Matias Catalan jest piłkarzem występującym obecnie w Talleres Cordoba. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Matias Catalan
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matias Catalan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Catalan wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matias Catalan oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matias Catalan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matias Catalan rozegrał w barwach Talleres Cordoba w Liga Profesional (Argentyna) 27 meczów, w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 359 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Matias Catalan?
Na podstawie kontraktu z Talleres Cordoba, Matias Catalan otrzymuje 276,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 23 tysiące euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Catalan w listopadzie 2026 to 5,3 tysiąca euro, a dziennie około 757 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Matias Catalan ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Matias Catalan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matias Catalan to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 268 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matias Catalan?
Matias Catalan ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2013 roku.
Na jakiej pozycji gra Matias Catalan?
Matias Catalan najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Matias Catalan?
Wycena 34-letniego Matias Catalan według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matias Catalan?
Matias Catalan urodził się 19 sierpnia 1992 w Mar del Plata w Argentynie, ma narodowość chilijską. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Matias Catalan – statystyki
Szczegółowe statystyki Matias Catalan w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Talleres Cordoba oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matias Catalan vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matias Catalan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Catalan wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matias Catalan oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Matias Catalan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matias Catalan w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Matias Catalan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matias Catalan rozegrał w barwach Talleres Cordoba w Liga Profesional (Argentyna) 27 meczów, w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 359 minut. Średnio dawało to 81 minut gry na spotkanie.
Matias Catalan – transfery
W trakcie kariery Matias Catalan zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Talleres Cordoba 2023 – obecnie
-
CF Pachuca 2022 – 2023
-
Talleres Cordoba 2022 – 2022
-
CF Pachuca 2020 – 2022
-
Atlético San Luis 2017 – 2020
-
Estudiantes L.P. 2017 – 2017
-
Atlético San Luis 2017 – 2017
-
San Lorenzo 2017 – 2017
-
San Martin Tucuman 2016 – 2017
-
San Lorenzo 2016 – 2016
-
Atletico Mitre 2016 – 2016
-
San Lorenzo 2013 – 2016
-
Club Sportivo San Lorenzo U19 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Matias Catalan
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 19.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 26.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 16.09.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 16.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 01.08.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 19.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 06.01.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
Matias Catalan – forma
W ostatnich 5 meczach Matias Catalan zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Matias Catalan i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Deportivo Riestra
0
Talleres Cordoba
3
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Boca Juniors
2
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Independiente
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Belgrano Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Instituto Cordoba
3
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
San Lorenzo
1
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Rosario Central
2
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Atletico Tucuman
3
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Belgrano Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Union Santa Fe
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Deportivo Riestra
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Talleres Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Independiente
1
Talleres Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Belgrano Cordoba
0
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Instituto Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
2
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Rosario Central
0
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Gimnasia M.
1
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Lanus
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Argentino de Merlo
0
Puchar Argentyny, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Platense
2
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Newell's
1
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Boca Juniors
2
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
River Plate
2
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Talleres Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Belgrano Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Sarmiento Junin
0
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Rosario Central
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Tigre
0
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Deportivo Riestra
1
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Atletico Tucuman
3
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
San Martin S.J.
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Lanus
1
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Independiente
1
Talleres Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
San Lorenzo
2
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Racing Club
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Chile
1
Boliwia
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 8. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Argentyna
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 7. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
River Plate
2
Talleres Cordoba
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Independ. Rivadavia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
River Plate
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Barracas Central
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Instituto Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Chile
3
Paragwaj
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Sao Paulo
2
Talleres Cordoba
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Independiente
1
Talleres Cordoba
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Talleres Cordoba
3
Barcelona SC
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Independiente
2
Talleres Cordoba
2
Copa de la Liga Profesional, 14. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Sao Paulo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Velez Sarsfield
0
Copa de la Liga Profesional, 12. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Albania
0
Chile
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Banfield
0
Talleres Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional, 11. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Barracas Central
2
Talleres Cordoba
1
Copa de la Liga Profesional, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Talleres Cordoba
2
Copa de la Liga Profesional, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Talleres Cordoba
3
Independiente
2
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Ekwador
1
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Chile
2
Peru
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 3. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Chile
0
Kolumbia
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 2. runda
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Urugwaj
3
Chile
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Rosario Central
2
Talleres Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Newell's
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lip
Koniec
|
River Plate
0
Talleres Cordoba
1
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Union Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Chile
5
Dominikana
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Arsenal Sarandi
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Chacarita Juniors
0
Puchar Argentyny
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Argentinos JRS
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Racing Club
2
Talleres Cordoba
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Talleres Cordoba
3
Barracas Central
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Talleres Cordoba
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Banfield
0
Talleres Cordoba
1
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Karne
|
Independiente
(2)
0
Talleres Cordoba
(4)
0
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
River Plate
0
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Platense
0
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Talleres Cordoba
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Boca Juniors
1
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Independiente
1
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Sarmiento Junin
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Sarmiento Junin
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Banfield
3
Talleres Cordoba
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
U. Catolica
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Talleres Cordoba
1
Copa de la Liga Profesional
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Godoy Cruz
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Racing Club
1
Talleres Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Patronato
0
Talleres Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Club Tijuana
3
CF Pachuca
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
CF Pachuca
1
FC Juárez
1
Liga MX (Meksyk)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Puebla
1
CF Pachuca
2
Liga MX (Meksyk)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
CF Pachuca
1
Necaxa
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Guadalajara Chivas
1
CF Pachuca
0
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
CD Cruz Azul
1
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Club América
4
CF Pachuca
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Atlético San Luis
1
CF Pachuca
5
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
CF Monterrey
0
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
UNAM Pumas
2
CF Pachuca
2
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
CF Pachuca
1
Tigres UANL
0
Liga MX (Meksyk)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Necaxa
2
CF Pachuca
2
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Club América
2
CF Pachuca
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
CF Pachuca
0
Atlas
1
Liga MX (Meksyk)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Club Querétaro
3
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
CF Pachuca
1
FC Juárez
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Atlético San Luis
2
Club Querétaro
1
Liga MX (Meksyk)
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Tigres UANL
3
Atlético San Luis
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Atlético San Luis
0
Club León
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
UNAM Pumas
3
Atlético San Luis
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Atlético San Luis
1
Club América
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Guadalajara Chivas
2
Atlético San Luis
1
Liga MX (Meksyk)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Atlético San Luis
1
Atlas
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Club Querétaro
0
Atlético San Luis
1
Liga MX (Meksyk)
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Atlético San Luis
2
CD Cruz Azul
1
Liga MX (Meksyk)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Tigres UANL
0
Atlético San Luis
0
Liga MX (Meksyk)
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lis
Koniec
|
CD Cruz Azul
3
Atlético San Luis
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Atlético San Luis
0
Necaxa
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Atlas
1
Atlético San Luis
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Atlético San Luis
0
Club América
1
Liga MX (Meksyk)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Club León
3
Atlético San Luis
2
Liga MX (Meksyk)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Atlético San Luis
2
Club Tijuana
3
Liga MX (Meksyk)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Toluca
3
Atlético San Luis
1
Liga MX (Meksyk)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Atlético San Luis
2
Santos Laguna
3
Liga MX (Meksyk)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Puebla
1
Atlético San Luis
3
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
CF Pachuca
0
Atlético San Luis
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
![]()
Veracruz
1
Atlético San Luis
2
Liga MX (Meksyk)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Guadalajara Chivas
3
Atlético San Luis
0
Liga MX (Meksyk)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Atlético San Luis
1
CF Monterrey
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Atlético San Luis
0
UNAM Pumas
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Matias Catalan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (5.44).
W ostatnich 10 meczach Matias Catalan 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (5.44).
W jakiej formie jest Matias Catalan?
Matias Catalan jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.75). Jego dyspozycja słabnie.
Matias Catalan – zarobki
Matias Catalan gra w Talleres Cordoba na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 276 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matias Catalan w Talleres Cordoba (2026)
| Rocznie | 276 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 757 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Matias Catalan w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
276 tys. € |
| 2025 |
|
276 tys. € |
| 2024 |
|
276 tys. € |
| 2023 |
|
276 tys. € |
| 2022 |
|
276 tys. € |
| 2021/22 |
|
143 tys. € |
| 2021 |
|
276 tys. € |
| 2020/21 |
|
143 tys. € |
| 2019/20 |
|
169 tys. € |
Ile zarabia Matias Catalan?
Na podstawie kontraktu z Talleres Cordoba, Matias Catalan otrzymuje 276,4 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 23 tysiące euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Catalan w listopadzie 2026 to 5,3 tysiąca euro, a dziennie około 757 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Matias Catalan – kontuzje
W trakcie kariery Matias Catalan zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 45 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matias Catalan
-
Uraz
22.09.24 – 16.06.25 (268 dni)
Talleres Cordoba opuszczone: 36 meczów
-
Uraz
11.05.24 – 26.05.24 (16 dni)
Talleres Cordoba opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
12.10.23 – 09.11.23 (29 dni)
Talleres Cordoba opuszczone: 6 meczów
Czy Matias Catalan ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Matias Catalan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matias Catalan to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 268 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matias Catalan – trofea
W trakcie kariery Matias Catalan zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Matias Catalan
Jakie trofea zdobył Matias Catalan?
Matias Catalan zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w San Lorenzo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Argentyny — 1 raz.
Matias Catalan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matias Catalan wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matias Catalan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matias Catalan
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | 33 |
|
500 tys. € |
| 16.12.2025 | 33 |
|
600 tys. € |
| 23.09.2025 | 33 |
|
700 tys. € |
| 01.06.2025 | 32 |
|
1 mln € |
| 01.04.2025 | 32 |
|
1,3 mln € |
| 12.12.2024 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 29.09.2024 | 32 |
|
1,8 mln € |
| 11.06.2024 | 31 |
|
2 mln € |
| 18.12.2023 | 31 |
|
2 mln € |
| 03.07.2023 | 30 |
|
2 mln € |
| 25.10.2022 | 30 |
|
1,8 mln € |
| 23.05.2022 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 14.10.2021 | 29 |
|
1,8 mln € |
| 20.04.2021 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 17.12.2020 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 26.06.2020 | 27 |
|
1,6 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
1,6 mln € |
| 09.01.2020 | 27 |
|
2 mln € |
| 12.08.2019 | 26 |
|
1 mln € |
| 23.05.2018 | 25 |
|
400 tys. € |
| 05.02.2016 | 23 |
|
400 tys. € |
| 13.07.2015 | 22 |
|
500 tys. € |
| 09.02.2014 | 21 |
|
350 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matias Catalan?
Wycena Matias Catalan wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Matias Catalan wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 350 tys. €.