Mason Bennett jest piłkarzem występującym obecnie w Harrogate Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mason Bennett
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Kwi
16:00
|
Harrogate Town
1
Colchester United
0
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League Two 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
Milton Keynes Dons
4
Harrogate Town
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League Two 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:45
|
Harrogate Town
1
Cheltenham Town
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| League Two 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Mason Bennett w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mason Bennett wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.96, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mason Bennett oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mason Bennett w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Mason Bennett rozegrał w barwach Harrogate Town w EFL Trophy 3 mecze, w League Two 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 563 minuty. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Mason Bennett?
Na podstawie kontraktu z Harrogate Town, Mason Bennett otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bennett w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro.
Czy Mason Bennett ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mason Bennett nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mason Bennett to uraz z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mason Bennett?
Mason Bennett ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2014 roku.
Na jakiej pozycji gra Mason Bennett?
Mason Bennett najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Mason Bennett?
Wycena 30-letniego Mason Bennett według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mason Bennett?
Mason Bennett urodził się 15 lipca 1996 w Shirebrook w Anglii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Mason Bennett - statystyki
Szczegółowe statystyki Mason Bennett w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Harrogate Town. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mason Bennett
Atak
Obrona
Podania Mason Bennett
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mason Bennett w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mason Bennett wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.96, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mason Bennett oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Mason Bennett - transfery
W trakcie kariery Mason Bennett zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Worksop Town 2026 – obecnie

-
Harrogate Town 2025 – 2026
-
Burton Albion 2023 – 2025
-
Millwall 2020 – 2023
-
Derby County 2020 – 2020
-
Millwall 2020 – 2020
-
Derby County 2018 – 2020
-
Notts County 2018 – 2018
-
Derby County 2016 – 2018
-
Burton Albion 2016 – 2016
-
Derby County 2014 – 2016
-
Bradford City 2014 – 2014
-
Derby County 2014 – 2014
-
Chesterfield 2014 – 2014
-
Derby County 2012 – 2014
-
Derby County U18 do 2012

Mason Bennett - forma
W ostatnich 5 meczach Mason Bennett zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mason Bennett ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49.
W ostatnich 10 meczach Mason Bennett 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41.
W jakiej formie jest Mason Bennett?
Mason Bennett jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.96). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Mason Bennett w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Mason Bennett rozegrał w barwach Harrogate Town w EFL Trophy 3 mecze, w League Two 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 563 minuty. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Mason Bennett - zarobki
Mason Bennett gra w Harrogate Town na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 249 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mason Bennett w Harrogate Town (2025/26)
| Rocznie | 249 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 683 € |
Ile zarabia Mason Bennett?
Na podstawie kontraktu z Harrogate Town, Mason Bennett otrzymuje 249,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bennett w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 683 euro.
Mason Bennett - kontuzje
W trakcie kariery Mason Bennett zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mason Bennett
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
02.02.15 – 02.03.15 (29 dni)
Derby County opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
20.11.14 – 06.01.15 (48 dni)
Derby County opuszczone: 11 meczów
-
Wstrząśnienie mózgu
15.02.14 – 23.02.14 (9 dni)
Derby County opuszczone: 2 mecze
Czy Mason Bennett ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Mason Bennett nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mason Bennett to uraz z 2014 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mason Bennett - trofea
W trakcie kariery Mason Bennett zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mason Bennett?
Mason Bennett zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Chesterfield — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii — 1 raz.
Mason Bennett - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mason Bennett wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mason Bennett na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mason Bennett?
Wycena Mason Bennett wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Mason Bennett wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.