Mauro Mendez jest piłkarzem występującym obecnie w Tigre. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mauro Mendez
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mauro Mendez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mauro Mendez wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 19,4%. Mauro Mendez oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mauro Mendez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauro Mendez rozegrał w barwach Banfield w Liga Profesional (Argentyna) 16 meczów, w Pucharze Argentyny 2 mecze, a w barwach Tigre w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze, w Liga Profesional (Argentyna) 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 032 minuty. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Mauro Mendez
Pierwszy transfer Mauro Mendez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Wanderers do Estudiantes L.P. za 1,7 miliona euro.
Czy Mauro Mendez ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mauro Mendez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mauro Mendez to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 225 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mauro Mendez?
Mauro Mendez ma na koncie 4 trofea — 3 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Estudiantes L.P. — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Mauro Mendez?
Mauro Mendez najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Mendez?
Wycena 27-letniego Mauro Mendez według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mauro Mendez?
Mauro Mendez urodził się 17 stycznia 1999 w Salto w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Mauro Mendez – statystyki
Szczegółowe statystyki Mauro Mendez w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Tigre. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mauro Mendez vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mauro Mendez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mauro Mendez wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.94, a skuteczność strzałów to 19,4%. Mauro Mendez oddaje średnio 1,9 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Mauro Mendez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mauro Mendez w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Mauro Mendez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauro Mendez rozegrał w barwach Banfield w Liga Profesional (Argentyna) 16 meczów, w Pucharze Argentyny 2 mecze, a w barwach Tigre w CONMEBOL Copa Sudamericana 2 mecze, w Liga Profesional (Argentyna) 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 032 minuty. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Mauro Mendez – transfery
W trakcie kariery Mauro Mendez zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Tigre 2026 – obecnie
-
Estudiantes L.P. 2026 – 2026
-
Banfield 2025 – 2026
-
Estudiantes L.P. 2022 – 2025
-
Wanderers 2019 – 2022
-
Montevideo Wanderers B 2017 – 2019

-
Defensor Sporting U19 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Mauro Mendez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 09.08.2026 |
|
1,1 mln € | Transfer definitywny |
| 2026/27 | 29.06.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 16.07.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 27.07.2022 |
|
1,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.01.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Mauro Mendez
Pierwszy transfer Mauro Mendez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Wanderers do Estudiantes L.P. za 1,7 miliona euro.
Mauro Mendez – forma
W ostatnich 5 meczach Mauro Mendez zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Mauro Mendez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Huracan
0
Tigre
2
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Tigre
0
Atletico Tucuman
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Independ. Rivadavia
2
Tigre
2
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Tigre
0
Rosario Central
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Tigre
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Tigre
0
Barracas Central
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Tigre
2
Central Cordoba de Santiago
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Atletico Torque
2
Tigre
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Aldosivi
0
Tigre
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Tigre
0
Atletico Torque
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Maj
Karne
|
Banfield
(5)
1
San Martin Tucuman
(4)
1
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Barracas Central
1
Banfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Banfield
0
Independ. Rivadavia
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Argentinos JRS
3
Banfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Banfield
3
Real Pilar
0
Puchar Argentyny, 1/32 finału
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Banfield
1
Tigre
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Rosario Central
2
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Banfield
1
Gimnasia L.P.
2
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Banfield
2
Aldosivi
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lut
Koniec
|
River Plate
3
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Banfield
3
Newell's
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Banfield
0
Racing Club
2
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Belgrano Cordoba
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Banfield
2
Estudiantes de Rio Cuarto
1
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Sarmiento Junin
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Banfield
1
Huracan
1
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Banfield
0
Aldosivi
1
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Banfield
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Independ. Rivadavia
1
Banfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Banfield
1
Racing Club
3
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Huracan
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Banfield
0
Union Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Argentinos JRS
3
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Independiente
0
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Banfield
1
Tigre
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Boca Juniors
2
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Banfield
3
Estudiantes L.P.
2
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Belgrano Cordoba
2
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Banfield
1
Barracas Central
3
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Newell's
1
Banfield
2
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Velez Sarsfield
2
Superpuchar Argentyny
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Karne
|
Estudiantes L.P.
(2)
1
Aldosivi
(4)
1
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Botafogo
3
Estudiantes L.P.
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Rosario Central
2
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Estudiantes L.P.
3
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Argentinos JRS
4
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Tigre
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Botafogo
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Boca Juniors
2
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Universidad de Chile
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Belgrano Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Sarmiento Junin
2
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Gremio
1
Estudiantes L.P.
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
13'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Godoy Cruz
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Estudiantes L.P.
3
Huachipato
4
CONMEBOL Copa Libertadores
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Lanus
2
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Tigre
0
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
58'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
05 Maj
Karne
|
Estudiantes L.P.
(4)
1
Velez Sarsfield
(3)
1
Copa de la Liga Profesional, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
3
Barracas Central
0
Copa de la Liga Profesional, 1/4 finału
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Estudiantes L.P.
2
Copa de la Liga Profesional, 14. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
The Strongest
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Huachipato
1
Estudiantes L.P.
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Estudiantes L.P.
0
Copa de la Liga Profesional, 12. runda
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sarmiento Junin
3
Estudiantes L.P.
1
Copa de la Liga Profesional, 10. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Newell's
0
Copa de la Liga Profesional, 6. runda
|
52'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
San Lorenzo
1
Estudiantes L.P.
1
Copa de la Liga Profesional, 5. runda
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Belgrano Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional, 1. runda
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Defensa Y Justicia
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Sarmiento Junin
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Platense
2
Estudiantes L.P.
1
Copa de la Liga Profesional
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Newell's
0
Estudiantes L.P.
1
Copa de la Liga Profesional
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
San Lorenzo
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Tigre
0
Estudiantes L.P.
0
Copa de la Liga Profesional
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Karne
|
Independiente
(1)
1
Estudiantes L.P.
(3)
1
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Karne
|
Estudiantes L.P.
(2)
1
Corinthians
(3)
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Goias
0
Estudiantes L.P.
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Estudiantes L.P.
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Lip
Koniec
|
All Boys
0
Estudiantes L.P.
1
Puchar Argentyny
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
River Plate
3
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Barcelona SC
2
Estudiantes L.P.
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Central Cordoba de Santiago
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Estudiantes L.P.
4
Oriente Petrolero
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
San Lorenzo
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
RB Bragantino
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Tacuary
0
Estudiantes L.P.
4
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
28'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Platense
1
Estudiantes L.P.
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
4
Tacuary
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Independiente
1
Estudiantes L.P.
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Oriente Petrolero
0
Estudiantes L.P.
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
3
Newell's
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Union Santa Fe
2
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
38'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Arsenal Sarandi
1
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Tigre
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
4
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
River Plate
5
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Patronato
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Union Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Argentinos JRS
1
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Atletico Paranaense
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Wanderers
0
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Wanderers
2
Cerro Largo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Fenix
0
Wanderers
3
Urugwajska Primera Division
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Wanderers
1
Cerro Largo
0
Urugwajska Primera Division
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Wanderers
1
Fenix
1
Urugwajska Primera Division
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Wanderers
1
Cerro Largo
2
Urugwajska Primera Division
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
CA River Plate
0
Wanderers
1
Urugwajska Primera Division
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Wanderers
1
Liverpool Montevideo
0
Urugwajska Primera Division
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Wanderers
0
Atletico Torque
1
Urugwajska Primera Division
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Penarol
3
Wanderers
0
Urugwajska Primera Division
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Wanderers
2
Rentistas
1
Urugwajska Primera Division
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Wanderers
0
Plaza Colonia
2
Urugwajska Primera Division
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Wanderers
2
Progreso
0
Urugwajska Primera Division
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Cerro Largo
2
Wanderers
0
Urugwajska Primera Division
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Liverpool Montevideo
2
Wanderers
1
Urugwajska Primera Division
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Wanderers
1
Boston River
0
Urugwajska Primera Division
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Wanderers
1
Cerro
1
Urugwajska Primera Division
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Wanderers
1
Progreso
3
Urugwajska Primera Division
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Plaza Colonia
3
Wanderers
0
Urugwajska Primera Division
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Wanderers
1
Bolívar
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
71'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Liverpool Montevideo
2
Wanderers
1
Urugwajska Primera Division
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Wanderers
3
Rentistas
2
Urugwajska Primera Division
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Wanderers
2
Boston River
2
Urugwajska Primera Division
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Club Nacional
2
Wanderers
1
Urugwajska Primera Division
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Defensor Sporting
1
Wanderers
1
Urugwajska Primera Division
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Wanderers
2
Plaza Colonia
2
Urugwajska Primera Division
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Liverpool Montevideo
2
Wanderers
3
Urugwajska Primera Division
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Wanderers
3
Progreso
0
Urugwajska Primera Division
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Wanderers
1
Cerro Largo
0
Urugwajska Primera Division
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Atletico Torque
1
Wanderers
2
Urugwajska Primera Division
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Wanderers
1
Plaza Colonia
2
Urugwajska Primera Division
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Rentistas
0
Wanderers
0
Urugwajska Primera Division
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Wanderers
1
Corinthians
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Mauro Mendez ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.34.
W ostatnich 10 meczach Mauro Mendez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44.
W jakiej formie jest Mauro Mendez?
Mauro Mendez jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.34 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.94). Jego dyspozycja rośnie.
Mauro Mendez – zarobki
Mauro Mendez gra w Tigre na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 339 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mauro Mendez w Tigre (2026)
| Rocznie | 339 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 28 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 928 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Mauro Mendez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
339 tys. € |
| 2025 |
|
339 tys. € |
| 2025 |
|
339 tys. € |
| 2024 |
|
259 tys. € |
| 2023 |
|
259 tys. € |
| 2022 |
|
259 tys. € |
Mauro Mendez – kontuzje
W trakcie kariery Mauro Mendez zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 35 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mauro Mendez
-
Kolano skoczka
02.10.26 – 17.10.26 (14 dni)
Tigre opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
18.09.26 – 22.09.26 (5 dni)
Tigre opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
14.07.24 – 23.02.25 (225 dni)
Estudiantes L.P. opuszczone: 31 meczów
-
Uraz kostki
04.10.23 – 08.10.23 (5 dni)
Estudiantes L.P. opuszczone: 1 mecz
Czy Mauro Mendez ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mauro Mendez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mauro Mendez to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 225 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mauro Mendez – trofea
W trakcie kariery Mauro Mendez zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Mauro Mendez
Jakie trofea zdobył Mauro Mendez?
Mauro Mendez zdobył w karierze 4 trofea — 3 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Estudiantes L.P. — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Argentyny — 1 raz.
Mauro Mendez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mauro Mendez wynosi obecnie 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mauro Mendez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mauro Mendez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | 27 |
|
2,2 mln € |
| 21.05.2026 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 17.03.2026 | 27 |
|
2 mln € |
| 16.12.2025 | 26 |
|
1,7 mln € |
| 01.06.2025 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 01.04.2025 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 12.12.2024 | 25 |
|
1,7 mln € |
| 11.06.2024 | 25 |
|
2 mln € |
| 18.12.2023 | 24 |
|
2 mln € |
| 03.10.2023 | 24 |
|
2 mln € |
| 03.07.2023 | 24 |
|
650 tys. € |
| 25.10.2022 | 23 |
|
600 tys. € |
| 01.06.2022 | 23 |
|
700 tys. € |
| 31.12.2021 | 22 |
|
375 tys. € |
| 09.09.2021 | 22 |
|
300 tys. € |
| 09.04.2021 | 22 |
|
300 tys. € |
| 01.01.2021 | 21 |
|
300 tys. € |
| 19.10.2020 | 21 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Mendez?
Wycena Mauro Mendez wynosi obecnie 2,2 mln €. W szczycie kariery Mauro Mendez wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 150 tys. €.