Maurits Kjaergaard jest piłkarzem występującym obecnie w Lille. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Maurits Kjaergaard
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
15:00
|
Rennes
1
Lille
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 1, 10. kolejka | |||||||
|
03 Lis
21:00
|
Bodo/Glimt
0
Lille
0
|
70' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
30 Paź
21:05
|
Lille
1
RC Lens
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1, 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Maurits Kjaergaard w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maurits Kjaergaard wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.83, a skuteczność strzałów to 0,0%. Maurits Kjaergaard oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Maurits Kjaergaard w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Maurits Kjaergaard rozegrał w barwach Lille w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze, a w barwach Salzburga w Bundeslidze (Austria) 3 mecze, w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 491 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Maurits Kjaergaard
Pierwszy transfer Maurits Kjaergaard w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Lyngby Boldklub Youth do Salzburga za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Maurits Kjaergaard było przejście z Salzburga do Lille w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8 milionów euro.
Czy Maurits Kjaergaard ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Maurits Kjaergaard nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maurits Kjaergaard to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 233 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Maurits Kjaergaard?
Maurits Kjaergaard ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Austrii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Red Bull Salzburg — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Maurits Kjaergaard?
Maurits Kjaergaard najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Maurits Kjaergaard?
Wycena 23-letniego Maurits Kjaergaard według stanu na maj 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 1,1 miliona euro.
Kiedy urodził się Maurits Kjaergaard?
Maurits Kjaergaard urodził się 26 czerwca 2003 w Herlev w Danii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Maurits Kjaergaard - statystyki
Szczegółowe statystyki Maurits Kjaergaard w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lille oraz reprezentacja Danii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Maurits Kjaergaard
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Maurits Kjaergaard
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Maurits Kjaergaard w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maurits Kjaergaard wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.83, a skuteczność strzałów to 0,0%. Maurits Kjaergaard oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Maurits Kjaergaard - transfery
W trakcie kariery Maurits Kjaergaard zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 11 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lille 2026 – obecnie
-
Red Bull Salzburg 2021 – 2026
-
FC Liefering 2019 – 2021
-
Red Bull Salzburg 2019 – 2019
-
Lyngby Boldklub Youth do 2019

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Maurits Kjaergaard
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
8 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 05.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 04.07.2019 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
Historia transferów Maurits Kjaergaard
Pierwszy transfer Maurits Kjaergaard w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Lyngby Boldklub Youth do Salzburga za 3 miliony euro.
Najdroższym transferem w karierze Maurits Kjaergaard było przejście z Salzburga do Lille w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8 milionów euro.
Maurits Kjaergaard - forma
W ostatnich 5 meczach Maurits Kjaergaard zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Maurits Kjaergaard i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lis
15:00
|
Rennes
1
Lille
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 1, 10. kolejka | |||||||
|
03 Lis
21:00
|
Bodo/Glimt
0
Lille
0
|
70' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
30 Paź
21:05
|
Lille
1
RC Lens
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1, 9. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Monaco
1
Lille
1
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Ligue 1, 8. kolejka | |||||||
|
21 Paź
18:45
|
Lille
2
Galatasaray
4
|
28' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Mistrzów, 3. runda | |||||||
|
17 Paź
20:45
|
Lille
1
Brest
1
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 1, 7. kolejka | |||||||
|
13 Paź
21:00
|
Arsenal
3
Lille
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Mistrzów, 2. runda | |||||||
|
10 Paź
17:15
|
Lille
1
Le Havre
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Ligue 1, 6. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
17:15
|
Nicea
2
Lille
1
|
26' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| Ligue 1, 5. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
15:00
|
Lille
2
Troyes
0
|
29' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Ligue 1, 4. kolejka | |||||||
|
08 Wrz
21:00
|
Lille
2
Real Betis
3
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Mistrzów, 1. runda | |||||||
|
03 Wrz
20:45
|
Toulouse
0
Lille
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1, 3. kolejka | |||||||
|
27 Sie
19:00
|
Red Bull Salzburg
3
Mjallby AIF
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, play offy | |||||||
|
20 Sie
18:00
|
Mjallby AIF
0
Red Bull Salzburg
1
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Europy, play offy | |||||||
|
16 Sie
17:00
|
WSG Tirol
0
Red Bull Salzburg
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Bundesliga (Austria), 3. kolejka | |||||||
|
13 Sie
19:00
|
Pafos
3
Red Bull Salzburg
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
09 Sie
17:00
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Bundesliga (Austria), 2. kolejka | |||||||
|
06 Sie
19:00
|
Red Bull Salzburg
1
Pafos
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
01 Sie
19:30
|
Red Bull Salzburg
1
TSV Hartberg
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga (Austria), 1. kolejka | |||||||
|
10 Maj
17:00
|
LASK
2
Red Bull Salzburg
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, play offy | |||||||
|
03 Maj
17:00
|
Red Bull Salzburg
1
Sturm Graz
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, play offy | |||||||
|
26 Kwi
14:30
|
Rapid Wiedeń
1
Red Bull Salzburg
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, play offy | |||||||
|
22 Kwi
18:30
|
Red Bull Salzburg
3
Austria Wiedeń
1
|
87' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, play offy | |||||||
|
19 Kwi
14:30
|
Austria Wiedeń
1
Red Bull Salzburg
3
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, play offy | |||||||
|
10 Kwi
19:30
|
Red Bull Salzburg
2
LASK
3
|
22' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, play offy | |||||||
|
05 Kwi
14:30
|
TSV Hartberg
1
Red Bull Salzburg
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, play offy | |||||||
|
01 Mar
17:00
|
Red Bull Salzburg
0
TSV Hartberg
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
22 Lut
17:00
|
LASK
1
Red Bull Salzburg
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
15 Lut
14:30
|
Grazer AK
1
Red Bull Salzburg
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
06 Lut
20:30
|
Red Bull Salzburg
0
Austria Wiedeń
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
01 Lut
17:30
|
Wolfsberger AC
0
Red Bull Salzburg
1
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Puchar Austrii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
29 Sty
21:00
|
Aston Villa
3
Red Bull Salzburg
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Europy 2025/2026, 8. runda | |||||||
|
22 Sty
21:00
|
Red Bull Salzburg
3
FC Basel 1893
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2025/2026, 7. runda | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Red Bull Salzburg
2
WSG Tirol
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Sturm Graz
1
Red Bull Salzburg
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
06 Lis
2025
|
Red Bull Salzburg
2
Go Ahead Eagles
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Europy 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Red Bull Salzburg
4
SV Ried
1
|
45' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
Red Bull Salzburg
3
WSG Tirol
1
|
75' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Puchar Austrii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Austria Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2025
|
Red Bull Salzburg
2
Ferencvaros
3
|
63' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Europy 2025/2026, 3. runda | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Red Bull Salzburg
2
SCR Altach
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Red Bull Salzburg
2
Rapid Wiedeń
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
02 Paź
2025
|
Lyon
2
Red Bull Salzburg
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Europy 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
WSG Tirol
1
Red Bull Salzburg
2
|
29' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2025
|
Red Bull Salzburg
0
FC Porto
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Europy 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Red Bull Salzburg
0
Sturm Graz
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Wolfsberger AC
3
Red Bull Salzburg
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Red Bull Salzburg
2
BW Linz
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Red Bull Salzburg
3
LASK
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
TSV Hartberg
1
Red Bull Salzburg
2
|
60' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
12 Sie
2025
|
Club Brugge
3
Red Bull Salzburg
2
|
82' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Red Bull Salzburg
5
Grazer AK
0
|
65' |
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
06 Sie
2025
|
Red Bull Salzburg
0
Club Brugge
1
|
65' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
02 Sie
2025
|
SV Ried
2
Red Bull Salzburg
2
|
90' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Bundesliga (Austria) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
30 Lip
2025
|
Red Bull Salzburg
1
Brann
1
|
63' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
26 Lip
2025
|
Wohnbau Dietach
0
Red Bull Salzburg
4
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Austrii 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
23 Lip
2025
|
Brann
1
Red Bull Salzburg
4
|
45' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
27 Cze
2025
|
Red Bull Salzburg
0
Real Madryt
3
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda | |||||||
|
23 Cze
2025
|
Red Bull Salzburg
0
Al Hilal
0
|
13' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda | |||||||
|
19 Cze
2025
|
CF Pachuca
1
Red Bull Salzburg
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda | |||||||
|
27 Paź
2024
|
Wolfsberger AC
0
Red Bull Salzburg
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Bundesliga (Austria) 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2024
|
Red Bull Salzburg
0
Dinamo Zagrzeb
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 3. runda | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Red Bull Salzburg
2
SCR Altach
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Bundesliga (Austria) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Rapid Wiedeń
3
Red Bull Salzburg
2
|
55' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Bundesliga (Austria) 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
27 Sie
2024
|
Red Bull Salzburg
1
Dynamo Kijów
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, play offy | |||||||
|
21 Sie
2024
|
Dynamo Kijów
0
Red Bull Salzburg
2
|
86' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, play offy | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Twente
3
Red Bull Salzburg
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Red Bull Salzburg
5
BW Linz
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Bundesliga (Austria) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
06 Sie
2024
|
Red Bull Salzburg
2
Twente
1
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | ||
| Liga Mistrzów 2024/2025, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
04 Kwi
2024
|
Red Bull Salzburg
3
Sturm Graz
4
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Austrii 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Red Bull Salzburg
1
Austria Klagenfurt
0
|
89' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
BW Linz
1
Red Bull Salzburg
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Bundesliga (Austria) 2023/2024 | |||||||
|
09 Lut
2024
|
Red Bull Salzburg
1
Sturm Graz
1
|
74' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | ||
| Bundesliga (Austria) 2023/2024 | |||||||
|
28 Paź
2023
|
Red Bull Salzburg
3
SCR Altach
0
|
72' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Bundesliga (Austria) 2023/2024 | |||||||
|
20 Wrz
2023
|
SL Benfica
0
Red Bull Salzburg
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
2
|
85' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Bundesliga (Austria) 2023/2024 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Red Bull Salzburg
2
Austria Wiedeń
0
|
66' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Bundesliga (Austria) 2023/2024 | |||||||
|
03 Cze
2023
|
Austria Wiedeń
1
Red Bull Salzburg
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
21 Maj
2023
|
Red Bull Salzburg
2
Sturm Graz
1
|
62' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
02 Kwi
2023
|
Austria Klagenfurt
0
Red Bull Salzburg
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Red Bull Salzburg
1
SCR Altach
1
|
14' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
12 Mar
2023
|
LASK
0
Red Bull Salzburg
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
05 Mar
2023
|
Rapid Wiedeń
2
Red Bull Salzburg
4
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Red Bull Salzburg
2
SV Ried
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
23 Lut
2023
|
AS Roma
2
Red Bull Salzburg
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
16 Lut
2023
|
Red Bull Salzburg
1
AS Roma
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Red Bull Salzburg
0
Sturm Graz
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
16 Paź
2022
|
Austria Wiedeń
1
Red Bull Salzburg
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
SCR Altach
2
Red Bull Salzburg
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
05 Paź
2022
|
Red Bull Salzburg
1
Dinamo Zagrzeb
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
Red Bull Salzburg
1
LASK
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Red Bull Salzburg
1
Rapid Wiedeń
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
14 Wrz
2022
|
Chelsea
1
Red Bull Salzburg
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Mistrzów 2022/2023 | |||||||
|
10 Wrz
2022
|
SV Ried
0
Red Bull Salzburg
3
|
64' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Red Bull Salzburg
2
WSG Tirol
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Red Bull Salzburg
2
Austria Klagenfurt
0
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Red Bull Salzburg
2
Wolfsberger AC
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Sturm Graz
2
Red Bull Salzburg
1
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
22 Lip
2022
|
Red Bull Salzburg
3
Austria Wiedeń
0
|
21' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Bundesliga (Austria) 2022/2023 | |||||||
|
15 Lip
2022
|
SV Fugen
0
Red Bull Salzburg
3
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Austrii 2022/2023 | |||||||
|
14 Cze
2022
|
Dania U-21
3
Turcja U-21
2
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2021/2022 | |||||||
|
10 Cze
2022
|
Dania U-21
1
Szkocja U-21
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2021/2022 | |||||||
|
21 Maj
2022
|
Red Bull Salzburg
1
Austria Klagenfurt
1
|
26' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Rapid Wiedeń
0
Red Bull Salzburg
1
|
75' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2022
|
Red Bull Salzburg
3
SV Ried
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Austrii 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
Austria Klagenfurt
0
Red Bull Salzburg
6
|
29' |
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
03 Kwi
2022
|
Red Bull Salzburg
2
Rapid Wiedeń
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
20 Mar
2022
|
Wolfsberger AC
1
Red Bull Salzburg
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
08 Mar
2022
|
Bayern Monachium
7
Red Bull Salzburg
1
|
29' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Red Bull Salzburg
4
SCR Altach
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
20 Lut
2022
|
Red Bull Salzburg
2
Wolfsberger AC
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
16 Lut
2022
|
Red Bull Salzburg
1
Bayern Monachium
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
11 Lut
2022
|
Rapid Wiedeń
1
Red Bull Salzburg
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
06 Lut
2022
|
Red Bull Salzburg
3
LASK
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Austrii 2021/2022 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
FC Liefering
0
BW Linz
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
02 Lis
2021
|
VfL Wolfsburg
2
Red Bull Salzburg
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
27 Paź
2021
|
SKN St. Pölten
0
Red Bull Salzburg
3
|
62' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Austrii 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Grazer AK
0
FC Liefering
3
|
68' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
07 Paź
2021
|
Szkocja U-21
0
Dania U-21
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2021/2022 | |||||||
|
29 Wrz
2021
|
Red Bull Salzburg
2
Lille
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
22 Wrz
2021
|
Red Bull Salzburg
8
Kalsdorf
0
|
90' |
1 gol
· 13% goli drużyny
9 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Puchar Austrii 2021/2022 | |||||||
|
14 Wrz
2021
|
Sevilla
1
Red Bull Salzburg
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
WSG Tirol
1
Red Bull Salzburg
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Bundesliga (Austria) 2021/2022 | |||||||
|
07 Wrz
2021
|
Kazachstan U-21
0
Dania U-21
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2021/2022 | |||||||
|
25 Sie
2021
|
Brøndby
1
Red Bull Salzburg
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Mistrzów 2021/2022 | |||||||
|
27 Kwi
2021
|
FC Liefering
5
Austria Vienna (Am)
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
SKU Amstetten
0
FC Liefering
3
|
60' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
05 Kwi
2021
|
FC Liefering
0
Floridsdorfer AC
0
|
80' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
28 Lut
2021
|
Sturm Graz
2
Red Bull Salzburg
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Bundesliga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
06 Lis
2020
|
FC Liefering
0
SKU Amstetten
3
|
78' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
26 Paź
2020
|
FC Liefering
1
SV Lafnitz
0
|
67' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
23 Paź
2020
|
Floridsdorfer AC
1
FC Liefering
3
|
80' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
02 Paź
2020
|
FC Liefering
1
Grazer AK
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
29 Wrz
2020
|
FC Superfund Pasching
1
FC Liefering
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
SV Horn
2
FC Liefering
4
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2020/2021 | |||||||
|
31 Lip
2020
|
SK Vorwarts Steyr
0
FC Liefering
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2019/2020 | |||||||
|
27 Cze
2020
|
FC Liefering
3
SV Kapfenberg
2
|
79' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| 2. Liga (Austria) 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Maurits Kjaergaard ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.42.
W ostatnich 10 meczach Maurits Kjaergaard 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41.
W jakiej formie jest Maurits Kjaergaard?
Maurits Kjaergaard jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.83). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Maurits Kjaergaard w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Maurits Kjaergaard rozegrał w barwach Lille w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze, a w barwach Salzburga w Bundeslidze (Austria) 3 mecze, w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 491 minut. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Maurits Kjaergaard - zarobki
Maurits Kjaergaard gra w Lille na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 900 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Maurits Kjaergaard w Lille (2025/26)
| Rocznie | 900 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 75 tys. € |
| Tygodniowo | 17 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Maurits Kjaergaard w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
900 tys. € |
| 2024/25 |
|
900 tys. € |
| 2023/24 |
|
780 tys. € |
| 2022/23 |
|
780 tys. € |
| 2021/22 |
|
240 tys. € |
Maurits Kjaergaard - kontuzje
W trakcie kariery Maurits Kjaergaard zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 69 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Maurits Kjaergaard
-
Uraz kostki
15.05.26 – 29.06.26 (46 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
25.11.25 – 30.12.25 (36 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kostki
26.10.24 – 15.06.25 (233 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 30 meczów
-
Uraz kostki
31.08.24 – 17.10.24 (48 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
03.04.24 – 29.06.24 (88 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 8 meczów
-
Uraz barku
02.11.23 – 30.12.23 (59 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 8 meczów
-
Uraz stopy
06.10.23 – 19.10.23 (14 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
24.09.23 – 28.09.23 (5 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz stopy
07.04.23 – 12.05.23 (36 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
30.06.21 – 11.08.21 (43 dni)
Red Bull Salzburg opuszczone: 4 mecze
Czy Maurits Kjaergaard ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Maurits Kjaergaard nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maurits Kjaergaard to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 233 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Maurits Kjaergaard - trofea
W trakcie kariery Maurits Kjaergaard zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Maurits Kjaergaard
Jakie trofea zdobył Maurits Kjaergaard?
Maurits Kjaergaard zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Red Bull Salzburg — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Austrii — 3 razy.
Maurits Kjaergaard - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Maurits Kjaergaard wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Maurits Kjaergaard na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Maurits Kjaergaard
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 22 |
|
8 mln € |
| 21.12.2025 | 22 |
|
8 mln € |
| 05.06.2025 | 21 |
|
10 mln € |
| 16.12.2024 | 21 |
|
13 mln € |
| 20.05.2024 | 20 |
|
13 mln € |
| 10.12.2023 | 20 |
|
13 mln € |
| 11.06.2023 | 19 |
|
13 mln € |
| 09.11.2022 | 19 |
|
15 mln € |
| 19.09.2022 | 19 |
|
10 mln € |
| 26.05.2022 | 18 |
|
6 mln € |
| 10.03.2022 | 18 |
|
4 mln € |
| 15.12.2021 | 18 |
|
3 mln € |
| 01.06.2021 | 17 |
|
3 mln € |
| 18.12.2020 | 17 |
|
2 mln € |
| 30.07.2020 | 17 |
|
1,1 mln € |
| 07.04.2020 | 16 |
|
1,1 mln € |
| 02.12.2019 | 16 |
|
1,3 mln € |
| 06.07.2019 | 16 |
|
1,3 mln € |
Jaka jest wartość rynkowa Maurits Kjaergaard?
Wycena Maurits Kjaergaard wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Maurits Kjaergaard wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 1,1 mln €.