Lukas Daschner jest piłkarzem występującym obecnie w FC Sankt Gallen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lukas Daschner
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lukas Daschner w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lukas Daschner wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 8,0%. Lukas Daschner oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lukas Daschner w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lukas Daschner rozegrał w barwach FC Sankt Gallen w Pucharze Szwajcarii 2 mecze, w Swiss Super League 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 412 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lukas Daschner
Pierwszy transfer Lukas Daschner w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z MSV Duisburg do St. Pauli za 350 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lukas Daschner było przejście z VfL Bochum do FC Sankt Gallen w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 650 tysięcy euro.
Ile zarabia Lukas Daschner?
Na podstawie kontraktu z FC Sankt Gallen, Lukas Daschner otrzymuje 700 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 58,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Daschner w listopadzie 2026 to 13,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Lukas Daschner ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lukas Daschner nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lukas Daschner to uraz kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 164 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lukas Daschner?
Lukas Daschner ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z MSV Duisburg — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Lukas Daschner?
Lukas Daschner najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik lub Ofensywny pomocnik lub Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lukas Daschner?
Wycena 28-letniego Lukas Daschner według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lukas Daschner?
Lukas Daschner urodził się 1 października 1998 w Duisburg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Lukas Daschner – statystyki
Szczegółowe statystyki Lukas Daschner w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Sankt Gallen. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lukas Daschner vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lukas Daschner w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lukas Daschner wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.77, a skuteczność strzałów to 8,0%. Lukas Daschner oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Lukas Daschner – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lukas Daschner w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 12. kolejka
|
2:1 | 59' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 10. kolejka
|
1:0 | 84' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 9. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 4. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 8. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
02 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
2:0 | 67' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Swiss Super League, 5. kolejka
|
3:4 | 90' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
27 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Lukas Daschner w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lukas Daschner rozegrał w barwach FC Sankt Gallen w Pucharze Szwajcarii 2 mecze, w Swiss Super League 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 412 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Lukas Daschner – transfery
W trakcie kariery Lukas Daschner zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Sankt Gallen 2025 – obecnie
-
VfL Bochum 2025 – 2025
-
FC Sankt Gallen 2025 – 2025
-
VfL Bochum 2023 – 2025
-
St. Pauli 2020 – 2023
-
MSV Duisburg 2017 – 2020
-
MSV Duisburg U19 2015 – 2017

-
MSV Duisburg U17 2014 – 2015

-
MSV Duisburg Am 2013 – 2014

-
FC Schalke 04 Youth 2010 – 2013

-
Sportfreunde Hamborn 07 Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lukas Daschner
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
650 tys. € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 02.02.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 13.08.2020 |
|
350 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lukas Daschner
Pierwszy transfer Lukas Daschner w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z MSV Duisburg do St. Pauli za 350 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lukas Daschner było przejście z VfL Bochum do FC Sankt Gallen w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 650 tysięcy euro.
Lukas Daschner – forma
W ostatnich 5 meczach Lukas Daschner zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lukas Daschner i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
1
Swiss Super League, 12. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lausanne
0
Swiss Super League, 10. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Lugano
4
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Sion
3
Swiss Super League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Servette FC
0
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Grasshopper
2
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 6. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Thun
4
Swiss Super League, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
9 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Nordsjælland
3
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Sankt Gallen
0
Liga Konferencji, play offy
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
5
Sheriff Tiraspol
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
Swiss Super League, 3. kolejka
|
55'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Sheriff Tiraspol
1
FC Sankt Gallen
3
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
80'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Vaduz
2
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lip
Koniec
|
SL Benfica
5
FC Sankt Gallen
0
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
1
Swiss Super League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
SL Benfica
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lausanne Ouchy
0
FC Sankt Gallen
3
Puchar Szwajcarii, finał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Thun
1
Swiss Super League, play offy
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, play offy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Lugano
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, play offy
|
99'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Sion
3
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Young Boys Berno
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Yverdon
0
FC Sankt Gallen
2
Puchar Szwajcarii, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
1
Swiss Super League, 32. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Sion
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lugano
1
Swiss Super League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Basel 1893
0
Swiss Super League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
FC Thun
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Winterthur
1
Swiss Super League, 27. kolejka
|
95'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
5
Swiss Super League, 20. kolejka
|
70'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Grasshopper
0
Swiss Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
1
Swiss Super League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Lausanne
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
1
Puchar Szwajcarii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Luzern
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
4
Swiss Super League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Grasshopper
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 19. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Sion
1
Swiss Super League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Thun
0
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 17. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Zurich
2
Swiss Super League, 16. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Karne
|
Rapperswil
(1)
1
FC Sankt Gallen
(2)
1
Puchar Szwajcarii, 1/16 finału
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Basel 1893
0
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 15. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Lugano
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, 12. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lausanne
0
Swiss Super League, 14. kolejka
|
49'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Young Boys Berno
4
Swiss Super League, 13. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
FC Sion
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
Swiss Super League, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Lausanne
2
Swiss Super League, 28. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Grasshopper
1
Swiss Super League, 27. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Winterthur
4
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 23. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Lugano
1
Swiss Super League, 22. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
VfL Bochum
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
3
RB Lipsk
3
Bundesliga, 18. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
St. Pauli
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfL Bochum
0
Bundesliga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Union Berlin
1
VfL Bochum
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
0
Werder Brema
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Augsburg
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
VfL Bochum
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
VfL Bochum
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
7
VfL Bochum
2
Bundesliga, 9. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 8. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Bochum
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 6. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
VfL Bochum
2
Holstein Kiel
2
Bundesliga, 4. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Freiburg
2
VfL Bochum
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
VfL Bochum
0
Borussia Mönchengladbach
2
Bundesliga, 2. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
VfL Bochum
0
Puchar Niemiec, 1. runda
|
71'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Karne
|
Fortuna Düsseldorf
(5)
0
VfL Bochum
(6)
3
2. Bundesliga
|
82'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayer Leverkusen
5
Bundesliga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
2
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
2
Darmstadt 98
2
Bundesliga
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
1
Freiburg
2
Bundesliga
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
5
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
Union Berlin
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Lis
Koniec
|
VfL Bochum
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Darmstadt 98
1
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
VfL Bochum
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
VfB Stuttgart
5
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
Fortuna Düsseldorf
0
2. Bundesliga
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Darmstadt 98
0
St. Pauli
3
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
2
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Hamburger SV
4
St. Pauli
3
2. Bundesliga
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Paderborn
1
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
St. Pauli
1
Hansa Rostock
0
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Magdeburg
1
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
St. Pauli
1
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Nurnberg
0
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
St. Pauli
1
Darmstadt 98
1
2. Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Dogryw.
|
Freiburg
2
St. Pauli
1
Puchar Niemiec
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
St. Pauli
3
Hamburger SV
0
2. Bundesliga
|
19'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
SV Sandhausen
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
St. Pauli
3
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Hannover 96
2
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
SV Sandhausen
1
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Union Berlin
2
St. Pauli
1
Puchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
St. Pauli
3
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
St. Pauli
0
Hannover 96
3
2. Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lip
Koniec
|
St. Pauli
3
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
4
Würzburger Kickers
0
2. Bundesliga
|
34'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Erzgebirge Aue
1
St. Pauli
3
2. Bundesliga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
St. Pauli
0
Paderborn
2
2. Bundesliga
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Karlsruhe
0
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Heidenheim
3
St. Pauli
4
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
St. Pauli
2
VfL Bochum
3
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
St. Pauli
2
Jahn Regensburg
0
2. Bundesliga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Hannover 96
2
St. Pauli
3
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
St. Pauli
1
Holstein Kiel
1
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Würzburger Kickers
1
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Paderborn
2
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
2
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
2
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
25'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
SV Elversberg
4
St. Pauli
2
Puchar Niemiec
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Cze
Koniec
|
MSV Duisburg
2
Hallescher FC
2
3. Liga (Niemcy)
|
26'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
MSV Duisburg
2
Greuther Fürth
0
Puchar Niemiec
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
MSV Duisburg
1
Dynamo Drezno
3
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Heidenheim
4
MSV Duisburg
1
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
SV Sandhausen
0
MSV Duisburg
0
2. Bundesliga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
MSV Duisburg
1
Jahn Regensburg
3
2. Bundesliga
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
MSV Duisburg
2
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Holstein Kiel
5
MSV Duisburg
0
2. Bundesliga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
MSV Duisburg
0
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Lukas Daschner 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45.
W ostatnich 10 meczach Lukas Daschner 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Lukas Daschner?
Lukas Daschner jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.77). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Lukas Daschner – zarobki
Lukas Daschner gra w FC Sankt Gallen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 700 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lukas Daschner w FC Sankt Gallen (2025/26)
| Rocznie | 700 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 58 tys. € |
| Tygodniowo | 13 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lukas Daschner w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
700 tys. € |
| 2024/25 |
|
580 tys. € |
| 2023/24 |
|
500 tys. € |
| 2022/23 |
|
280 tys. € |
| 2021/22 |
|
280 tys. € |
| 2020/21 |
|
280 tys. € |
Ile zarabia Lukas Daschner?
Na podstawie kontraktu z FC Sankt Gallen, Lukas Daschner otrzymuje 700 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 58,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Daschner w listopadzie 2026 to 13,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Lukas Daschner – kontuzje
W trakcie kariery Lukas Daschner zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 47 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lukas Daschner
-
Operacja kolana
01.07.25 – 04.11.25 (127 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 13 meczów
- Uraz o nieznanym charakterze 30.04.22 – 05.05.22 (6 dni)
-
Uraz kolana
01.08.21 – 11.01.22 (164 dni)
St. Pauli opuszczone: 18 meczów
-
Uraz
25.03.18 – 22.04.18 (29 dni)
MSV Duisburg opuszczone: 4 mecze
- Kolano skoczka 03.02.16 – 08.05.16 (96 dni) opuszczone: 12 meczów
Czy Lukas Daschner ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lukas Daschner nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lukas Daschner to uraz kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 164 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lukas Daschner – trofea
W trakcie kariery Lukas Daschner zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Lukas Daschner
Jakie trofea zdobył Lukas Daschner?
Lukas Daschner zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w MSV Duisburg — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii — 1 raz.
Lukas Daschner – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lukas Daschner wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lukas Daschner na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lukas Daschner
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.06.2026 | 27 |
|
1 mln € |
| 28.12.2025 | 27 |
|
700 tys. € |
| 01.10.2025 | 27 |
|
700 tys. € |
| 09.06.2025 | 26 |
|
900 tys. € |
| 19.12.2024 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 28.05.2024 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 13.12.2023 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 27.06.2023 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 30.03.2023 | 24 |
|
1 mln € |
| 29.11.2022 | 24 |
|
700 tys. € |
| 27.09.2022 | 23 |
|
700 tys. € |
| 15.06.2022 | 23 |
|
450 tys. € |
| 14.12.2021 | 23 |
|
450 tys. € |
| 15.06.2021 | 22 |
|
450 tys. € |
| 07.02.2021 | 22 |
|
500 tys. € |
| 09.09.2020 | 21 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
350 tys. € |
| 10.12.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 22.09.2019 | 20 |
|
350 tys. € |
| 11.06.2019 | 20 |
|
250 tys. € |
| 07.01.2019 | 20 |
|
250 tys. € |
| 18.06.2018 | 19 |
|
200 tys. € |
| 21.01.2018 | 19 |
|
150 tys. € |
| 20.08.2017 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lukas Daschner?
Wycena Lukas Daschner wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Lukas Daschner wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.