Massimo Zilli jest piłkarzem występującym obecnie w Spezia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Massimo Zilli
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Paź
14:30
|
Ravenna
0
Spezia
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||||||
|
10 Paź
20:30
|
Spezia
2
AS Gubbio 1910
0
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 9. kolejka grupy B | |||||||
|
04 Paź
17:30
|
Reggiana
0
Spezia
1
|
30' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 8. kolejka grupy B | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Massimo Zilli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Massimo Zilli wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.83, a skuteczność strzałów to 16,7%. Massimo Zilli oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Massimo Zilli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Massimo Zilli rozegrał w barwach Spezii w Serie C 8 meczów, a w barwach Cosenzy w Serie C 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 207 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Massimo Zilli
Pierwszy transfer Massimo Zilli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Pordenone Youth do Lazio Youth za 15 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Massimo Zilli było przejście z Cosenzy do Frosinone w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 200 tysięcy euro.
Czy Massimo Zilli ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Massimo Zilli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Massimo Zilli to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Massimo Zilli?
Massimo Zilli najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Massimo Zilli?
Wycena 24-letniego Massimo Zilli według stanu na czerwiec 2026 wynosi 750 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Massimo Zilli?
Massimo Zilli urodził się 17 lipca 2002 w Udine we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Massimo Zilli - statystyki
Szczegółowe statystyki Massimo Zilli w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Spezia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Massimo Zilli
Massimo Zilli vs. inni
Atak
Obrona
Podania Massimo Zilli
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Massimo Zilli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Massimo Zilli wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.83, a skuteczność strzałów to 16,7%. Massimo Zilli oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Massimo Zilli - transfery
W trakcie kariery Massimo Zilli zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 215 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Spezia 2026 – obecnie
-
Cosenza 2026 – 2026
-
Frosinone 2025 – 2026
-
Cosenza 2024 – 2025
-
Spal 2024 – 2024

-
Cosenza 2022 – 2024
-
Cosenza Primavera 2020 – 2022

-
Lazio U20 2019 – 2020

-
SS Lazio U17 2018 – 2019

-
Lazio Youth 2017 – 2018

-
Pordenone Youth 2014 – 2017

-
Udinese Youth do 2014

Historia transferów Massimo Zilli
Pierwszy transfer Massimo Zilli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Pordenone Youth do Lazio Youth za 15 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Massimo Zilli było przejście z Cosenzy do Frosinone w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 200 tysięcy euro.
Massimo Zilli - forma
W ostatnich 5 meczach Massimo Zilli zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Massimo Zilli 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64.
W ostatnich 10 meczach Massimo Zilli 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66.
W jakiej formie jest Massimo Zilli?
Massimo Zilli jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.83). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Massimo Zilli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Massimo Zilli rozegrał w barwach Spezii w Serie C 8 meczów, a w barwach Cosenzy w Serie C 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 207 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Massimo Zilli - zarobki
Massimo Zilli gra w Spezia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 130 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Massimo Zilli w Spezia (2025/26)
| Rocznie | 130 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 11 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 356 € |
Massimo Zilli - kontuzje
W trakcie kariery Massimo Zilli zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Massimo Zilli
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.09.23 – 25.09.23 (6 dni)
Cosenza opuszczone: 1 mecz
Czy Massimo Zilli ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Massimo Zilli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Massimo Zilli to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Massimo Zilli - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Massimo Zilli wynosi obecnie 750 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Massimo Zilli na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Massimo Zilli?
Wycena Massimo Zilli wynosi obecnie 750 tys. €. W szczycie kariery Massimo Zilli wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.