Malik Tillman jest piłkarzem występującym obecnie w Bayer Leverkusen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Malik Tillman
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Malik Tillman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Malik Tillman wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Malik Tillman oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Malik Tillman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Malik Tillman rozegrał w barwach Bayeru Leverkusen w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 857 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Malik Tillman
Pierwszy transfer Malik Tillman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Bayernu Monachium do PSV Eindhoven za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Malik Tillman było przejście z PSV Eindhoven do Bayeru Leverkusen w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 35 milionów euro.
Ile zarabia Malik Tillman?
Na podstawie kontraktu z Bayer Leverkusen, Malik Tillman otrzymuje 4,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 393,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tillman w listopadzie 2026 to 90,8 tysiąca euro, a dziennie około 12,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Malik Tillman ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Malik Tillman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Malik Tillman to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 169 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Malik Tillman?
Malik Tillman ma na koncie 13 trofeów — 11 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Holandii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Malik Tillman?
Malik Tillman najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Malik Tillman?
Wycena 24-letniego Malik Tillman według stanu na maj 2026 wynosi 30 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 35 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Malik Tillman?
Malik Tillman urodził się 28 maja 2002 w Nürnberg w Niemczech, ma narodowość amerykańską. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Malik Tillman – statystyki
Szczegółowe statystyki Malik Tillman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bayer Leverkusen oraz reprezentacja Stanów Zjednoczonych. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Malik Tillman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Malik Tillman wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.39, a skuteczność strzałów to 0,0%. Malik Tillman oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Malik Tillman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Malik Tillman w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
2:4 | 15' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
5:2 | 45' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
3:0 | 49' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
0:2 | 74' | 0 | 1 | – | 8.1 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
2:1 | 17' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
0:4 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
3:4 | 15' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
07 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
1:0 | 74' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
3:0 | 88' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
30 Wrz
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
4:2 | 27' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Malik Tillman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Malik Tillman rozegrał w barwach Bayeru Leverkusen w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 857 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Malik Tillman – transfery
W trakcie kariery Malik Tillman zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 48 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bayer Leverkusen 2025 – obecnie
-
PSV Eindhoven 2024 – 2025
-
Bayern Monachium 2024 – 2024
-
PSV Eindhoven 2023 – 2024
-
Bayern Monachium 2023 – 2023
-
Rangers 2022 – 2023
-
Bayern Monachium 2021 – 2022
-
Bayern Munchen II 2020 – 2021

-
Bayern Monachium U19 2018 – 2020
-
Bayern Munchen U17 2017 – 2018

-
FC Bayern München Youth 2015 – 2017

-
SpVgg Greuther Fürth Youth do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Malik Tillman
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 11.07.2025 |
|
35 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
12 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 09.08.2023 |
|
1 mln € | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 14.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 19.08.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Malik Tillman
Pierwszy transfer Malik Tillman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Bayernu Monachium do PSV Eindhoven za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Malik Tillman było przejście z PSV Eindhoven do Bayeru Leverkusen w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 35 milionów euro.
Malik Tillman – forma
W ostatnich 5 meczach Malik Tillman zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Malik Tillman i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 8. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Nurnberg
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
OFI Kreta
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Europy, 3. runda
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Freiburg
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Lech Poznań
0
Bayer Leverkusen
4
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 5. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Kanada
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Stany Zjednoczone
3
Meksyk
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Stany Zjednoczone
4
Chile
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Stany Zjednoczone
4
Peru
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
NK Celje
0
Liga Europy, 1. runda
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Union Berlin
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
SV Elversberg
3
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
SV Wehen
0
Bayer Leverkusen
4
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Belgia
4
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Stany Zjednoczone
2
Bośnia i Hercegowina
0
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Turcja
3
Stany Zjednoczone
2
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Stany Zjednoczone
2
Australia
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Stany Zjednoczone
4
Paragwaj
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
82'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Niemcy
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Hamburger SV
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
RB Lipsk
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 31. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Puchar Niemiec, półfinał
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Augsburg
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 28. kolejka
|
2'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 27. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Arsenal
2
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Arsenal
1
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Freiburg
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Hamburger SV
0
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Olympiakos
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
St. Pauli
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
St. Pauli
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 20. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 9.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Werder Brema
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Olympiakos
2
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
1.FC Koln
0
Bundesliga, 14. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Newcastle United
2
Liga Mistrzów, 6. runda
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Augsburg
2
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 13. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayer Leverkusen
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Manchester City
0
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
6
Heidenheim
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
SL Benfica
0
Bayer Leverkusen
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Union Berlin
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Bayer Leverkusen
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
51'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
62'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Werder Brema
3
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
61'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Heracles Almelo
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Twente
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 30. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Almere City
0
Eredivisie, 29. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Groningen
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Ajax
2
Eredivisie, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 18. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
8
Koninklijke HFC
0
Puchar Holandii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Heerenveen
1
PSV Eindhoven
0
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Twente
1
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Utrecht
2
PSV Eindhoven
5
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Szachtar Donieck
2
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Groningen
0
Eredivisie, 13. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
NAC Breda
0
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 12. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Girona
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Ajax
3
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
PEC Zwolle
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Stany Zjednoczone
2
Panama
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Juventus
3
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie, 4. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Almere City
1
PSV Eindhoven
7
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Heracles Almelo
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
RKC Waalwijk
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Stany Zjednoczone
1
Kolumbia
5
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
68'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Vitesse
0
Eredivisie
|
62'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
66'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Volendam
1
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
PSV Eindhoven
0
Puchar Holandii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
69'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Arsenal
1
Liga Mistrzów
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sevilla
2
PSV Eindhoven
3
Liga Mistrzów
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Twente
0
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
PEC Zwolle
0
Eredivisie
|
20'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
RC Lens
0
Liga Mistrzów
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Heracles Almelo
0
PSV Eindhoven
6
Eredivisie
|
36'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
73'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
FC Volendam
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Arsenal
4
PSV Eindhoven
0
Liga Mistrzów
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Stany Zjednoczone
4
Oman
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
18'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Rangers
1
Liga Mistrzów
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Rangers
2
PSV Eindhoven
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Jong PSV
1
Telstar
0
Eerste Divisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Aberdeen
2
Rangers
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Rangers
5
St Mirren
2
Scottish Premiership
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rangers
2
Dundee United
0
Scottish Premiership
|
85'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Motherwell
2
Rangers
4
Scottish Premiership
|
25'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Rangers
3
Partick Thistle
2
Puchar Szkocji
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Rangers
3
Scottish Premiership
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Dundee United
0
Rangers
2
Scottish Premiership
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Rangers
3
Motherwell
0
Scottish Premiership
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Rangers
3
Hibernian
2
Scottish Premiership
|
87'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
St Mirren
1
Rangers
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rangers
1
Heart Of Midlothian
0
Scottish Premiership
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
St Johnstone
2
Rangers
1
Scottish Premiership
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Rangers
1
Ajax
3
Liga Mistrzów
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rangers
4
Aberdeen
1
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Napoli
3
Rangers
0
Liga Mistrzów
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Rangers
1
FC Dundee
0
Scottish League Cup
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Rangers
4
St Mirren
0
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Arabia Saudyjska
0
Stany Zjednoczone
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Rangers
2
Dundee United
1
Scottish Premiership
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Rangers
0
Napoli
3
Liga Mistrzów
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Celtic
4
Rangers
0
Scottish Premiership
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Rangers
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Hibernian
2
Rangers
2
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Livingston
1
Rangers
2
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Stany Zjednoczone
0
Urugwaj
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Villarreal
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Izrael U-21
0
Niemcy U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Niemcy U-21
4
Łotwa U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
28'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
7
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
4
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Hertha BSC
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Arminia Bielefeld
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Węgry U-21
1
Niemcy U-21
5
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
67'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Dortmund
2
Superpuchar Niemiec
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
![]()
Bayern Munchen II
2
![]()
Te Cu Kukuh Atta Seip
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
![]()
Bayern Munchen II
2
TSV 1860 Monachium
1
3. Liga (Niemcy)
|
25'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – |
W ostatnich 5 meczach Malik Tillman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Malik Tillman 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Malik Tillman?
Malik Tillman jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.39). Jego dyspozycja słabnie.
Malik Tillman – zarobki
Malik Tillman gra w Bayer Leverkusen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4,7 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Malik Tillman w Bayer Leverkusen (2025/26)
| Rocznie | 4,7 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 393 tys. € |
| Tygodniowo | 91 tys. € |
| Dziennie | 13 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Malik Tillman w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
4,7 mln € |
| 2024/25 |
|
300 tys. € |
| 2023/24 |
|
300 tys. € |
| 2022/23 |
|
311 tys. € |
| 2021/22 |
|
300 tys. € |
Ile zarabia Malik Tillman?
Na podstawie kontraktu z Bayer Leverkusen, Malik Tillman otrzymuje 4,7 miliona euro rocznej pensji, co daje około 393,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tillman w listopadzie 2026 to 90,8 tysiąca euro, a dziennie około 12,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Malik Tillman – kontuzje
W trakcie kariery Malik Tillman zanotował 18 kontuzji, przez które opuścił łącznie 146 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Malik Tillman
-
Uraz kostki
21.02.26 – 02.03.26 (10 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
15.10.25 – 02.11.25 (19 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 5 meczów
-
Uraz łydki
31.07.25 – 26.08.25 (27 dni)
Bayer Leverkusen opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie więzozrostu
13.01.25 – 23.03.25 (70 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 20 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.01.24 – 06.02.24 (13 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
08.10.23 – 18.10.23 (11 dni)
Stany Zjednoczone opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
30.04.23 – 29.06.23 (61 dni)
Rangers opuszczone: 9 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
14.02.23 – 14.03.23 (29 dni)
Rangers opuszczone: 4 mecze
-
Koronawirus
10.03.22 – 19.03.22 (10 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
29.10.21 – 21.11.21 (24 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 9 meczów
-
Braki w przygotowaniu
19.03.21 – 23.06.21 (97 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 21 meczów
-
Uraz
01.10.20 – 18.03.21 (169 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 60 meczów
- Stłuczenie 03.11.18 – 04.11.18 (2 dni)
- Stłuczenie 15.09.18 – 17.09.18 (3 dni) opuszczone: 1 mecz
- Uraz o nieznanym charakterze 14.08.18 – 26.08.18 (13 dni) opuszczone: 3 mecze
- Choroba 07.03.18 – 09.03.18 (3 dni)
- Uraz 19.09.17 – 24.09.17 (6 dni) opuszczone: 1 mecz
- Stłuczenie 30.08.17 – 02.09.17 (4 dni) opuszczone: 1 mecz
Czy Malik Tillman ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Malik Tillman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Malik Tillman to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 169 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Malik Tillman – trofea
W trakcie kariery Malik Tillman zdobył 13 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Malik Tillman
Jakie trofea zdobył Malik Tillman?
Malik Tillman zdobył w karierze 13 trofeów — 11 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii — 2 razy.
Malik Tillman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Malik Tillman wynosi obecnie 30 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Malik Tillman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Malik Tillman
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 23 |
|
30 mln € |
| 19.03.2026 | 23 |
|
30 mln € |
| 18.12.2025 | 23 |
|
35 mln € |
| 13.10.2025 | 23 |
|
35 mln € |
| 27.05.2025 | 23 |
|
32 mln € |
| 16.12.2024 | 22 |
|
30 mln € |
| 13.10.2024 | 22 |
|
25 mln € |
| 30.05.2024 | 22 |
|
20 mln € |
| 17.03.2024 | 21 |
|
17 mln € |
| 14.12.2023 | 21 |
|
12 mln € |
| 16.10.2023 | 21 |
|
8 mln € |
| 25.06.2023 | 21 |
|
5 mln € |
| 21.03.2023 | 20 |
|
4,5 mln € |
| 12.12.2022 | 20 |
|
2,8 mln € |
| 08.06.2022 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 21.12.2021 | 19 |
|
1,5 mln € |
| 06.10.2021 | 19 |
|
1 mln € |
| 13.06.2021 | 19 | 500 tys. € | |
| 19.01.2021 | 18 | 500 tys. € | |
| 30.06.2020 | 18 | 500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Malik Tillman?
Wycena Malik Tillman wynosi obecnie 30 mln €. W szczycie kariery Malik Tillman wyceniano na 35 mln €, a najniżej na 500 tys. €.