Matej Delac jest piłkarzem występującym obecnie w AC Horsens. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Matej Delac
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Matej Delac w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matej Delac wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.85. Matej Delac oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matej Delac w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matej Delac rozegrał w barwach AC Horsens w Pucharze Danii 1 mecz, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Matej Delac
Pierwszy transfer Matej Delac w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Zapresic do Chelsea za 3 miliony euro.
Czy Matej Delac ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matej Delac nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matej Delac to uraz z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 179 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matej Delac?
Matej Delac ma na koncie 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował z FK Sarajevo — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Matej Delac?
Matej Delac najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Matej Delac?
Wycena 34-letniego Matej Delac według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matej Delac?
Matej Delac urodził się 20 sierpnia 1992 w Gornji Vakuf w Bośni, ma narodowość chorwacką. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Matej Delac – statystyki
Szczegółowe statystyki Matej Delac w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział AC Horsens. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matej Delac vs. inni
Jakie statystyki ma Matej Delac w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matej Delac wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.85. Matej Delac oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Matej Delac – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matej Delac w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Paź
Dogryw.
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
2:5 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Matej Delac w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matej Delac rozegrał w barwach AC Horsens w Pucharze Danii 1 mecz, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Matej Delac – transfery
W trakcie kariery Matej Delac zmieniał klub 24 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
AC Horsens 2018 – obecnie
-
Chelsea 2017 – 2018
-
Royal Excel Mouscron 2016 – 2017

-
Chelsea 2016 – 2016
-
FK Sarajevo 2015 – 2016
-
Chelsea 2015 – 2015
-
FK Sarajevo 2015 – 2015
-
Chelsea 2015 – 2015
-
Athlétic Club Arlésien 2014 – 2015

-
Chelsea 2014 – 2014
-
FK Sarajevo 2013 – 2014
-
Chelsea 2013 – 2013
-
FK Vojvodina 2013 – 2013
-
Chelsea 2013 – 2013
-
Zapresic 2013 – 2013

-
Chelsea 2012 – 2013
-
Vitória Guimarães 2012 – 2012
-
Chelsea 2012 – 2012
-
Czeskie Budziejowice 2011 – 2012
-
Chelsea 2011 – 2011
-
Vitesse 2010 – 2011
-
Chelsea 2010 – 2010
-
Zapresic 2008 – 2010

-
NK Inker U17 2007 – 2008

-
NK Inker Youth do 2007

Historia transferów Matej Delac
Pierwszy transfer Matej Delac w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Zapresic do Chelsea za 3 miliony euro.
Matej Delac – forma
W ostatnich 5 meczach Matej Delac zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matej Delac 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.29.
W ostatnich 10 meczach Matej Delac 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.93.
W jakiej formie jest Matej Delac?
Matej Delac jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.29 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.85). Jego dyspozycja rośnie.
Matej Delac – zarobki
Matej Delac gra w AC Horsens na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 526 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matej Delac w AC Horsens (2017/18)
| Rocznie | 526 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 44 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Matej Delac – kontuzje
W trakcie kariery Matej Delac zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 36 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matej Delac
-
Uraz
17.04.25 – 30.04.25 (14 dni)
AC Horsens opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.04.24 – 29.06.24 (61 dni)
AC Horsens opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie mięśnia uda
27.10.22 – 07.03.23 (132 dni)
AC Horsens opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
09.10.15 – 04.04.16 (179 dni)
FK Sarajevo opuszczone: 16 meczów
- Wstrząśnienie mózgu 18.05.10 – 28.05.10 (11 dni) opuszczone: 2 mecze
- Uraz 25.09.09 – 02.11.09 (39 dni) opuszczone: 6 meczów
Czy Matej Delac ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matej Delac nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matej Delac to uraz z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 179 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matej Delac – trofea
W trakcie kariery Matej Delac zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Matej Delac?
Matej Delac zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FK Sarajevo — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Danii — 1 raz.
Matej Delac – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matej Delac wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matej Delac na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matej Delac?
Wycena Matej Delac wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Matej Delac wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 150 tys. €.