Jing Luo jest piłkarzem występującym obecnie w Dalian Zhixing. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Luo Jing
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Luo Jing w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Luo Jing wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 16,7%. Luo Jing oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luo Jing w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Luo Jing rozegrał w barwach Dalian Zhixing w Chinese Super League 27 meczów, w Pucharze Chin 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 524 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Luo Jing?
Luo Jing ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Luo Jing?
Luo Jing najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Luo Jing?
Wycena 32-letniego Luo Jing według stanu na czerwiec 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luo Jing?
Luo Jing urodził się 4 listopada 1993 w Guiyang, ma narodowość chińską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Luo Jing – statystyki
Szczegółowe statystyki Luo Jing w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dalian Zhixing. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jing Luo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Luo Jing w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Luo Jing wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 16,7%. Luo Jing oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Luo Jing – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luo Jing w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Luo Jing w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Luo Jing rozegrał w barwach Dalian Zhixing w Chinese Super League 27 meczów, w Pucharze Chin 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 524 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Luo Jing – transfery
W trakcie kariery Luo Jing zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dalian Zhixing 2026 – obecnie
-
Yunnan Yukun 2024 – 2026
-
Wuhan Three Towns 2023 – 2024
-
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025) 2021 – 2023

-
Jiangsu Suning FC(1994-2021) 2019 – 2021

-
Zhejiang FC Reserves 2017 – 2019

-
Hangzhou Greentown 2013 – 2017
-
Zhejiang FC Reserves do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Luo Jing
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 21.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 20.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 05.04.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 01.04.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 14.02.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
Luo Jing – forma
W ostatnich 5 meczach Luo Jing zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,39. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Luo Jing i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Dalian Zhixing
3
Puchar Chin, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Chengdu Better City
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 29. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 28. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Qingdao Youth Island
0
Dalian Zhixing
4
Chinese Super League, 27. kolejka
|
55'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Qingdao Jonoon
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shanghai Shenhua
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 24. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sie
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 23. kolejka
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shenyang Urban
0
Chinese Super League, 22. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Henan Jianye
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 20. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Lip
Karne
|
Henan Jianye
(5)
1
Dalian Zhixing
(6)
1
Puchar Chin, 1/8 finału
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Shandong Luneng
1
Chinese Super League, 19. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Wuhan Three Towns
2
Chinese Super League, 17. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Shanghai Shenhua
4
Chinese Super League, 16. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Cze
Karne
|
Langfang Glory City
(4)
1
Dalian Zhixing
(5)
1
Puchar Chin, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Chengdu Better City
0
Chinese Super League, 14. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 13. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Qingdao Youth Island
3
Chinese Super League, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Beijing Guoan
3
Dalian Zhixing
0
Chinese Super League, 10. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Chongqing Tongliang Long
0
Chinese Super League, 9. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
Yunnan Yukun
3
Chinese Super League, 8. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Shenyang Urban
0
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
2
Henan Jianye
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Dalian Zhixing
2
Chinese Super League, 4. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Dalian Zhixing
1
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League, 3. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Wuhan Three Towns
4
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Henan Jianye
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 30. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Qingdao Youth Island
0
Chinese Super League, 29. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Meizhou Kejia
1
Yunnan Yukun
4
Chinese Super League, 28. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Tianjin Teda
0
Chinese Super League, 27. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 26. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Dalian Zhixing
1
Chinese Super League, 25. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
4
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 24. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Changchun Yatai
1
Chinese Super League, 23. kolejka
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Chengdu Better City
5
Chinese Super League, 22. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Beijing Guoan
7
Yunnan Yukun
0
Puchar Chin, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League, 21. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Qingdao Jonoon
5
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 20. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
4
Shanghai Shenhua
4
Chinese Super League, 19. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.6 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Sichuan Jiuniu
1
Chinese Super League, 18. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Guangzhou E-Power
0
Puchar Chin, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 17. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
2
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Heilongjiang Lava Spring
1
Yunnan Yukun
2
Puchar Chin, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Meizhou Kejia
0
Chinese Super League, 13. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Tianjin Teda
0
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 12. kolejka
|
80'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Shandong Luneng
2
Chinese Super League, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Dalian Zhixing
3
Yunnan Yukun
2
Chinese Super League, 10. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
SHANGHAI SIPG
3
Chinese Super League, 9. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Changchun Yatai
0
Yunnan Yukun
0
Chinese Super League, 8. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Chengdu Better City
1
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 7. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 6. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Qingdao Jonoon
0
Chinese Super League, 5. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Shanghai Shenhua
3
Yunnan Yukun
1
Chinese Super League, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Sichuan Jiuniu
3
Yunnan Yukun
4
Chinese Super League, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
1
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League, 2. kolejka
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Yunnan Yukun
0
Beijing Guoan
2
Chinese Super League, 1. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Shenyang Urban
2
Yunnan Yukun
1
Chińska League One
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Dalian Zhixing
0
Chińska League One
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Ningbo Professional Football Club
0
Chińska League One
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Chongqing Tongliang Long
3
Yunnan Yukun
2
Chińska League One
|
53'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Wuxi Wugou
0
Yunnan Yukun
4
Chińska League One
|
24'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Yunnan Yukun
3
Jiangxi Liansheng
0
Chińska League One
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Nanjing City
0
Yunnan Yukun
2
Chińska League One
|
87'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 6.2 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Yunnan Yukun
5
Shenyang Urban
0
Chińska League One
|
71'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Cze
Karne
|
Yunnan Yukun
(3)
1
Tianjin Teda
(5)
1
Puchar Chin
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Dalian Zhixing
0
Yunnan Yukun
3
Chińska League One
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Ningbo Professional Football Club
1
Yunnan Yukun
2
Chińska League One
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Yunnan Yukun
5
Yanbian Longding
1
Chińska League One
|
63'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Qingdao Red Lions
2
Yunnan Yukun
3
Chińska League One
|
77'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Jiangxi Liansheng
2
Yunnan Yukun
3
Chińska League One
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Yunnan Yukun
2
Nanjing City
1
Chińska League One
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Dongguan United
0
Yunnan Yukun
0
Chińska League One
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Changchun Yatai
3
Wuhan Three Towns
4
Chinese Super League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Shandong Luneng
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Beijing Guoan
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Wuhan Three Towns
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
0
Chinese Super League
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Jiangxi Liansheng
1
Wuhan Three Towns
5
Puchar Chin
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Wuhan Three Towns
1
Chinese Super League
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Nantong Zhiyun
0
Wuhan Three Towns
5
Chinese Super League
|
25'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
3
Chengdu Better City
3
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Wuhan Three Towns
0
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Shanghai Shenhua
2
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Shanghai Shenhua
5
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Puchar Chin
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Gru
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
4
Chinese Super League
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Shanghai Shenhua
3
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Gru
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
3
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Puchar Chin
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Shandong Luneng
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
3
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
![]()
Dalian Professional(2009-2024)
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Yanbian Longding
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
5
Puchar Chin
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
3
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
2
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Henan Jianye
3
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
4
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
SHANGHAI SIPG
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Meizhou Kejia
4
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Chinese Super League
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Cze
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Beijing Guoan
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chengdu Better City
0
Chinese Super League
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Cze
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Meizhou Kejia
1
Chinese Super League
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Beijing Guoan
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Tianjin Teda
1
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
0
Chinese Super League
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Gru
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
![]()
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023)
0
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
2
Tianjin Teda
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Karne
|
Tianjin Teda
(2)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
(4)
0
Puchar Chin
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
![]()
Kunshan FC(2014-2023)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Puchar Chin
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
SHANGHAI SIPG
1
Chinese Super League
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Chinese Super League
|
73'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Chinese Super League
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
Puchar Chin
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
0
Shandong Luneng
0
Chinese Super League
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Shanghai Shenhua
1
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
3
Chinese Super League
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
2
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
3
Chinese Super League
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Shandong Luneng
1
Chinese Super League
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
3
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
1
Chinese Super League
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
3
Henan Jianye
0
Chinese Super League
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Lip
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Beijing Guoan
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Tianjin Teda
2
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
1
Chinese Super League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Cze
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
0
Shanghai Shenhua
1
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Cze
Koniec
|
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
4
![]()
Beijing Chengfeng(1995-2021)
1
Chinese Super League
|
88'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
3
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Chinese Super League
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
2
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
![]()
Shenzhen FC(1994-2024)
0
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
2
Chinese Super League
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
![]()
Hebei FC(2010-2023)
0
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Paź
Koniec
|
![]()
Guangzhou City(2011-2023)
5
Hangzhou Greentown
2
Chinese Super League
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Hangzhou Greentown
3
![]()
Jiangsu Suning FC(1994-2021)
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
![]()
Guangzhou FC(1993-2025)
0
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Shandong Luneng
4
Hangzhou Greentown
1
Chinese Super League
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Henan Jianye
1
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Hangzhou Greentown
1
![]()
Chongqing Liangjiang Athletic(1994-2022)
1
Chinese Super League
|
34'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Tianjin Teda
1
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
![]()
Cangzhou Mighty Lions FC(2011-2025)
1
Hangzhou Greentown
0
Chinese Super League
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Hangzhou Greentown
2
Changchun Yatai
1
Chinese Super League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Luo Jing 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.48, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.39 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W ostatnich 10 meczach Luo Jing 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.84 — wynik powyżej średniej ligowej (5.79).
W jakiej formie jest Luo Jing?
Luo Jing jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.39 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.58). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Luo Jing – trofea
W trakcie kariery Luo Jing zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Luo Jing
Jakie trofea zdobył Luo Jing?
Luo Jing zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Yunnan Yukun — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Chin — 1 raz.
Luo Jing – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luo Jing wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luo Jing na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Luo Jing
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 32 |
|
75 tys. € |
| 16.12.2025 | 32 |
|
100 tys. € |
| 18.06.2025 | 31 |
|
100 tys. € |
| 02.12.2024 | 31 |
|
100 tys. € |
| 16.06.2024 | 30 |
|
100 tys. € |
| 13.12.2023 | 30 |
|
100 tys. € |
| 25.06.2023 | 29 |
|
100 tys. € |
| 12.01.2023 | 29 | 100 tys. € | |
| 16.01.2022 | 28 | 75 tys. € | |
| 22.08.2021 | 27 | 100 tys. € | |
| 25.12.2020 | 27 | 350 tys. € | |
| 26.12.2019 | 26 | 200 tys. € | |
| 04.09.2019 | 25 | 125 tys. € | |
| 20.03.2019 | 25 | 100 tys. € | |
| 30.11.2017 | 24 |
|
125 tys. € |
| 18.06.2017 | 23 |
|
75 tys. € |
| 04.03.2017 | 23 |
|
75 tys. € |
| 19.11.2016 | 23 |
|
75 tys. € |
| 19.06.2016 | 22 |
|
100 tys. € |
| 31.10.2015 | 21 |
|
100 tys. € |
| 04.06.2015 | 21 |
|
75 tys. € |
| 15.09.2014 | 20 |
|
75 tys. € |
| 06.07.2014 | 20 |
|
50 tys. € |
| 16.04.2014 | 20 |
|
75 tys. € |
| 24.07.2013 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Luo Jing?
Wycena Luo Jing wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Luo Jing wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.