Mamadou Loum jest piłkarzem występującym obecnie w Sporting Gijon. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mamadou Loum
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mamadou Loum w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mamadou Loum wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.19, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mamadou Loum oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mamadou Loum w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mamadou Loum rozegrał w barwach Sporting Gijón w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 245 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Mamadou Loum
Pierwszy transfer Mamadou Loum w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z US Ouakam do SC Braga B za 130 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mamadou Loum było przejście z SC Bragi do FC Porto w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,5 miliona euro.
Ile zarabia Mamadou Loum?
Na podstawie kontraktu z Sporting Gijon, Mamadou Loum otrzymuje 520 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 43,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Loum w listopadzie 2026 to 10 tysięcy euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Mamadou Loum ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mamadou Loum nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mamadou Loum to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mamadou Loum?
Mamadou Loum ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z FC Porto — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Mamadou Loum?
Mamadou Loum najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Mamadou Loum?
Wycena 29-letniego Mamadou Loum według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mamadou Loum?
Mamadou Loum urodził się 30 grudnia 1996 w Dakar w Senegalu. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Mamadou Loum – statystyki
Szczegółowe statystyki Mamadou Loum w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sporting Gijon oraz reprezentacja Senegalu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Mamadou Loum w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mamadou Loum wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.19, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mamadou Loum oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Mamadou Loum – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mamadou Loum w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
0:2 | 14' | 0 | 0 | ||||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
1:3 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
4:0 | 21' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
0:1 | 10' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:0 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:3 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:1 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:2 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 31' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Mamadou Loum w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mamadou Loum rozegrał w barwach Sporting Gijón w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 245 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Mamadou Loum – transfery
W trakcie kariery Mamadou Loum zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sporting Gijon 2025 – obecnie
-
Arouca 2024 – 2025
-
FC Porto 2024 – 2024
-
Al Raed 2023 – 2024
-
FC Porto 2023 – 2023
-
Reading 2022 – 2023
-
FC Porto 2022 – 2022
-
Deportivo Alaves 2021 – 2022
-
FC Porto 2019 – 2021
-
SC Braga 2019 – 2019
-
FC Porto 2019 – 2019
-
SC Braga 2019 – 2019
-
Moreirense 2018 – 2019
-
SC Braga 2018 – 2018
-
SC Braga B 2015 – 2018
-
US Ouakam do 2015

Historia transferów Mamadou Loum
Pierwszy transfer Mamadou Loum w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z US Ouakam do SC Braga B za 130 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mamadou Loum było przejście z SC Bragi do FC Porto w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,5 miliona euro.
Mamadou Loum – forma
W ostatnich 5 meczach Mamadou Loum zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mamadou Loum ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Mamadou Loum ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Mamadou Loum?
Mamadou Loum jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.19). Jego dyspozycja słabnie.
Mamadou Loum – zarobki
Mamadou Loum gra w Sporting Gijon na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 520 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mamadou Loum w Sporting Gijon (2025/26)
| Rocznie | 520 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 43 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Mamadou Loum?
Na podstawie kontraktu z Sporting Gijon, Mamadou Loum otrzymuje 520 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 43,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Loum w listopadzie 2026 to 10 tysięcy euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Mamadou Loum – kontuzje
W trakcie kariery Mamadou Loum zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mamadou Loum
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.09.24 – 02.10.24 (14 dni)
Arouca opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
28.11.20 – 06.12.20 (9 dni)
FC Porto opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
19.07.19 – 27.08.19 (40 dni)
FC Porto opuszczone: 5 meczów
Czy Mamadou Loum ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mamadou Loum nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mamadou Loum to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mamadou Loum – trofea
W trakcie kariery Mamadou Loum zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mamadou Loum?
Mamadou Loum zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Porto — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki — 1 raz.
Mamadou Loum – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mamadou Loum wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mamadou Loum na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mamadou Loum?
Wycena Mamadou Loum wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Mamadou Loum wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 25 tys. €.