Mattheo Xantippe jest piłkarzem występującym obecnie w Grenoble. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mattheo Xantippe
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mattheo Xantippe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mattheo Xantippe wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.45, a skuteczność strzałów to 20,0%. Mattheo Xantippe oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mattheo Xantippe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mattheo Xantippe rozegrał w barwach Grenoble w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 986 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Mattheo Xantippe?
Na podstawie kontraktu z Grenoble, Mattheo Xantippe otrzymuje 220 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 18,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Xantippe w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 603 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Na jakiej pozycji gra Mattheo Xantippe?
Mattheo Xantippe najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mattheo Xantippe?
Wycena 24-letniego Mattheo Xantippe według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mattheo Xantippe?
Mattheo Xantippe urodził się 11 kwietnia 2002 w Amiens we Francji. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Mattheo Xantippe – statystyki
Szczegółowe statystyki Mattheo Xantippe w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Grenoble. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mattheo Xantippe vs. inni
Jakie statystyki ma Mattheo Xantippe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mattheo Xantippe wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.45, a skuteczność strzałów to 20,0%. Mattheo Xantippe oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Mattheo Xantippe – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mattheo Xantippe w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
0:1 | 86' | 1 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Mattheo Xantippe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mattheo Xantippe rozegrał w barwach Grenoble w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 986 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Mattheo Xantippe – transfery
W trakcie kariery Mattheo Xantippe zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Grenoble 2023 – obecnie
-
Amiens SC 2021 – 2023
-
Amiens SC II 2020 – 2021

-
Amiens U19 2019 – 2020

-
Amiens U17 2017 – 2019

-
Amiens SC Reserve do 2017

Mattheo Xantippe – forma
W ostatnich 5 meczach Mattheo Xantippe zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mattheo Xantippe 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.23).
W ostatnich 10 meczach Mattheo Xantippe 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (6.23).
W jakiej formie jest Mattheo Xantippe?
Mattheo Xantippe jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.45). Jego dyspozycja słabnie.
Mattheo Xantippe – zarobki
Mattheo Xantippe gra w Grenoble na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 220 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mattheo Xantippe w Grenoble (2025/26)
| Rocznie | 220 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 603 € |
Ile zarabia Mattheo Xantippe?
Na podstawie kontraktu z Grenoble, Mattheo Xantippe otrzymuje 220 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 18,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Xantippe w listopadzie 2026 to 4,2 tysiąca euro, a dziennie około 603 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Mattheo Xantippe – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mattheo Xantippe wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mattheo Xantippe na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mattheo Xantippe?
Wycena Mattheo Xantippe wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Mattheo Xantippe wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 150 tys. €.