Olof Matteo Perez Vinlof jest piłkarzem występującym obecnie w Dinamo Zagrzeb. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Matteo Perez Vinlof
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Matteo Perez Vinlof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matteo Perez Vinlof wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matteo Perez Vinlof oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matteo Perez Vinlof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matteo Perez Vinlof rozegrał w barwach Dinama Zagrzeb w Pucharze Chorwacji 1 mecz, w Prva HNL 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Szwecji U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 837 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Matteo Perez Vinlof
Pierwszy transfer Matteo Perez Vinlof w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Bayern Munchen II do Dinama Zagrzeb za 2 miliony euro.
Jakie trofea zdobył Matteo Perez Vinlof?
Matteo Perez Vinlof ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Dinamem Zagrzeb — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Matteo Perez Vinlof?
Matteo Perez Vinlof najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Matteo Perez Vinlof?
Wycena 20-letniego Matteo Perez Vinlof według stanu na wrzesień 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matteo Perez Vinlof?
Matteo Perez Vinlof urodził się 18 grudnia 2005 w Szwecji. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Matteo Perez Vinlof – statystyki
Szczegółowe statystyki Matteo Perez Vinlof w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dinamo Zagrzeb oraz reprezentacja Szwecji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Olof Matteo Perez Vinlof vs. inni
Jakie statystyki ma Matteo Perez Vinlof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matteo Perez Vinlof wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matteo Perez Vinlof oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Matteo Perez Vinlof – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matteo Perez Vinlof w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
2:1 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
2:4 | 76' | 0 | 1 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
1:5 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
05 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Matteo Perez Vinlof w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matteo Perez Vinlof rozegrał w barwach Dinama Zagrzeb w Pucharze Chorwacji 1 mecz, w Prva HNL 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 6 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Szwecji U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 837 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Matteo Perez Vinlof – transfery
W trakcie kariery Matteo Perez Vinlof zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dinamo Zagrzeb 2025 – obecnie
-
Bayern Munchen II 2025 – 2025

-
Austria Wiedeń 2024 – 2025
-
Bayern Munchen II 2023 – 2024

-
Bayern Monachium U19 2022 – 2023
-
Hammarby IF U17 2020 – 2022

-
Hammarby IF Youth do 2020

Historia transferów Matteo Perez Vinlof
Pierwszy transfer Matteo Perez Vinlof w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Bayern Munchen II do Dinama Zagrzeb za 2 miliony euro.
Matteo Perez Vinlof – forma
W ostatnich 5 meczach Matteo Perez Vinlof zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matteo Perez Vinlof 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Matteo Perez Vinlof 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.19, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.34 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Matteo Perez Vinlof?
Matteo Perez Vinlof jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.29). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Matteo Perez Vinlof – zarobki
Matteo Perez Vinlof gra w Dinamo Zagrzeb na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 303 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matteo Perez Vinlof w Dinamo Zagrzeb (2024/25)
| Rocznie | 303 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 25 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 829 € |
Matteo Perez Vinlof – trofea
W trakcie kariery Matteo Perez Vinlof zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Matteo Perez Vinlof?
Matteo Perez Vinlof zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Dinamie Zagrzeb — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chorwacji — 1 raz.
Matteo Perez Vinlof – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matteo Perez Vinlof wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matteo Perez Vinlof na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matteo Perez Vinlof?
Wycena Matteo Perez Vinlof wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Matteo Perez Vinlof wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 150 tys. €.