Mauricio Cardillo jest piłkarzem występującym obecnie w San Lorenzo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mauricio Cardillo
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mauricio Cardillo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mauricio Cardillo wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mauricio Cardillo oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mauricio Cardillo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauricio Cardillo rozegrał w barwach San Lorenzo w Liga Profesional (Argentyna) 18 meczów, w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 421 minut. Średnio dawało to 21 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Mauricio Cardillo?
Na podstawie kontraktu z San Lorenzo, Mauricio Cardillo otrzymuje 107 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 8,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Cardillo w listopadzie 2026 to 2,1 tysiąca euro, a dziennie około 293 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Jakie trofea zdobył Mauricio Cardillo?
Mauricio Cardillo ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Mauricio Cardillo?
Mauricio Cardillo najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Mauricio Cardillo?
Wycena 23-letniego Mauricio Cardillo według stanu na kwiecień 2025 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mauricio Cardillo?
Mauricio Cardillo urodził się 11 marca 2003 w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Mauricio Cardillo – statystyki
Szczegółowe statystyki Mauricio Cardillo w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział San Lorenzo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Mauricio Cardillo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mauricio Cardillo wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mauricio Cardillo oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Mauricio Cardillo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mauricio Cardillo w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Mauricio Cardillo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauricio Cardillo rozegrał w barwach San Lorenzo w Liga Profesional (Argentyna) 18 meczów, w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 421 minut. Średnio dawało to 21 minut gry na spotkanie.
Mauricio Cardillo – transfery
W trakcie kariery Mauricio Cardillo zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
San Lorenzo 2026 – obecnie
-
Independ. Rivadavia 2024 – 2026
-
Club Atlético Lanús II 2023 – 2024

-
Nueva Chicago II 2022 – 2023

-
Club Atlético Lanús II 2021 – 2022

-
Lanus U20 do 2021

Mauricio Cardillo – forma
W ostatnich 5 meczach Mauricio Cardillo zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mauricio Cardillo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.02, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.02.
W ostatnich 10 meczach Mauricio Cardillo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.22.
W jakiej formie jest Mauricio Cardillo?
Mauricio Cardillo jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.02 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.51).
Mauricio Cardillo – zarobki
Mauricio Cardillo gra w San Lorenzo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 107 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mauricio Cardillo w San Lorenzo (2026)
| Rocznie | 107 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 293 € |
Ile zarabia Mauricio Cardillo?
Na podstawie kontraktu z San Lorenzo, Mauricio Cardillo otrzymuje 107 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 8,9 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Cardillo w listopadzie 2026 to 2,1 tysiąca euro, a dziennie około 293 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Mauricio Cardillo – trofea
W trakcie kariery Mauricio Cardillo zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mauricio Cardillo?
Mauricio Cardillo zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Independ. Rivadavia — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Argentyny — 1 raz.
Mauricio Cardillo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mauricio Cardillo wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mauricio Cardillo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mauricio Cardillo?
Wycena Mauricio Cardillo wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Mauricio Cardillo wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.