Manuel Nieto jest piłkarzem występującym obecnie w Eldense. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Manuel Nieto
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Manuel Nieto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Manuel Nieto wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.55, a skuteczność strzałów to 0,0%. Manuel Nieto oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Manuel Nieto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Manuel Nieto rozegrał w barwach Eldense w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 449 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Manuel Nieto?
Manuel Nieto najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Manuel Nieto?
Wycena 28-letniego Manuel Nieto według stanu na grudzień 2025 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Manuel Nieto?
Manuel Nieto urodził się 29 marca 1998 w Villa del Río w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Manuel Nieto – statystyki
Szczegółowe statystyki Manuel Nieto w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Eldense. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Manuel Nieto vs. inni
Jakie statystyki ma Manuel Nieto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Manuel Nieto wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.55, a skuteczność strzałów to 0,0%. Manuel Nieto oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Manuel Nieto – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Manuel Nieto w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:1 | 64' | 0 | 0 | ||||
|
25 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 28' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:3 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
2:1 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
1:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 73' | 0 | 0 | ||||
|
13 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:1 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
0:0 | 26' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Manuel Nieto w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Manuel Nieto rozegrał w barwach Eldense w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 449 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Manuel Nieto – transfery
W trakcie kariery Manuel Nieto zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Eldense 2026 – obecnie
-
FC Andorra 2024 – 2026
-
Elche 2024 – 2024
-
FC Andorra 2023 – 2024
-
Eldense 2022 – 2023
-
FC Andorra 2022 – 2022
-
Cádiz CF Mirandilla 2022 – 2022

-
FC Andorra 2021 – 2022
-
Cádiz CF Mirandilla 2019 – 2021

-
Real Betis B 2018 – 2019
-
CD Alcalá 2018 – 2018

-
Real Betis B 2016 – 2018
-
Real Betis U19 do 2016
Manuel Nieto – forma
W ostatnich 5 meczach Manuel Nieto zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Manuel Nieto ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.14 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Manuel Nieto ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.15 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Manuel Nieto?
Manuel Nieto jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.14 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.55). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Manuel Nieto – zarobki
Manuel Nieto gra w Eldense na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 240 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Manuel Nieto w Eldense (2025/26)
| Rocznie | 240 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 20 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 658 € |
Manuel Nieto – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Manuel Nieto wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Manuel Nieto na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Manuel Nieto?
Wycena Manuel Nieto wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Manuel Nieto wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.