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
19 Maj
2019
|
Tigres UANL
1
CF Monterrey
0
|
78' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
16 Maj
2019
|
CF Monterrey
1
Tigres UANL
0
|
68' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Tigres UANL
1
CF Pachuca
1
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
09 Maj
2019
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Tigres UANL
2
UNAM Pumas
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
Tigres UANL
4
Club Querétaro
1
|
84' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Mar
2019
|
Tigres UANL
3
CF Pachuca
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Atlas
0
Tigres UANL
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
Tigres UANL
3
Necaxa
2
|
55' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
09 Lut
2019
|
Veracruz
0
Tigres UANL
2
|
89' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
03 Lut
2019
|
Tigres UANL
2
Santos Laguna
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
27 Sty
2019
|
Toluca
0
Tigres UANL
1
|
81' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
13 Sty
2019
|
Club Tijuana
0
Tigres UANL
3
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
06 Sty
2019
|
Club León
2
Tigres UANL
2
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
25 Lis
2018
|
Lobos BUAP
2
Toluca
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
11 Lis
2018
|
Toluca
0
UNAM Pumas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
Toluca
4
Club Querétaro
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
21 Paź
2018
|
CF Monterrey
2
Toluca
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
07 Paź
2018
|
Toluca
2
CF Pachuca
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Toluca
2
Santos Laguna
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
Toluca
1
Club León
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
23 Sie
2018
|
CD Cruz Azul
1
Toluca
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
05 Sie
2018
|
Toluca
2
Guadalajara Chivas
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
28 Lip
2018
|
Puebla
2
Toluca
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2018/2019 | |||||||
|
18 Maj
2018
|
Santos Laguna
2
Toluca
1
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
04 Maj
2018
|
Mazatlán
2
Toluca
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
28 Kwi
2018
|
Club Tijuana
1
Toluca
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
22 Kwi
2018
|
Toluca
3
Veracruz
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
15 Kwi
2018
|
Mazatlán
0
Toluca
1
|
87' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
08 Kwi
2018
|
Toluca
1
Tigres UANL
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Mar
2018
|
Club América
1
Toluca
2
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
11 Mar
2018
|
UNAM Pumas
0
Toluca
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
25 Lut
2018
|
Club Querétaro
0
Toluca
2
|
73' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
18 Lut
2018
|
Toluca
2
Santos Laguna
0
|
85' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
11 Lut
2018
|
Toluca
2
CF Monterrey
1
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
04 Lut
2018
|
Necaxa
0
Toluca
0
|
58' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
20 Sty
2018
|
Atlas
1
Toluca
3
|
69' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
23 Sie
2017
|
Atlas
1
Lobos BUAP
1
|
63' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
13 Sie
2017
|
UNAM Pumas
2
Lobos BUAP
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
06 Sie
2017
|
Lobos BUAP
3
CF Pachuca
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
30 Lip
2017
|
Club Querétaro
0
Lobos BUAP
4
|
86' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
23 Lip
2017
|
Lobos BUAP
2
Santos Laguna
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2017/2018 | |||||||
|
23 Kwi
2016
|
UNAM Pumas
3
Club Tijuana
1
|
58' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
04 Kwi
2016
|
Guadalajara Chivas
4
UNAM Pumas
0
|
73' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
06 Mar
2016
|
UNAM Pumas
2
CD Cruz Azul
2
|
67' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
27 Lut
2016
|
Veracruz
0
UNAM Pumas
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
31 Sty
2016
|
Atlas
1
UNAM Pumas
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
24 Sty
2016
|
UNAM Pumas
0
Puebla
1
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga MX (Meksyk) 2016 | |||||||
|
19 Paź
2015
|
Deportivo Cali
1
Santa Fe
0
|
35' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
12 Paź
2015
|
Internacional Palmira
1
Santa Fe
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
04 Paź
2015
|
Santa Fe
3
Junior
0
|
84' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
27 Wrz
2015
|
Deportes Tolima
1
Santa Fe
0
|
64' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
07 Wrz
2015
|
Santa Fe
1
Millonarios
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
31 Sie
2015
|
Once Caldas
1
Santa Fe
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
|
15 Sie
2015
|
Independiente Medellin
1
Santa Fe
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera A 2015 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Luis Quinones 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.58, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.42.
W ostatnich 10 meczach Luis Quinones 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.35, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.97.
W jakiej formie jest Luis Quinones?
Luis Quinones jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.02). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Luis Quinones w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Luis Quinones rozegrał w barwach CF Pachuca w Lidze MX 39 meczów, a w barwach America de Cali w Puchar Kolumbii 2 mecze, w Primera A 15 meczów, a w barwach Ind. Yumbo w Primera B (Kolumbia) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 33 razy i spędził na boisku łącznie 3 045 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Luis Quinones - zarobki
Luis Quinones gra w America de Cali na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 627 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Luis Quinones w America de Cali (2025/26)
| Rocznie | 627 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Luis Quinones w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
627 tys. € |
| 2024/25 |
|
537 tys. € |
| 2023/24 |
|
537 tys. € |
| 2022/23 |
|
537 tys. € |
| 2021/22 |
|
537 tys. € |
| 2020/21 |
|
537 tys. € |
| 2019/20 |
|
564 tys. € |
| 2018/19 |
|
564 tys. € |
Luis Quinones - trofea
W trakcie kariery Luis Quinones zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Luis Quinones
Jakie trofea zdobył Luis Quinones?
Luis Quinones zdobył w karierze 8 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Tigres UANL — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Clausury Meksyku — 2 razy.
Luis Quinones - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luis Quinones wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luis Quinones na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Luis Quinones
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | 35 |
|
200 tys. € |
| 19.05.2026 | 34 |
|
300 tys. € |
| 28.12.2025 | 34 |
|
400 tys. € |
| 21.09.2025 | 34 |
|
500 tys. € |
| 25.05.2025 | 33 |
|
600 tys. € |
| 10.12.2024 | 33 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2024 | 32 |
|
1 mln € |
| 03.03.2024 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 28.12.2023 | 32 |
|
2 mln € |
| 28.06.2023 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 29.03.2023 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 30.10.2022 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 10.04.2022 | 30 |
|
3 mln € |
| 14.10.2021 | 30 |
|
3 mln € |
| 20.04.2021 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 17.12.2020 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 26.06.2020 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 09.01.2020 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 12.08.2019 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 07.02.2019 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 22.08.2018 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 09.04.2018 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 30.07.2017 | 26 | 1,2 mln € | |
| 15.12.2016 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 03.08.2016 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 31.03.2016 | 24 |
|
1,5 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Luis Quinones?
Wycena Luis Quinones wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Luis Quinones wyceniano na 4,5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.