Matias Fernandez jest piłkarzem występującym obecnie w Colo Colo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matias Fernandez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matias Fernandez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Fernandez wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.71. Matias Fernandez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matias Fernandez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matias Fernandez rozegrał w barwach Colo Colo w Primera Division (Chile) 22 mecze, w Copa Chile 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 565 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Matias Fernandez?
Matias Fernandez ma na koncie 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował z Independiente del Valle — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Matias Fernandez?
Matias Fernandez najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matias Fernandez?
Wycena 31-letniego Matias Fernandez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matias Fernandez?
Matias Fernandez urodził się 14 sierpnia 1995 w Valparaíso w Chile. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Matias Fernandez – statystyki
Szczegółowe statystyki Matias Fernandez w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Colo Colo oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matias Fernandez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Fernandez wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.71. Matias Fernandez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Matias Fernandez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matias Fernandez w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Copa Chile, 1/4 finału
|
3:0 | 10' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/4 finału
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
1:0 | 19' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
23 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
0:0 | 79' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
5:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Sie
Koniec
|
Copa Chile, 6. runda
|
3:0 | 67' | 0 | 1 | – | 7.2 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Matias Fernandez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matias Fernandez rozegrał w barwach Colo Colo w Primera Division (Chile) 22 mecze, w Copa Chile 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 565 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Matias Fernandez – transfery
W trakcie kariery Matias Fernandez zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Colo Colo 2025 – obecnie
-
Independiente del Valle 2022 – 2025
-
Union La Calera 2021 – 2022
-
Santiago Wanderers 2015 – 2021
-
Santiago Wanderers U21 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Matias Fernandez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.12.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 05.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 24.02.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Matias Fernandez – forma
W ostatnich 5 meczach Matias Fernandez zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Matias Fernandez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Colo Colo
3
D. Puerto Montt
0
Copa Chile, 1/4 finału
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
D. Puerto Montt
0
Colo Colo
1
Copa Chile, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
0
Copa Chile, 1/8 finału
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
0
Copa Chile, 1/8 finału
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
1
Concepción
1
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Colo Colo
5
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Colo Colo
3
Union Espanola
0
Copa Chile, 6. runda
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Colo Colo
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Union La Calera
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
3
Colo Colo
4
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Colo Colo
3
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lip
Koniec
|
Colo Colo
2
Recoleta
2
Copa Chile, 5. runda
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lip
Koniec
|
O'Higgins
4
Colo Colo
1
Copa Chile, 2. runda
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Union Espanola
0
Colo Colo
3
Copa Chile, 4. runda
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Colo Colo
3
O'Higgins
2
Copa Chile, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
Recoleta
0
Colo Colo
3
Copa Chile, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Colo Colo
3
Cobresal
0
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Maj
Koniec
|
D. La Serena
2
Colo Colo
4
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
U. Catolica
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Colo Colo
6
Nublense
2
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Colo Colo
3
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Universidad de Concepcion
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
0
Palestino
1
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Concepción
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Deportes Limache
3
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Barcelona SC
0
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Universidad Catolica
0
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Independiente del Valle
0
LDU de Quito
0
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Libertad
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
LDU de Quito
2
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Independiente del Valle
0
Orense SC
0
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Independiente del Valle
0
Universidad Catolica
2
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Libertad
1
Independiente del Valle
3
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
3
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Atletico-MG
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Orense SC
1
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Barcelona SC
0
Independiente del Valle
3
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Independiente del Valle
0
Delfin SC
0
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Once Caldas
(4)
0
Independiente del Valle
(5)
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Mushuc Runa SC
2
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Independiente del Valle
0
Once Caldas
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Independiente del Valle
3
Cuniburo
1
Ekwadorska Liga Pro, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Independiente del Valle
4
Tecnico Universitario
0
Ekwadorska Liga Pro, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Emelec
0
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Sie
Karne
|
Mushuc Runa SC
(2)
2
Independiente del Valle
(4)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Orense SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Mushuc Runa SC
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Manta FC
0
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Independiente del Valle
1
El Nacional
0
Ekwadorska Liga Pro, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Deportivo Cuenca
0
Independiente del Valle
3
Ekwadorska Liga Pro, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Aucas
1
Ekwadorska Liga Pro, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Independiente del Valle
4
Vasco da Gama
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Macara
1
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Barcelona SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Universidad Catolica
0
Independiente del Valle
3
Ekwadorska Liga Pro, 18. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Delfin SC
1
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Barcelona SC
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Mushuc Runa SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Cuniburo
1
Independiente del Valle
3
Ekwadorska Liga Pro, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
River Plate
6
Independiente del Valle
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Tecnico Universitario
1
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Universitario
1
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Emelec
2
Ekwadorska Liga Pro, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Orense SC
1
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Independiente del Valle
2
River Plate
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Manta FC
0
Ekwadorska Liga Pro, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Universitario
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Independiente del Valle
4
Deportivo Cuenca
0
Ekwadorska Liga Pro, 7. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Barcelona SC
1
Independiente del Valle
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Aucas
1
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Barcelona SC
0
Independiente del Valle
4
Ekwadorska Liga Pro, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Universidad Catolica
1
Ekwadorska Liga Pro, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Independiente del Valle
1
LDU de Quito
1
Ekwadorska Liga Pro, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Libertad
2
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
LDU de Quito
3
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
LDU de Quito
2
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Emelec
1
Ekwadorska Liga Pro
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
Boca Juniors
1
Independiente del Valle
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Linares Unido
2
Nublense
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Concepción
2
Linares Unido
3
Copa Chile
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Liverpool Montevideo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Macara
0
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Independiente del Valle
1
LDU de Quito
1
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Palmeiras
2
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Liverpool Montevideo
1
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Emelec
0
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Tecnico Universitario
1
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Karne
|
LDU de Quito
(3)
1
Independiente del Valle
(0)
1
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Independiente del Valle
0
LDU de Quito
0
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Wenezuela
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Chile
2
Peru
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Independiente del Valle
0
Universidad Catolica
1
Ekwadorska Liga Pro
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Independiente del Valle
1
Deportivo Pereira
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Mushuc Runa SC
1
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Deportivo Pereira
1
Independiente del Valle
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Liverpool Montevideo
1
Independiente del Valle
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Deportivo Cuenca
1
Independiente del Valle
2
Ekwadorska Liga Pro
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Independiente del Valle
4
Guayaquil City FC
0
Ekwadorska Liga Pro
|
89'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Independiente del Valle
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Linares Unido
1
Rangers de Talca
2
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Universidad Catolica
2
Independiente del Valle
3
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Cumbayá
1
Independiente del Valle
0
Ekwadorska Liga Pro
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
A. Italiano
3
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Curico Unido
1
Nublense
2
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Independiente del Valle
1
9 de Octubre
0
Ekwadorska Liga Pro
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Palestino
5
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Mushuc Runa SC
0
Independiente del Valle
1
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Independiente del Valle
0
Tecnico Universitario
1
Ekwadorska Liga Pro
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
D. La Serena
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Nublense
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Nublense
2
Colo Colo
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Independiente del Valle
4
Deportivo Tachira
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lip
Koniec
|
D. La Serena
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Independiente del Valle
2
Cumbayá
0
Ekwadorska Liga Pro
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Cze
Karne
|
![]()
Independiente de Cauquenes
(2)
0
Nublense
(4)
1
Copa Chile
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Universidad de Concepcion
4
D. La Serena
3
Copa Chile
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Nublense
1
![]()
Independiente de Cauquenes
2
Copa Chile
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Union La Calera
3
Universidad Catolica
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Union La Calera
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
2
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Banfield
0
Union La Calera
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
O'Higgins
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
1
Curico Unido
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
0
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
4
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Union Espanola
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
58'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Union La Calera
2
Nublense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Nublense
0
Union La Calera
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Cobresal
1
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
D. La Serena
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Union La Calera
0
Cobresal
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Antofagasta
2
D. La Serena
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
D. La Serena
0
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Union La Calera
1
D. La Serena
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Karne
|
U. Catolica
(7)
1
Nublense
(6)
1
Superpuchar Chile
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
D. La Serena
0
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Nublense
6
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
O'Higgins
1
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Nublense
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Palestino
1
Union La Calera
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Curico Unido
1
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
D. La Serena
1
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
1
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
2
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Union La Calera
0
Santiago Wanderers
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
D. La Serena
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
U. Catolica
2
Nublense
2
Primera Division (Chile)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Santiago Wanderers
2
D. La Serena
2
Primera Division (Chile)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
U. Catolica
4
D. La Serena
3
Primera Division (Chile)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Nublense
0
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
D. La Serena
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lip
Koniec
|
D. La Serena
4
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Everton de Vina
0
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Everton de Vina
1
Nublense
0
Copa Chile
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Karne
|
O'Higgins
(2)
2
Nublense
(3)
2
Copa Chile
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Nublense
1
O'Higgins
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
D. La Serena
5
AC Colina
0
Copa Chile
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Union La Calera
0
Deportes Temuco
2
Copa Chile
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Colo Colo
2
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Maj
Koniec
|
D. La Serena
5
D. Melipilla
1
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Maj
Koniec
|
LDU de Quito
5
Union La Calera
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Union La Calera
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Union La Calera
2
Flamengo
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
D. La Serena
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nublense
5
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Flamengo
4
Union La Calera
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huachipato
5
Nublense
3
Primera Division (Chile)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nublense
3
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
2
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
A. Italiano
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Union La Calera
1
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Santiago Wanderers
0
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sty
Koniec
|
D. La Serena
0
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Santiago Wanderers
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Huachipato
4
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
10'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Santiago Wanderers
3
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Huachipato
2
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Colo Colo
0
Curico Unido
2
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
A. Italiano
1
Santiago Wanderers
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Union La Calera
2
Primera Division (Chile)
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Union La Calera
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Deportes Tolima
1
Union La Calera
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Union La Calera
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Santiago Wanderers
0
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Union La Calera
1
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
2
Santiago Wanderers
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Santiago Wanderers
3
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Penarol
3
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
17'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Santiago Wanderers
2
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Santiago Wanderers
1
Palestino
2
Primera Division (Chile)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Union La Calera
1
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fluminense
1
Union La Calera
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Union La Calera
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
51'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Junior
3
Jaguares
0
Primera A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Curico Unido
4
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
106'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Junior
1
Deportes Tolima
0
Primera A
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Universidad de Concepcion
1
Curico Unido
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Junior
0
Deportivo Pasto
0
Primera A
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Deportivo Cali
0
Junior
0
Primera A
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Cobresal
1
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
1
Junior
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Junior
3
![]()
Atletico Huila
0
Primera A
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Mar
Koniec
|
San Lorenzo
1
Junior
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Junior
0
Envigado
0
Primera A
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Universidad de Concepcion
0
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
CF Pachuca
6
Necaxa
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Necaxa
2
Atlas
2
Liga MX (Meksyk)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Aldosivi
2
San Martin Tucuman
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Necaxa
0
Santos Laguna
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Necaxa
2
CD Cruz Azul
0
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Necaxa
1
Tigres UANL
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Necaxa
1
![]()
Lobos BUAP
0
Liga MX (Meksyk)
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Lip
Koniec
|
UNAM Pumas
5
Necaxa
3
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
San Luis
1
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Deportes Iquique
0
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Puebla
1
Necaxa
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
0
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Necaxa
0
Toluca
0
Liga MX (Meksyk)
|
78'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Club Tijuana
1
Necaxa
0
Liga MX (Meksyk)
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Necaxa
0
![]()
Veracruz
0
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Palestino
0
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Antofagasta
2
U. Catolica
4
Primera Division (Chile)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Santiago Wanderers
1
Deportes Temuco
1
Primera Division (Chile)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Tigres UANL
1
Necaxa
0
Liga MX (Meksyk)
|
32'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Santiago Wanderers
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Club América
0
Necaxa
1
Liga MX (Meksyk)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Santos Laguna
3
Necaxa
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Necaxa
0
UNAM Pumas
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
CF Pachuca
0
Necaxa
0
Liga MX (Meksyk)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Santiago Wanderers
0
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
U. Catolica
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
U. Catolica
2
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Santiago Wanderers
1
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Santiago Wanderers
1
Deportes Temuco
2
Primera Division (Chile)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
1
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Santiago Wanderers
0
San Luis
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Lazio
1
AC Milan
1
Serie A
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
2
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
U. Catolica
1
San Luis
0
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
A. Italiano
1
San Luis
2
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Lazio
2
Fiorentina
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Fiorentina
0
Palermo
0
Serie A
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
![]()
Chievo
0
Fiorentina
0
Serie A
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Fiorentina
1
Juventus
2
Serie A
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
2
Santiago Wanderers
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Santiago Wanderers
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
U. Catolica
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Santiago Wanderers
5
Universidad de Chile
4
Primera Division (Chile)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Santiago Wanderers
3
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
AS Roma
4
Fiorentina
1
Serie A
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Union La Calera
3
Santiago Wanderers
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Fiorentina
1
Napoli
1
Serie A
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Palestino
2
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
O'Higgins
4
U. Catolica
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Huachipato
3
Santiago Wanderers
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Fiorentina
2
Athletic Carpi
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
U. Catolica
4
Santiago Wanderers
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Fiorentina
2
![]()
Chievo
0
Serie A
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
A. Italiano
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Fiorentina
4
Frosinone
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
8 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
U. Catolica
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Fiorentina
4
Serie A
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Fiorentina
2
Bologna FC 1909
0
Serie A
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
U. Catolica
5
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Fiorentina
2
AC Milan
0
Serie A
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Matias Fernandez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.51, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78.
W ostatnich 10 meczach Matias Fernandez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.51, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.88.
W jakiej formie jest Matias Fernandez?
Matias Fernandez jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.71). Jego dyspozycja rośnie.
Matias Fernandez – trofea
W trakcie kariery Matias Fernandez zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Matias Fernandez
Jakie trofea zdobył Matias Fernandez?
Matias Fernandez zdobył w karierze 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Independiente del Valle — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Ekwadoru — 1 raz.
Matias Fernandez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matias Fernandez wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matias Fernandez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matias Fernandez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 30 |
|
300 tys. € |
| 21.12.2025 | 30 |
|
400 tys. € |
| 15.06.2025 | 29 |
|
500 tys. € |
| 15.12.2024 | 29 |
|
600 tys. € |
| 23.09.2024 | 29 |
|
600 tys. € |
| 05.06.2024 | 28 |
|
850 tys. € |
| 04.12.2023 | 28 |
|
900 tys. € |
| 13.07.2023 | 27 |
|
1 mln € |
| 29.12.2022 | 27 |
|
800 tys. € |
| 15.06.2022 | 26 |
|
350 tys. € |
| 27.03.2022 | 26 |
|
400 tys. € |
| 21.10.2021 | 26 |
|
400 tys. € |
| 10.03.2021 | 25 |
|
450 tys. € |
| 09.11.2020 | 25 |
|
300 tys. € |
| 06.12.2019 | 24 |
|
300 tys. € |
| 18.10.2017 | 22 |
|
300 tys. € |
| 10.01.2016 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matias Fernandez?
Wycena Matias Fernandez wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Matias Fernandez wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 150 tys. €.