Marco Essimi jest piłkarzem występującym obecnie w Rodez Aveyron. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marco Essimi
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Marco Essimi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Essimi wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.60, a skuteczność strzałów to 33,3%. Marco Essimi oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marco Essimi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Essimi rozegrał w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 6 meczów, a w barwach Alverki w Liga Portugal 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 154 minuty. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Czy Marco Essimi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marco Essimi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Essimi to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 80 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Marco Essimi?
Marco Essimi najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Marco Essimi?
Wycena 27-letniego Marco Essimi według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Marco Essimi?
Marco Essimi urodził się 18 lutego 1999 w Yaoundé w Kamerunie, ma narodowość francuską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Marco Essimi – statystyki
Szczegółowe statystyki Marco Essimi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rodez Aveyron. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Marco Essimi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Essimi wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.60, a skuteczność strzałów to 33,3%. Marco Essimi oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Marco Essimi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marco Essimi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:0 | 71' | 0 | 1 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:2 | 10' | 1 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:0 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
3:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
0:1 | 3' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
1:1 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 3. kolejka
|
3:1 | 24' | 0 | 0 | ||||
|
15 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 2. kolejka
|
2:2 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 1. kolejka
|
2:0 | 11' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Marco Essimi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Essimi rozegrał w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 6 meczów, a w barwach Alverki w Liga Portugal 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 154 minuty. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Marco Essimi – transfery
W trakcie kariery Marco Essimi zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rodez Aveyron 2026 – obecnie
-
Alverca 2026 – 2026
-
Dunkerque 2024 – 2026
-
Saint-Priest 2023 – 2024
-
Jura Dolois 2022 – 2023

-
US Chantilly 2021 – 2022

-
Bobigny 2021 – 2021
-
FC Gobelins 2021 – 2021
-
Saint-Malo 2020 – 2021
-
Paris FC 2019 – 2020
-
Dijon II 2018 – 2019

-
Paris FC U19 2017 – 2018

-
Le Blanc-Mesnil Sport Football U19 do 2017

Marco Essimi – forma
W ostatnich 5 meczach Marco Essimi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marco Essimi 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.91.
W ostatnich 10 meczach Marco Essimi 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.68.
W jakiej formie jest Marco Essimi?
Marco Essimi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.91 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.60). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Marco Essimi – zarobki
Marco Essimi gra w Rodez Aveyron na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marco Essimi w Rodez Aveyron (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
Marco Essimi – kontuzje
W trakcie kariery Marco Essimi zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marco Essimi
-
Stłuczenie
16.01.26 – 05.04.26 (80 dni)
Dunkerque opuszczone: 10 meczów
Czy Marco Essimi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marco Essimi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Essimi to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 80 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marco Essimi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marco Essimi wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marco Essimi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marco Essimi?
Wycena Marco Essimi wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Marco Essimi wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 0 €.