Lukas Gortler jest piłkarzem występującym obecnie w FC Sankt Gallen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lukas Gortler
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lukas Gortler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lukas Gortler wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 20,0%. Lukas Gortler oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lukas Gortler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lukas Gortler rozegrał w barwach FC Sankt Gallen w Pucharze Szwajcarii 2 mecze, w Swiss Super League 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 256 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Lukas Gortler
Pierwszy transfer Lukas Gortler w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Bayern Munchen II do FC Kaiserslautern za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lukas Gortler było przejście z Utrechtu do FC Sankt Gallen w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 450 tysięcy euro.
Ile zarabia Lukas Gortler?
Na podstawie kontraktu z FC Sankt Gallen, Lukas Gortler otrzymuje 810 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 67,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gortler w listopadzie 2026 to 15,6 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Lukas Gortler ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lukas Gortler nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lukas Gortler to naciągnięcie więzadła z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 88 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lukas Gortler?
Lukas Gortler ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Lukas Gortler?
Lukas Gortler najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lukas Gortler?
Wycena 32-letniego Lukas Gortler według stanu na czerwiec 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lukas Gortler?
Lukas Gortler urodził się 15 czerwca 1994 w Bamberg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Lukas Gortler – statystyki
Szczegółowe statystyki Lukas Gortler w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Sankt Gallen. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lukas Gortler vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lukas Gortler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lukas Gortler wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 20,0%. Lukas Gortler oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Lukas Gortler – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lukas Gortler w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 12. kolejka
|
2:1 | 89' | 1 | 0 | – | 7.2 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 10. kolejka
|
1:0 | 71' | 1 | 0 | – | 6.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
0:2 | 63' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Swiss Super League, 5. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
27 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
2:3 | 90' | 1 | 0 | 6.7 | |||
|
20 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
13 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
5:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.3 | ||
|
09 Sie
Koniec
|
Swiss Super League, 3. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | 6.8 |
Ile meczów rozegrał Lukas Gortler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lukas Gortler rozegrał w barwach FC Sankt Gallen w Pucharze Szwajcarii 2 mecze, w Swiss Super League 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 256 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Lukas Gortler – transfery
W trakcie kariery Lukas Gortler zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Sankt Gallen 2019 – obecnie
-
Utrecht 2017 – 2019
-
FC Kaiserslautern 2015 – 2017
-
Bayern Munchen II 2014 – 2015

-
Eintracht Bamberg 2012 – 2014

-
Nurnberg U19 2011 – 2012

-
Nurnberg U17 2010 – 2011

-
FC Eintracht Bamberg U17 2009 – 2010

-
FC Eintracht Bamberg Youth 2007 – 2009

-
SpVgg Greuther Fürth Youth 2005 – 2007

-
SC Kemmern Youth do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lukas Gortler
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | 07.07.2019 |
|
450 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 01.08.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
50 tys. € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lukas Gortler
Pierwszy transfer Lukas Gortler w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Bayern Munchen II do FC Kaiserslautern za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lukas Gortler było przejście z Utrechtu do FC Sankt Gallen w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 450 tysięcy euro.
Lukas Gortler – forma
W ostatnich 5 meczach Lukas Gortler zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lukas Gortler i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
1
Swiss Super League, 12. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lausanne
0
Swiss Super League, 10. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Servette FC
0
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 7. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Grasshopper
2
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Thun
4
Swiss Super League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Nordsjælland
3
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Sankt Gallen
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
5
Sheriff Tiraspol
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
Swiss Super League, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Sheriff Tiraspol
1
FC Sankt Gallen
3
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
73'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Vaduz
2
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Lip
Koniec
|
SL Benfica
5
FC Sankt Gallen
0
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
1
Swiss Super League, 1. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
23 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
SL Benfica
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Lausanne Ouchy
0
FC Sankt Gallen
3
Puchar Szwajcarii, finał
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Thun
1
Swiss Super League, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League, play offy
|
75'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Lugano
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Sion
3
Swiss Super League, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Young Boys Berno
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, play offy
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Yverdon
0
FC Sankt Gallen
2
Puchar Szwajcarii, półfinał
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
1
Swiss Super League, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Sion
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lugano
1
Swiss Super League, 30. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Basel 1893
0
Swiss Super League, 29. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
FC Thun
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Winterthur
1
Swiss Super League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
5
Swiss Super League, 20. kolejka
|
79'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Grasshopper
0
Swiss Super League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
1
Swiss Super League, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
1
Puchar Szwajcarii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Luzern
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
4
Swiss Super League, 21. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Grasshopper
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Sion
1
Swiss Super League, 18. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Thun
0
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Zurich
2
Swiss Super League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Basel 1893
0
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lausanne
0
Swiss Super League, 14. kolejka
|
39'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Young Boys Berno
4
Swiss Super League, 13. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Sion
3
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
5
Grasshopper
0
Swiss Super League, 10. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Zurich
3
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Wrz
Karne
|
FC WIL 1900
(1)
1
FC Sankt Gallen
(3)
1
Puchar Szwajcarii, 2. runda
|
105'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lugano
0
Swiss Super League, 6. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lausanne
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 5. kolejka
|
87'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Luzern
1
Swiss Super League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
5
FC Winterthur
0
Swiss Super League, 3. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
4
Swiss Super League, 2. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
1
Swiss Super League, 1. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
Swiss Super League, 31. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Lausanne
2
Swiss Super League, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Lugano
1
Swiss Super League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Lausanne
2
Swiss Super League, 20. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Heidenheim
1
FC Sankt Gallen
1
Liga Konferencji, 6. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Vitória Guimarães
4
Liga Konferencji, 5. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Backa Topola
2
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Fiorentina
4
Liga Konferencji, 2. runda
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cercle Brugge
6
FC Sankt Gallen
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
FC Zurich
1
Swiss Super League, 5. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Lugano
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League, 6. kolejka
|
57'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Sie
Karne
|
Trabzonspor
(4)
1
FC Sankt Gallen
(5)
1
Liga Konferencji, play offy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Trabzonspor
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
FC Sankt Gallen
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Śląsk Wrocław
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Toboł Kustanaj
0
FC Sankt Gallen
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Toboł Kustanaj
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League, 1. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC Zurich
0
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
34'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Grasshopper
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Lugano
3
Swiss Super League
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Zurich
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Young Boys Berno
3
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Yverdon
0
Swiss Super League
|
70'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
22 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Grasshopper
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
FC Luzern
1
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
FC Sion
0
FC Sankt Gallen
4
Swiss Super League
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Young Boys Berno
5
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Servette FC
0
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
FC Sion
2
FC Sankt Gallen
7
Swiss Super League
|
79'
|
2 gole
· 29% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Lugano
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Basel 1893
3
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Sion
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Grasshopper
3
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Lausanne
0
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Lugano
4
FC Sankt Gallen
1
Puchar Szwajcarii
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Young Boys Berno
4
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Lugano
0
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 5.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Lausanne
1
FC Sankt Gallen
5
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
FC Sion
3
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
![]()
Chiasso
1
FC Sankt Gallen
2
Puchar Szwajcarii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Grasshopper
5
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Servette FC
5
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Zurich
2
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Young Boys Berno
1
Puchar Szwajcarii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Luzern
4
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
Servette FC
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Basel 1893
1
Swiss Super League
|
49'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Young Boys Berno
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Young Boys Berno
0
FC Sankt Gallen
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FC Vaduz
0
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
AEK Ateny
1
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
3
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
6
Neuchatel Xamax FC
0
Swiss Super League
|
76'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.1 | |
|
25 Lip
Koniec
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
19 Lip
Koniec
|
FC Thun
2
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
FC Luzern
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Lugano
3
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Neuchatel Xamax FC
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
FC Thun
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Zurich
4
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
FC Sion
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
Swiss Super League
|
94'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Lugano
1
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
FC Sankt Gallen
1
FC Zurich
3
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
FC Luzern
1
FC Sankt Gallen
4
Swiss Super League
|
92'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
Neuchatel Xamax FC
1
Swiss Super League
|
92'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Young Boys Berno
4
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lugano
1
FC Sankt Gallen
3
Swiss Super League
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
4
FC Thun
0
Swiss Super League
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Servette FC
1
Swiss Super League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
3
Lugano
2
Swiss Super League
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
FC Zurich
2
FC Sankt Gallen
1
Swiss Super League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lip
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
2
Swiss Super League
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Sankt Gallen
0
FC Luzern
2
Swiss Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Vitesse
0
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Utrecht
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
NAC Breda
0
Utrecht
4
Eredivisie
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Utrecht
0
Puchar Holandii
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Heerenveen
2
Utrecht
3
Eredivisie
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Utrecht
3
Eredivisie
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Utrecht
5
De Graafschap
0
Eredivisie
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Utrecht
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Heerenveen
4
Utrecht
3
Eredivisie
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
VVV Venlo
0
Eredivisie
|
7'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Utrecht
1
Groningen
1
Eredivisie
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
Utrecht
2
Eredivisie
|
22'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Heerenveen
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Utrecht
0
Eredivisie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
VVV Venlo
0
Utrecht
1
Eredivisie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
FC Kaiserslautern
1
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Maj
Koniec
|
FC Kaiserslautern
1
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Karlsruhe
1
FC Kaiserslautern
3
2. Bundesliga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
FC Kaiserslautern
2
Greuther Fürth
0
2. Bundesliga
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
St. Pauli
0
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
1
FC Kaiserslautern
1
2. Bundesliga
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
FC Kaiserslautern
1
Union Berlin
0
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.2 |
W ostatnich 5 meczach Lukas Gortler 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.76, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50.
W ostatnich 10 meczach Lukas Gortler 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.76, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57.
W jakiej formie jest Lukas Gortler?
Lukas Gortler jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.60). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Lukas Gortler – zarobki
Lukas Gortler gra w FC Sankt Gallen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 810 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lukas Gortler w FC Sankt Gallen (2025/26)
| Rocznie | 810 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 68 tys. € |
| Tygodniowo | 16 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lukas Gortler w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
810 tys. € |
| 2024/25 |
|
810 tys. € |
| 2023/24 |
|
220 tys. € |
| 2022/23 |
|
220 tys. € |
| 2021/22 |
|
220 tys. € |
| 2018/19 |
|
210 tys. € |
| 2017/18 |
|
210 tys. € |
| 2014/15 |
|
30 tys. € |
Ile zarabia Lukas Gortler?
Na podstawie kontraktu z FC Sankt Gallen, Lukas Gortler otrzymuje 810 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 67,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gortler w listopadzie 2026 to 15,6 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Lukas Gortler – kontuzje
W trakcie kariery Lukas Gortler zanotował 15 kontuzji, przez które opuścił łącznie 42 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lukas Gortler
-
Uraz barku
06.09.26 – 11.10.26 (29 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.09.25 – 14.10.25 (15 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.05.25 – 29.06.25 (51 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.02.25 – 11.03.25 (29 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
06.02.24 – 05.03.24 (29 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 4 mecze
-
Naciągnięcie więzadła
26.08.23 – 21.11.23 (88 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 10 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.02.23 – 15.03.23 (16 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 3 mecze
-
Choroba
04.05.22 – 08.05.22 (5 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
23.02.22 – 03.03.22 (9 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.03.21 – 31.03.21 (15 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
17.11.20 – 06.12.20 (20 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
14.08.18 – 24.08.18 (11 dni)
Utrecht opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
31.01.17 – 08.03.17 (37 dni)
FC Kaiserslautern opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
06.12.16 – 13.12.16 (8 dni)
FC Kaiserslautern opuszczone: 1 mecz
- Stłuczenie 17.07.12 – 23.07.12 (7 dni) opuszczone: 1 mecz
Czy Lukas Gortler ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lukas Gortler nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lukas Gortler to naciągnięcie więzadła z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 88 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lukas Gortler – trofea
W trakcie kariery Lukas Gortler zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Lukas Gortler
Jakie trofea zdobył Lukas Gortler?
Lukas Gortler zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Sankt Gallen — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii — 1 raz.
Lukas Gortler – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lukas Gortler wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lukas Gortler na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lukas Gortler
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.06.2026 | 31 |
|
900 tys. € |
| 28.12.2025 | 31 |
|
1 mln € |
| 09.06.2025 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 22.12.2024 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 30.05.2024 | 29 |
|
2 mln € |
| 20.12.2023 | 29 |
|
2 mln € |
| 18.10.2023 | 29 |
|
2 mln € |
| 06.06.2023 | 28 |
|
2 mln € |
| 27.03.2023 | 28 |
|
2 mln € |
| 09.11.2022 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 07.06.2022 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 02.01.2022 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 22.06.2021 | 27 |
|
2 mln € |
| 27.12.2020 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 30.07.2020 | 26 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
400 tys. € |
| 05.01.2020 | 25 |
|
500 tys. € |
| 11.06.2019 | 24 |
|
500 tys. € |
| 27.12.2018 | 24 |
|
500 tys. € |
| 11.06.2018 | 23 |
|
550 tys. € |
| 16.01.2018 | 23 |
|
550 tys. € |
| 26.06.2017 | 23 |
|
550 tys. € |
| 22.01.2017 | 22 |
|
550 tys. € |
| 21.07.2016 | 22 |
|
450 tys. € |
| 10.02.2016 | 21 |
|
350 tys. € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
150 tys. € |
| 28.01.2014 | 19 | 50 tys. € | |
| 21.08.2012 | 18 | 25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lukas Gortler?
Wycena Lukas Gortler wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Lukas Gortler wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 25 tys. €.