Mamadi Camara jest piłkarzem występującym obecnie w Kayserispor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Manadi Camara
Ocena

Profil gry
Jakie statystyki ma Manadi Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Manadi Camara wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.02, a skuteczność strzałów to 20,0%. Manadi Camara oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Manadi Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Manadi Camara rozegrał w barwach Kayserisporu w 1. Lidze 12 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Gwinei Bissau. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 591 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Manadi Camara?
Manadi Camara najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Manadi Camara?
Wycena 22-letniego Manadi Camara według stanu na październik 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Manadi Camara?
Manadi Camara urodził się 31 grudnia 2003, ma narodowość bissauską. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Manadi Camara – statystyki
Szczegółowe statystyki Manadi Camara w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kayserispor oraz reprezentacja Gwinei Bissau. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mamadi Camara vs. inni
Jakie statystyki ma Manadi Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Manadi Camara wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.02, a skuteczność strzałów to 20,0%. Manadi Camara oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Manadi Camara – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Manadi Camara w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
6:0 | 90' | 1 | 2 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:2 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
0:4 | 45' | 1 | 0 | ||||
|
10 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
3:2 | 71' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
3:0 | 29' | 0 | 1 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
0:2 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
4:0 | 56' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
0:3 | 70' | 0 | 1 | ||||
|
02 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:1 | 22' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Manadi Camara w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Manadi Camara rozegrał w barwach Kayserisporu w 1. Lidze 12 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Gwinei Bissau. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 591 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Manadi Camara – transfery
W trakcie kariery Manadi Camara zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kayserispor 2026 – obecnie
-
Reading 2022 – 2026
-
Reading U23 2021 – 2022

-
Reading U18 2020 – 2021

-
Feirense U19 do 2020

Manadi Camara – forma
W ostatnich 5 meczach Manadi Camara zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Manadi Camara 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.33 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Manadi Camara 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.07 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Manadi Camara?
Manadi Camara jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.33 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.02). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Manadi Camara – zarobki
Manadi Camara gra w Kayserispor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 187 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Manadi Camara w Kayserispor (2025/26)
| Rocznie | 187 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 511 € |
Manadi Camara – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Manadi Camara wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Manadi Camara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Manadi Camara?
Wycena Manadi Camara wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Manadi Camara wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.