Mathias Agustin De Ritis Serrentino jest piłkarzem występującym obecnie w San Lorenzo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mathias de Ritis
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mathias de Ritis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mathias de Ritis wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.69, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mathias de Ritis oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mathias de Ritis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mathias de Ritis rozegrał w barwach San Lorenzo w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 30 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 2 009 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Mathias de Ritis?
Na podstawie kontraktu z San Lorenzo, Mathias de Ritis otrzymuje 107 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 8,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Ritis Serrentino w listopadzie 2026 to 2,1 tysiąca euro, a dziennie około 293 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Mathias de Ritis ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mathias de Ritis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mathias de Ritis to koronawirus z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mathias de Ritis?
Mathias de Ritis ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Mathias de Ritis?
Mathias de Ritis najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Mathias de Ritis?
Wycena 23-letniego Mathias de Ritis według stanu na kwiecień 2025 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mathias de Ritis?
Mathias de Ritis urodził się 31 stycznia 2003 w Montevideo w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Mathias de Ritis – statystyki
Szczegółowe statystyki Mathias de Ritis w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział San Lorenzo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mathias Agustin De Ritis Serrentino vs. inni
Jakie statystyki ma Mathias de Ritis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mathias de Ritis wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.69, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mathias de Ritis oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Mathias de Ritis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mathias de Ritis w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Mathias de Ritis w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mathias de Ritis rozegrał w barwach San Lorenzo w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 30 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 2 009 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Mathias de Ritis – transfery
W trakcie kariery Mathias de Ritis zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
San Lorenzo 2026 – obecnie
-
Penarol 2025 – 2026
-
Banfield 2024 – 2025
-
CA Peñarol B 2022 – 2024

-
Penarol U19 2021 – 2022

-
CA Peñarol Youth do 2021

Mathias de Ritis – forma
W ostatnich 5 meczach Mathias de Ritis zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mathias de Ritis ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.21.
W ostatnich 10 meczach Mathias de Ritis ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.25.
W jakiej formie jest Mathias de Ritis?
Mathias de Ritis jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.21 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.69). Jego dyspozycja rośnie.
Mathias de Ritis – zarobki
Mathias de Ritis gra w San Lorenzo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 107 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mathias de Ritis w San Lorenzo (2026)
| Rocznie | 107 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 293 € |
Ile zarabia Mathias de Ritis?
Na podstawie kontraktu z San Lorenzo, Mathias de Ritis otrzymuje 107 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 8,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Ritis Serrentino w listopadzie 2026 to 2,1 tysiąca euro, a dziennie około 293 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Mathias de Ritis – kontuzje
W trakcie kariery Mathias de Ritis zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mathias de Ritis
- Koronawirus 14.02.22 – 27.02.22 (14 dni) opuszczone: 2 mecze
Czy Mathias de Ritis ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mathias de Ritis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mathias de Ritis to koronawirus z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 14 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mathias de Ritis – trofea
W trakcie kariery Mathias de Ritis zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mathias de Ritis?
Mathias de Ritis zdobył w karierze 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Świata U20 — 1 raz.
Mathias de Ritis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mathias de Ritis wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mathias de Ritis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mathias de Ritis?
Wycena Mathias de Ritis wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Mathias de Ritis wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 100 tys. €.