Matthis Abline jest piłkarzem występującym obecnie w Monaco. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Matthis Abline
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Matthis Abline w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matthis Abline wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 6,7%. Matthis Abline oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matthis Abline w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matthis Abline rozegrał w barwach Monaco w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 491 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Matthis Abline
Pierwszy transfer Matthis Abline w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Nantes do Rennes za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Matthis Abline było przejście z Nantes do Monaco w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Czy Matthis Abline ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matthis Abline nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matthis Abline to uraz stopy z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Matthis Abline?
Matthis Abline najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Matthis Abline?
Wycena 23-letniego Matthis Abline według stanu na wrzesień 2026 wynosi 25 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 25 milionów euro, a najniższa 400 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matthis Abline?
Matthis Abline urodził się 28 marca 2003 we Francji. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Matthis Abline – statystyki
Szczegółowe statystyki Matthis Abline w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Monaco oraz reprezentacja Francji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matthis Abline vs. inni
Jakie statystyki ma Matthis Abline w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matthis Abline wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 6,7%. Matthis Abline oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Matthis Abline – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matthis Abline w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
3:0 | 11' | 0 | 1 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
1:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
1:2 | 26' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
2:2 | 75' | 1 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 76' | 0 | 1 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
1:1 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
1:2 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
2:0 | 9' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Matthis Abline w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matthis Abline rozegrał w barwach Monaco w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 491 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Matthis Abline – transfery
W trakcie kariery Matthis Abline zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 37 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Monaco 2026 – obecnie
-
Nantes 2024 – 2026
-
Rennes 2024 – 2024
-
Nantes 2023 – 2024
-
Rennes 2023 – 2023
-
Auxerre 2023 – 2023
-
Rennes 2022 – 2023
-
Le Havre 2022 – 2022
-
Rennes 2021 – 2022
-
Stade Rennais II 2020 – 2021

-
Stade Rennais FC U17 2018 – 2020

Historia transferów Matthis Abline
Pierwszy transfer Matthis Abline w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Nantes do Rennes za 2 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Matthis Abline było przejście z Nantes do Monaco w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Matthis Abline – forma
W ostatnich 5 meczach Matthis Abline zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matthis Abline 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Matthis Abline 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.67, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Matthis Abline?
Matthis Abline jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.62). Jego dyspozycja słabnie.
Matthis Abline – zarobki
Matthis Abline gra w Monaco na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matthis Abline w Monaco (2025/26)
| Rocznie | 1,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 98 tys. € |
| Tygodniowo | 23 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
Matthis Abline – kontuzje
W trakcie kariery Matthis Abline zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matthis Abline
-
Uraz stopy
13.08.26 – 28.08.26 (16 dni)
Monaco opuszczone: 3 mecze
Czy Matthis Abline ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matthis Abline nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matthis Abline to uraz stopy z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matthis Abline – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matthis Abline wynosi obecnie 25 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matthis Abline na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matthis Abline?
Wycena Matthis Abline wynosi obecnie 25 mln €. W szczycie kariery Matthis Abline wyceniano na 25 mln €, a najniżej na 400 tys. €.