Matthew Pennington jest piłkarzem występującym obecnie w Bradford City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Matthew Pennington
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matthew Pennington w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matthew Pennington wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.11, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matthew Pennington oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matthew Pennington w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matthew Pennington rozegrał w barwach Bradford City w EFL Trophy 2 mecze, w League One 13 meczów oraz w EFL Cup 4 mecze, a w barwach Rotherham United w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 346 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Czy Matthew Pennington ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matthew Pennington nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matthew Pennington to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 162 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matthew Pennington?
Matthew Pennington ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Matthew Pennington?
Matthew Pennington najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Matthew Pennington?
Wycena 32-letniego Matthew Pennington według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matthew Pennington?
Matthew Pennington urodził się 6 października 1994 w Warrington w Anglii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Matthew Pennington – statystyki
Szczegółowe statystyki Matthew Pennington w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Bradford City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matthew Pennington vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matthew Pennington w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matthew Pennington wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.11, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matthew Pennington oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Matthew Pennington – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matthew Pennington w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
League One, 14. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
League One, 13. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
League One, 12. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
League One, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
League One, 10. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
06 Paź
Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
0:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Paź
Koniec
|
League One, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
2:1 | 22' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
League One, 7. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Matthew Pennington w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matthew Pennington rozegrał w barwach Bradford City w EFL Trophy 2 mecze, w League One 13 meczów oraz w EFL Cup 4 mecze, a w barwach Rotherham United w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 346 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Matthew Pennington – transfery
W trakcie kariery Matthew Pennington zmieniał klub 21 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Bradford City 2025 – obecnie
-
Blackpool 2023 – 2025
-
Shrewsbury Town 2021 – 2023
-
Everton 2021 – 2021
-
Shrewsbury Town 2020 – 2021
-
Everton 2020 – 2020
-
Hull City 2019 – 2020
-
Everton 2019 – 2019
-
Ipswich Town 2018 – 2019
-
Everton 2018 – 2018
-
Leeds United 2017 – 2018
-
Everton 2016 – 2017
-
Walsall 2016 – 2016
-
Everton 2015 – 2016
-
Everton U23 2015 – 2015

-
Coventry City 2014 – 2015
-
Everton U23 2014 – 2014

-
Tranmere Rovers 2014 – 2014
-
Everton U23 2014 – 2014

-
Tranmere Rovers 2013 – 2014
-
Everton U23 2012 – 2013

-
Everton U18 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Matthew Pennington
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.05.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 07.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.05.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.05.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 18.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 21.04.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 23.03.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.05.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 26.11.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.05.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 26.03.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 23.02.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Matthew Pennington – forma
W ostatnich 5 meczach Matthew Pennington zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Matthew Pennington i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bradford City
0
Huddersfield Town
3
League One, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Bradford City
2
Peterborough
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Oxford United
0
Bradford City
0
League One, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Burton Albion
0
Bradford City
0
League One, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bradford City
2
Stevenage
0
League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Bradford City
0
Leyton Orient
0
League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rotherham United
0
Bradford City
4
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Reading
1
Bradford City
1
League One, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Bradford City
2
Newcastle United U21
1
EFL Trophy (Anglia), 3. runda
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Luton Town
0
Bradford City
1
League One, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Notts County
0
Bradford City
1
League One, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Leyton Orient
1
Bradford City
3
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Bradford City
1
Mansfield Town
0
League One, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Bradford City
1
Cambridge United
2
League One, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Plymouth
2
Bradford City
0
League One, 3. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Karne
|
Bradford City
(4)
0
Burnley
(2)
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sheffield Wednesday
0
Bradford City
1
League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Bradford City
2
Peterborough
0
League One, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Bradford City
2
Rochdale
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Bradford City
0
Bolton
1
League One, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Bolton
1
Bradford City
0
League One, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Exeter City
1
Bradford City
2
League One, 46. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Bradford City
1
Bolton
1
League One, 45. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Bradford City
1
Plymouth
1
League One, 40. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Barnsley
2
Bradford City
2
League One, 44. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Bradford City
0
Stevenage
1
League One, 43. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Wycombe
1
Bradford City
2
League One, 42. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Bradford City
1
Northampton Town
0
League One, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Burton Albion
2
Bradford City
1
League One, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bradford City
1
Mansfield Town
1
League One, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Bradford City
0
League One, 37. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Port Vale
0
Bradford City
2
League One, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Bradford City
2
Leyton Orient
1
League One, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Reading
2
Bradford City
1
League One, 35. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Bradford City
1
Rotherham United
0
League One, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
AFC Wimbledon
3
Bradford City
1
League One, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Bradford City
1
Stockport County
0
League One, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bradford City
2
Peterborough
0
League One, 32. kolejka
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Luton Town
2
Bradford City
1
League One, 31. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Bradford City
1
Doncaster Rovers
0
League One, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Lincoln City
3
Bradford City
0
League One, 29. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Bradford City
0
League One, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bolton
0
Bradford City
0
League One, 17. kolejka
|
48'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Bradford City
1
Burton Albion
2
League One, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cheltenham Town
1
Bradford City
0
FA Cup (Anglia), finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Bradford City
1
Blackpool
0
League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Newcastle United
4
Bradford City
1
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Cardiff City
1
Bradford City
3
League One, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Bradford City
3
Huddersfield Town
1
League One, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Peterborough
1
Bradford City
1
League One, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Stockport County
1
Bradford City
2
League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Bradford City
2
Luton Town
1
League One, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Blackburn
1
Bradford City
2
Puchar Ligi Angielskiej, 1. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Northampton Town
0
Bradford City
0
League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Bradford City
2
Wycombe
1
League One, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Blackpool
3
Reading
0
League One, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Blackpool
2
Bolton
1
League One, 39. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Barnsley
0
Blackpool
3
League One, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Wycombe
1
Blackpool
1
League One, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Birmingham City
0
Blackpool
0
League One, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Gru
Karne
|
Blackpool
(17)
1
Aston Villa U21
(18)
1
EFL Trophy (Anglia), 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Reading
0
Blackpool
3
League One, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Blackpool
2
League One, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Bolton
2
Blackpool
1
League One, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Leyton Orient
3
Blackpool
0
League One, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Karne
|
Blackpool
(7)
0
Liverpool U21
(8)
0
EFL Trophy (Anglia), 8. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Peterborough
5
Blackpool
1
League One, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Huddersfield Town
0
Blackpool
2
League One, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Blackpool
2
Wycombe
2
League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Blackpool
3
Barnsley
2
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Carlisle United
0
Blackpool
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Blackpool
1
Fleetwood Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Derby County
1
Blackpool
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Wigan Athletic
1
Blackpool
0
League One
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Northampton Town
0
Blackpool
1
League One
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Blackpool
0
Portsmouth
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Blackpool
2
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Leyton Orient
1
Blackpool
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Blackpool
4
Bolton
1
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Blackpool
0
Peterborough
3
EFL Trophy (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Peterborough
1
Blackpool
2
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Cheltenham Town
2
Blackpool
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Blackpool
1
Oxford United
1
League One
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Stevenage
1
Blackpool
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sty
Karne
|
Blackpool
(5)
0
Bolton
(4)
0
EFL Trophy (Anglia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Burton Albion
1
Blackpool
0
League One
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Blackpool
3
Bristol Rovers
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Blackpool
3
Carlisle United
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Blackpool
1
Northampton Town
2
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Portsmouth
0
Blackpool
4
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Blackpool
4
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bolton
1
Blackpool
0
League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Bromley
0
Blackpool
2
FA Cup (Anglia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Fleetwood Town
3
Blackpool
3
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Blackpool
3
Cheltenham Town
2
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Oxford United
1
Blackpool
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Blackpool
3
Stevenage
0
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Charlton Athletic
2
Blackpool
2
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Blackpool
4
Reading
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Blackpool
2
Wigan Athletic
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Wolverhampton
5
Blackpool
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Blackpool
0
Port Vale
0
League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Blackpool
2
Burton Albion
0
League One
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bolton
1
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Barnsley
2
Shrewsbury Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Charlton Athletic
6
Shrewsbury Town
0
League One
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
3
Morecambe FC
1
League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Forest Green Rovers
1
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Milton Keynes Dons
0
Shrewsbury Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Sunderland
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Lincoln City
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Shrewsbury Town
3
Peterborough
1
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Sheffield Wednesday
1
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Barnsley
1
League One
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Milton Keynes Dons
1
League One
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Cheltenham Town
2
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Forest Green Rovers
0
Shrewsbury Town
2
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Ipswich Town
3
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Derby County
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Accrington Stanley
1
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Morecambe FC
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Charlton Athletic
2
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Ipswich Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rotherham United
0
Shrewsbury Town
3
League One
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Rotherham United
0
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Wycombe
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
AFC Wimbledon
1
Shrewsbury Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Crewe Alexandra
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Sheffield Wednesday
0
League One
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Carlisle United
1
Shrewsbury Town
2
FA Cup (Anglia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Charlton Athletic
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Sunderland
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Shrewsbury Town
3
Wolves U21
1
EFL Trophy (Anglia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Bolton
2
Shrewsbury Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Wycombe
2
League One
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Accrington Stanley
1
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Burton Albion
1
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Crewe Alexandra
3
Shrewsbury Town
2
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Ipswich Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Shrewsbury Town
2
Oxford United
3
League One
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Lincoln City
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Wigan Athletic
2
League One
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Gillingham FC
0
Shrewsbury Town
0
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
1
Portsmouth
2
League One
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Charlton Athletic
1
Shrewsbury Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Shrewsbury Town
0
Fleetwood Town
2
League One
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bristol Rovers
2
Shrewsbury Town
1
League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Southampton
2
Shrewsbury Town
0
FA Cup (Anglia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
West Bromwich Albion
4
Hull City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Hull City
2
Middlesbrough
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Hull City
0
Charlton Athletic
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lut
Koniec
|
Hull City
0
Leeds United
4
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Preston North End
2
Hull City
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Hull City
4
Swansea City
4
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Hull City
0
Fulham
1
Championship
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Millwall
1
Hull City
1
Championship
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Ipswich Town
1
Derby County
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Norwich City
3
Ipswich Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Ipswich Town
0
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Ipswich Town
2
Millwall
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Middlesbrough
2
Ipswich Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Ipswich Town
1
Sheffield United
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Ipswich Town
1
Wigan Athletic
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Nottingham Forest
2
Ipswich Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Ipswich Town
2
Bristol City
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Reading
2
Ipswich Town
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Ipswich Town
1
Preston North End
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Millwall
3
Ipswich Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Leeds United
2
Ipswich Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Ipswich Town
0
Queens Park Rangers
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Ipswich Town
1
Brentford
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Hull City
2
Ipswich Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Leeds United
2
Queens Park Rangers
0
Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Aston Villa
1
Leeds United
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Fulham
2
Leeds United
0
Championship
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Leeds United
2
Bolton
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Leeds United
0
Wolverhampton
3
Championship
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sheffield United
2
Leeds United
1
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Burton Albion
1
Leeds United
2
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Leeds United
1
Norwich City
0
Championship
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Leeds United
2
Middlesbrough
1
Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Leeds United
1
Derby County
2
Championship
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Leeds United
1
Sheffield United
2
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bristol City
0
Leeds United
3
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Sheffield Wednesday
3
Leeds United
0
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Everton
4
Leicester City
2
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Manchester United
1
Everton
1
Premier League
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Leicester City
3
Everton
1
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Matthew Pennington 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60.
W ostatnich 10 meczach Matthew Pennington 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53.
W jakiej formie jest Matthew Pennington?
Matthew Pennington jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.11). Jego dyspozycja słabnie.
Matthew Pennington – kontuzje
W trakcie kariery Matthew Pennington zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 22 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matthew Pennington
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
29.07.16 – 06.01.17 (162 dni)
Everton opuszczone: 22 mecze
Czy Matthew Pennington ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matthew Pennington nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matthew Pennington to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 162 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matthew Pennington – trofea
W trakcie kariery Matthew Pennington zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Matthew Pennington
Jakie trofea zdobył Matthew Pennington?
Matthew Pennington zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Premier League U21 — 1 raz.
Matthew Pennington – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matthew Pennington wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matthew Pennington na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matthew Pennington
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | 31 |
|
250 tys. € |
| 25.11.2025 | 31 |
|
275 tys. € |
| 17.06.2025 | 30 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2024 | 30 |
|
350 tys. € |
| 27.06.2024 | 29 |
|
450 tys. € |
| 26.12.2023 | 29 |
|
500 tys. € |
| 08.06.2023 | 28 |
|
500 tys. € |
| 04.04.2023 | 28 |
|
500 tys. € |
| 28.07.2022 | 27 |
|
600 tys. € |
| 07.06.2021 | 26 |
|
600 tys. € |
| 12.10.2020 | 26 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
800 tys. € |
| 26.02.2020 | 25 |
|
1 mln € |
| 12.06.2019 | 24 |
|
1 mln € |
| 23.09.2018 | 23 |
|
750 tys. € |
| 26.02.2018 | 23 |
|
500 tys. € |
| 27.06.2017 | 22 |
|
500 tys. € |
| 15.01.2017 | 22 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matthew Pennington?
Wycena Matthew Pennington wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Matthew Pennington wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 100 tys. €.