Lukas Lerager jest piłkarzem występującym obecnie w Widzew Łódź. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lukas Lerager
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lukas Lerager w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Lukas Lerager wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.52, a skuteczność strzałów to 8,3%. Lukas Lerager oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lukas Lerager w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Lukas Lerager rozegrał w barwach FC Kopenhagi w Pucharze Danii 4 mecze, w Superlidze Danii 17 meczów, w Lidze Mistrzów 5 meczów oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 1 mecz, a w barwach Widzewa Łódź w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 31 razy i spędził na boisku łącznie 2 761 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lukas Lerager
Pierwszy transfer Lukas Lerager w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Viborga do Zulte Waregem za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lukas Lerager było przejście z Bordeaux do Genoa FC w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Ile zarabia Lukas Lerager?
Na podstawie kontraktu z Widzew Łódź, Lukas Lerager otrzymuje 430 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lerager w listopadzie 2026 to 8,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Lukas Lerager ma kontuzję?
Obecnie Lukas Lerager ma uraz — problemy ze ścięgnem achillesa — i pauzuje w Widzewie Łódź.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lukas Lerager to problemy ze ścięgnem achillesa z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 250 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lukas Lerager?
Lukas Lerager ma na koncie 7 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Danii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Kopenhagą — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Lukas Lerager?
Lukas Lerager najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lukas Lerager?
Wycena 33-letniego Lukas Lerager według stanu na październik 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lukas Lerager?
Lukas Lerager urodził się 12 lipca 1993 w Gladsaxe w Danii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Lukas Lerager – statystyki
Szczegółowe statystyki Lukas Lerager w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Widzew Łódź. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lukas Lerager vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lukas Lerager w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Lukas Lerager wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.52, a skuteczność strzałów to 8,3%. Lukas Lerager oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Lukas Lerager – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lukas Lerager w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Kwi
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 30. kolejka
|
2:0 | 85' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 29. kolejka
|
2:1 | 22' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 28. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Mar
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 26. kolejka
|
0:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
15 Mar
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 25. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
07 Mar
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 24. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
03 Mar
Karne
|
STS Puchar Polski, 1/4 finału
|
1:1 | 91' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Lut
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 23. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
20 Lut
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 22. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
14 Lut
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 21. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Lukas Lerager w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Lukas Lerager rozegrał w barwach FC Kopenhagi w Pucharze Danii 4 mecze, w Superlidze Danii 17 meczów, w Lidze Mistrzów 5 meczów oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 1 mecz, a w barwach Widzewa Łódź w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 31 razy i spędził na boisku łącznie 2 761 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Lukas Lerager – transfery
W trakcie kariery Lukas Lerager zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 12,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Widzew Łódź 2026 – obecnie
-
FC Kopenhaga 2022 – 2026
-
Genoa FC 2022 – 2022
-
FC Kopenhaga 2021 – 2022
-
Genoa FC 2019 – 2021
-
Bordeaux 2019 – 2019
-
Genoa FC 2019 – 2019
-
Bordeaux 2017 – 2019
-
Zulte Waregem 2016 – 2017
-
Viborg 2013 – 2016
-
AB Copenhagen 2011 – 2013
-
Akademisk Boldklub Youth 2010 – 2011

-
Akademisk Boldklub Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lukas Lerager
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 25.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 31.01.2021 |
|
500 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
6 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 28.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 18.07.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lukas Lerager
Pierwszy transfer Lukas Lerager w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Viborga do Zulte Waregem za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lukas Lerager było przejście z Bordeaux do Genoa FC w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 6 milionów euro.
Lukas Lerager – forma
W ostatnich 5 meczach Lukas Lerager zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,86. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lukas Lerager i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Kwi
Koniec
|
Widzew Łódź
2
Motor Lublin
0
PKO BP Ekstraklasa, 30. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Radomiak Radom
2
Widzew Łódź
1
PKO BP Ekstraklasa, 29. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Widzew Łódź
1
Bruk-Bet Termalica
0
PKO BP Ekstraklasa, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Widzew Łódź
0
Górnik Zabrze
0
PKO BP Ekstraklasa, 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Arka Gdynia
0
Widzew Łódź
0
PKO BP Ekstraklasa, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Widzew Łódź
2
Lech Poznań
1
PKO BP Ekstraklasa, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Mar
Karne
|
GKS Katowice
(4)
1
Widzew Łódź
(2)
1
STS Puchar Polski, 1/4 finału
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Pogoń Szczecin
1
Widzew Łódź
0
PKO BP Ekstraklasa, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Widzew Łódź
0
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Wisła Płock
0
Widzew Łódź
2
PKO BP Ekstraklasa, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
GKS Katowice
1
Widzew Łódź
0
PKO BP Ekstraklasa, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Widzew Łódź
1
Jagiellonia Białystok
3
PKO BP Ekstraklasa, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Esbjerg
0
Puchar Danii, 1/4 finału
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Esbjerg
2
FC Kopenhaga
4
Puchar Danii, 1/4 finału
|
87'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Kairat Almaty
2
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Brøndby
0
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Vejle
2
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Tottenham
4
FC Kopenhaga
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
FC Fredericia
2
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Hobro
1
FC Kopenhaga
4
Puchar Danii, 3. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Viborg
0
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Borussia Dortmund
4
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Silkeborg
3
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Karabach Agdam
2
FC Kopenhaga
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Sønderjyske
1
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Lyngby
0
FC Kopenhaga
2
Puchar Danii, 3. runda
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Silkeborg
3
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Brøndby
2
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Randers
1
FC Kopenhaga
5
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
FC Basel 1893
0
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Odense
1
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
FC Basel 1893
1
FC Kopenhaga
1
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
5
Malmo
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
AGF Aarhus
3
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Malmo
0
FC Kopenhaga
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sie
Koniec
|
FC Fredericia
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Drita
0
FC Kopenhaga
1
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Vejle
0
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Drita
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Viborg
2
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Silkeborg
0
Puchar Danii, finał
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
4
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania), play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), play offy
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Randers
0
Superligaen (Dania), play offy
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Chelsea
1
FC Kopenhaga
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Kolding IF
0
Puchar Danii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Heart Of Midlothian
0
Liga Konferencji, 5. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Dinamo Mińsk
1
FC Kopenhaga
2
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sønderjyske
1
FC Kopenhaga
2
Puchar Danii, 1/8 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Real Betis
1
FC Kopenhaga
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Jagiellonia Białystok
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
HB Koge
0
FC Kopenhaga
2
Puchar Danii, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Kilmarnock
1
FC Kopenhaga
1
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Kilmarnock
0
Liga Konferencji, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Viborg
1
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Randers
1
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Lyngby
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
AGF Aarhus
3
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Brøndby
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
2
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Odense
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Galatasaray
0
Liga Mistrzów
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Silkeborg
2
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Manchester United
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 5.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Randers
2
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Hvidovre
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
2
FC Kopenhaga
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
2
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Viborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Karne
|
Sparta Praga
(2)
3
FC Kopenhaga
(4)
3
Liga Mistrzów
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Sparta Praga
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
6
Breidablik Kopavougur
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
0
FC Kopenhaga
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Lyngby
1
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Viborg
1
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Aalborg
0
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Brøndby
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Randers
1
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Viborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
AC Horsens
1
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Vejle
0
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Lis
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
09 Lis
Dogryw.
|
Thisted FC
1
FC Kopenhaga
3
Puchar Danii
|
120'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Borussia Dortmund
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Karne
|
Hobro
(3)
1
FC Kopenhaga
(5)
1
Puchar Danii
|
120'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Brøndby
1
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Manchester City
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
AGF Aarhus
0
Superligaen (Dania)
|
10'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Lyngby
0
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Trabzonspor
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Viborg
4
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Aalborg
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
0
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Brøndby
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Aalborg
0
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
FC Kopenhaga
4
Liga Konferencji
|
86'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
12'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Viborg
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Aalborg
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
PAOK
1
FC Kopenhaga
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Brøndby
2
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
PAOK
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sønderjyske
1
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Viborg
1
Superligaen (Dania)
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Lincoln Red Imps FC
1
Liga Konferencji
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Kopenhaga
5
Superligaen (Dania)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Randers
0
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vejle
0
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
4
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
4
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Randers
1
Superligaen (Dania)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Sty
Dogryw.
|
Juventus
3
Genoa FC
2
Puchar Włoch
|
120'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sassuolo
2
Genoa FC
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Benevento
2
Genoa FC
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Genoa FC
2
AC Milan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Genoa FC
1
Parma
2
Serie A
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sampdoria
1
Genoa FC
3
Puchar Włoch
|
25'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Genoa FC
1
AS Roma
3
Serie A
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Genoa FC
1
Torino
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Sassuolo
5
Genoa FC
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Sampdoria
1
Genoa FC
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Genoa FC
2
Spal
0
Serie A
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Udinese
2
Genoa FC
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Brescia
2
Genoa FC
2
Serie A
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
Genoa FC
1
Parma
4
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Napoli
0
Genoa FC
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Genoa FC
3
Brescia
1
Serie A
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Cagliari
3
Genoa FC
1
Serie A
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Genoa FC
1
AS Roma
1
Serie A
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
![]()
Chievo
0
Genoa FC
0
Serie A
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Nicea
1
Bordeaux
0
Ligue 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Bordeaux
1
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Bordeaux
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Montpellier
2
Bordeaux
0
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Bordeaux
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Bordeaux
2
Monaco
1
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Bordeaux
4
Toulouse
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Bordeaux
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
3
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bordeaux
2
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bordeaux
0
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Bordeaux
0
Angers
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Bordeaux
0
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Strasburg
0
Bordeaux
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Bordeaux
0
Caen
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Bordeaux
0
Strasburg
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Dijon FCO
3
Bordeaux
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Bordeaux
0
Monaco
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Amiens SC
1
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Bordeaux
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Toulouse
0
Bordeaux
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Lille
0
Bordeaux
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Bordeaux
2
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Lukas Lerager 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.86.
W ostatnich 10 meczach Lukas Lerager 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70.
W jakiej formie jest Lukas Lerager?
Lukas Lerager jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.86 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.52). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Lukas Lerager – zarobki
Lukas Lerager gra w Widzew Łódź na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 430 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lukas Lerager w Widzew Łódź (2025/26)
| Rocznie | 430 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 36 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lukas Lerager w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
430 tys. € |
| 2024/25 |
|
930 tys. € |
| 2023/24 |
|
930 tys. € |
| 2020/21 |
|
1,3 mln € |
| 2019/20 |
|
1,3 mln € |
| 2018/19 |
|
650 tys. € |
| 2017/18 |
|
640 tys. € |
| 2016/17 |
|
200 tys. € |
Ile zarabia Lukas Lerager?
Na podstawie kontraktu z Widzew Łódź, Lukas Lerager otrzymuje 430 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 35,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lerager w listopadzie 2026 to 8,3 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Lukas Lerager – kontuzje
W trakcie kariery Lukas Lerager zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 76 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lukas Lerager
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
pauzuje od 190 dni
26.04.26 (250 dni)
Widzew Łódź opuszczone: 29 meczów
-
Uraz
01.02.25 – 11.03.25 (39 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
26.04.24 – 10.05.24 (15 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.02.24 – 15.03.24 (30 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.12.21 – 30.12.21 (25 dni)
FC Kopenhaga opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.01.21 – 27.01.21 (8 dni)
Genoa FC opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
29.09.20 – 21.10.20 (23 dni)
Genoa FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz przywodziciela
28.11.19 – 14.03.20 (108 dni)
Genoa FC opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
28.10.19 – 31.10.19 (4 dni)
Genoa FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.05.14 – 30.05.14 (28 dni)
Viborg opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
29.08.13 – 14.11.13 (78 dni)
Viborg opuszczone: 10 meczów
Czy Lukas Lerager ma kontuzję?
Obecnie Lukas Lerager ma uraz — problemy ze ścięgnem achillesa — i pauzuje w Widzewie Łódź.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lukas Lerager to problemy ze ścięgnem achillesa z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 250 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lukas Lerager – trofea
W trakcie kariery Lukas Lerager zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Lukas Lerager
Jakie trofea zdobył Lukas Lerager?
Lukas Lerager zdobył w karierze 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FC Kopenhadze — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Danii — 3 razy.
Lukas Lerager – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lukas Lerager wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lukas Lerager na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lukas Lerager
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 33 |
|
400 tys. € |
| 03.06.2026 | 32 |
|
800 tys. € |
| 14.12.2025 | 32 |
|
1,2 mln € |
| 15.06.2025 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 08.12.2024 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 09.06.2024 | 30 |
|
3 mln € |
| 20.12.2023 | 30 |
|
3 mln € |
| 25.06.2023 | 29 |
|
3 mln € |
| 21.12.2022 | 29 |
|
3 mln € |
| 19.06.2022 | 28 |
|
3 mln € |
| 27.12.2021 | 28 |
|
3 mln € |
| 03.06.2021 | 27 |
|
3 mln € |
| 28.12.2020 | 27 |
|
3,5 mln € |
| 24.08.2020 | 27 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
4 mln € |
| 11.12.2019 | 26 |
|
5 mln € |
| 05.06.2019 | 25 |
|
6 mln € |
| 16.12.2018 | 25 |
|
6 mln € |
| 03.06.2018 | 24 |
|
6 mln € |
| 23.01.2018 | 24 |
|
4,5 mln € |
| 05.06.2017 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 20.01.2017 | 23 |
|
2 mln € |
| 19.10.2016 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 14.07.2016 | 23 |
|
500 tys. € |
| 20.01.2016 | 22 |
|
400 tys. € |
| 01.09.2015 | 22 |
|
250 tys. € |
| 17.12.2014 | 21 |
|
200 tys. € |
| 30.08.2014 | 21 |
|
250 tys. € |
| 09.02.2014 | 20 |
|
250 tys. € |
| 25.05.2013 | 19 |
|
200 tys. € |
| 10.01.2013 | 19 |
|
150 tys. € |
| 18.07.2012 | 19 |
|
175 tys. € |
| 15.02.2012 | 18 |
|
100 tys. € |
| 28.12.2011 | 18 |
|
75 tys. € |
| 07.08.2011 | 18 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lukas Lerager?
Wycena Lukas Lerager wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Lukas Lerager wyceniano na 6 mln €, a najniżej na 25 tys. €.