Maxence Lacroix jest piłkarzem występującym obecnie w Chelsea. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Maxence Lacroix
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Maxence Lacroix w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maxence Lacroix wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.55, a skuteczność strzałów to 0,0%. Maxence Lacroix oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Maxence Lacroix w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Maxence Lacroix rozegrał w barwach Chelsea w Premier League 8 meczów, w EFL Cup 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Francji. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 343 minuty. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Maxence Lacroix
Pierwszy transfer Maxence Lacroix w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Sochaux-Montbéliard do Wolfsburga za 5 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Maxence Lacroix było przejście z Crystal Palace do Chelsea w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 60,7 miliona euro.
Czy Maxence Lacroix ma kontuzję?
Obecnie Maxence Lacroix ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Chelsea.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maxence Lacroix to uraz barku z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Maxence Lacroix?
Maxence Lacroix ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Crystal Palace — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Maxence Lacroix?
Maxence Lacroix najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Maxence Lacroix?
Wycena 26-letniego Maxence Lacroix według stanu na październik 2026 wynosi 60 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 60 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Maxence Lacroix?
Maxence Lacroix urodził się 6 kwietnia 2000 w Villeneuve-Saint-Georges we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Maxence Lacroix – statystyki
Szczegółowe statystyki Maxence Lacroix w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Chelsea oraz reprezentacja Francji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Maxence Lacroix vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Maxence Lacroix w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maxence Lacroix wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.55, a skuteczność strzałów to 0,0%. Maxence Lacroix oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Maxence Lacroix – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Maxence Lacroix w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Karne
|
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
1:1 | 44' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Premier League, 8. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Premier League, 7. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Premier League, 6. kolejka
|
5:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
1:1 | 3' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Premier League, 5. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Premier League, 4. kolejka
|
2:2 | 4' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Maxence Lacroix w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Maxence Lacroix rozegrał w barwach Chelsea w Premier League 8 meczów, w EFL Cup 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Francji. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 343 minuty. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Maxence Lacroix – transfery
W trakcie kariery Maxence Lacroix zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 83,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Chelsea 2026 – obecnie
-
Crystal Palace 2024 – 2026
-
VfL Wolfsburg 2020 – 2024
-
Sochaux-Montbéliard 2018 – 2020
-
Sochaux U19 2017 – 2018

-
SochauxU17 2015 – 2017

-
Trélissac FC Jugend do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Maxence Lacroix
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.07.2026 |
|
60,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.08.2024 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 24.08.2020 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Maxence Lacroix
Pierwszy transfer Maxence Lacroix w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Sochaux-Montbéliard do Wolfsburga za 5 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Maxence Lacroix było przejście z Crystal Palace do Chelsea w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 60,7 miliona euro.
Maxence Lacroix – forma
W ostatnich 5 meczach Maxence Lacroix zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,79. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Maxence Lacroix i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Karne
|
Liverpool
(6)
1
Chelsea
(5)
1
Puchar Ligi Angielskiej, 1/8 finału
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Chelsea
0
Tottenham
2
Premier League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Everton
0
Chelsea
2
Premier League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Chelsea
5
AFC Bournemouth
1
Premier League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Francja
4
Belgia
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Francja
1
Włochy
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Belgia
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Turcja
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Brentford
3
Chelsea
0
Premier League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Chelsea
2
Hull City
2
Premier League, 4. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Chelsea
6
Leeds United
3
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Arsenal
2
Chelsea
1
Premier League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Chelsea
4
Brighton & Hove Albion
3
Premier League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Chelsea
2
Luton Town
0
Puchar Ligi Angielskiej, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Fulham
2
Chelsea
3
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Francja
4
Anglia
6
Mistrzostwa Świata, mecz o 3 miejsce
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Francja
0
Hiszpania
2
Mistrzostwa Świata, półfinał
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Francja
2
Maroko
0
Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Paragwaj
0
Francja
1
Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Francja
3
Szwecja
0
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
Norwegia
1
Francja
4
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Francja
3
Irak
0
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
Francja
3
Senegal
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Francja
3
Irlandia Północna
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Francja
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Rayo Vallecano
0
Liga Konferencji, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Arsenal
2
Premier League, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Brentford
2
Crystal Palace
2
Premier League, 37. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Manchester City
3
Crystal Palace
0
Premier League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
2
Everton
2
Premier League, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
2
Szachtar Donieck
1
Liga Konferencji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
AFC Bournemouth
3
Crystal Palace
0
Premier League, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Szachtar Donieck
1
Crystal Palace
3
Liga Konferencji, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Liverpool
3
Crystal Palace
1
Premier League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
0
West Ham United
0
Premier League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Fiorentina
2
Crystal Palace
1
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
2
Newcastle United
1
Premier League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
3
Fiorentina
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Mar
Dogryw.
|
AEK Larnaca
1
Crystal Palace
2
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
0
Leeds United
0
Premier League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
0
AEK Larnaca
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Manchester United
2
Crystal Palace
1
Premier League, 28. kolejka
|
56'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
2
Zrinjski
0
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Zrinjski
1
Crystal Palace
1
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
2
Burnley
3
Premier League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
0
Crystal Palace
1
Premier League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Crystal Palace
1
Premier League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
1
Chelsea
3
Premier League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Sunderland
2
Crystal Palace
1
Premier League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Macclesfield
2
Crystal Palace
1
FA Cup (Anglia), 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
0
Aston Villa
0
Premier League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Newcastle United
2
Crystal Palace
0
Premier League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
1
Fulham
1
Premier League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
0
Tottenham
1
Premier League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Gru
Karne
|
Arsenal
(8)
1
Crystal Palace
(7)
1
Puchar Ligi Angielskiej, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leeds United
4
Crystal Palace
1
Premier League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
2
KuPS
2
Liga Konferencji, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
0
Manchester City
3
Premier League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Shelbourne
0
Crystal Palace
3
Liga Konferencji, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Fulham
1
Crystal Palace
2
Premier League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Burnley
0
Crystal Palace
1
Premier League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Crystal Palace
1
Manchester United
2
Premier League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Strasburg
2
Crystal Palace
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
0
Crystal Palace
2
Premier League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Crystal Palace
0
Brighton & Hove Albion
0
Premier League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Crystal Palace
3
AZ Alkmaar
1
Liga Konferencji, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Crystal Palace
2
Brentford
0
Premier League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Liverpool
0
Crystal Palace
3
Puchar Ligi Angielskiej, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Arsenal
1
Crystal Palace
0
Premier League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
0
AEK Larnaca
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
3
AFC Bournemouth
3
Premier League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
1
Premier League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Dynamo Kijów
0
Crystal Palace
2
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
2
Liverpool
1
Premier League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
West Ham United
1
Crystal Palace
2
Premier League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Wrz
Karne
|
Crystal Palace
(4)
1
Millwall
(2)
1
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
0
Sunderland
0
Premier League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Aston Villa
0
Crystal Palace
3
Premier League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Fredrikstad
0
Crystal Palace
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Crystal Palace
1
Nottingham Forest
1
Premier League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Crystal Palace
1
Fredrikstad
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Chelsea
0
Crystal Palace
0
Premier League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Crystal Palace
(3)
2
Liverpool
(2)
2
Tarcza Wspólnoty, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Liverpool
1
Crystal Palace
1
Premier League, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
4
Wolverhampton
2
Premier League, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Manchester City
0
FA Cup (Anglia), finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Tottenham
0
Crystal Palace
2
Premier League, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Crystal Palace
1
Nottingham Forest
1
Premier League, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
3
Aston Villa
0
FA Cup (Anglia), półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Arsenal
2
Crystal Palace
2
Premier League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
0
AFC Bournemouth
0
Premier League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Newcastle United
5
Crystal Palace
0
Premier League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Manchester City
5
Crystal Palace
2
Premier League, 32. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Crystal Palace
2
Brighton & Hove Albion
1
Premier League, 31. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Southampton
1
Crystal Palace
1
Premier League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
1
Ipswich Town
0
Premier League, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Crystal Palace
3
Millwall
1
FA Cup (Anglia), 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
4
Aston Villa
1
Premier League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Fulham
0
Crystal Palace
2
Premier League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Crystal Palace
1
Everton
2
Premier League, 25. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Manchester United
0
Crystal Palace
2
Premier League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
1
Brentford
2
Premier League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
West Ham United
0
Crystal Palace
2
Premier League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Leicester City
0
Crystal Palace
2
Premier League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
1
Stockport County
0
FA Cup (Anglia), 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Crystal Palace
1
Chelsea
1
Premier League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
2
Southampton
1
Premier League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
AFC Bournemouth
0
Crystal Palace
0
Premier League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
1
Arsenal
5
Premier League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Arsenal
3
Crystal Palace
2
Puchar Ligi Angielskiej, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Crystal Palace
3
Premier League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Crystal Palace
2
Manchester City
2
Premier League, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Ipswich Town
0
Crystal Palace
1
Premier League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Crystal Palace
1
Newcastle United
1
Premier League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Aston Villa
2
Crystal Palace
2
Premier League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Crystal Palace
0
Fulham
2
Premier League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Wolverhampton
2
Crystal Palace
2
Premier League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Crystal Palace
2
Puchar Ligi Angielskiej, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
1
Tottenham
0
Premier League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Crystal Palace
0
Premier League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Crystal Palace
0
Liverpool
1
Premier League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Everton
2
Crystal Palace
1
Premier League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
0
Manchester United
0
Premier League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Queens Park Rangers
1
Crystal Palace
2
Puchar Ligi Angielskiej, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Crystal Palace
2
Leicester City
2
Premier League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
FSV Mainz 05
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
Darmstadt 98
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Werder Brema
0
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
VfB Stuttgart
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Union Berlin
1
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Heidenheim
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Darmstadt 98
0
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Gru
Dogryw.
|
Borussia Mönchengladbach
1
VfL Wolfsburg
0
Puchar Niemiec
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
RB Lipsk
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Union Berlin
1
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Heidenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Union Berlin
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Union Berlin
2
VfL Wolfsburg
1
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
VfL Wolfsburg
6
Freiburg
0
Bundesliga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
4
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
1.FC Koln
4
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Werder Brema
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund
6
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Sevilla
2
VfL Wolfsburg
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Sevilla
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfL Wolfsburg
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
Schalke 04
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
2
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Schalke 04
0
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Arminia Bielefeld
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
AEK Ateny
2
VfL Wolfsburg
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Valenciennes
3
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Nancy
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Brest
1
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
FC Lorient
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 |
W ostatnich 5 meczach Maxence Lacroix 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.79 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Maxence Lacroix 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.70 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Maxence Lacroix?
Maxence Lacroix jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.79 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.55). Jego dyspozycja rośnie.
Maxence Lacroix – zarobki
Maxence Lacroix gra w Chelsea na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 3,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Maxence Lacroix w Chelsea (2025/26)
| Rocznie | 3,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 259 tys. € |
| Tygodniowo | 60 tys. € |
| Dziennie | 9 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Maxence Lacroix w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
3,1 mln € |
| 2024/25 |
|
3,1 mln € |
| 2023/24 |
|
3,6 mln € |
| 2022/23 |
|
3,6 mln € |
| 2021/22 |
|
3,6 mln € |
| 2020/21 |
|
190 tys. € |
| 2019/20 |
|
100 tys. € |
Maxence Lacroix – kontuzje
W trakcie kariery Maxence Lacroix zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 8 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Maxence Lacroix
-
Stłuczenie mięśnia
pauzuje od 5 dni
28.10.26 (6 dni)
Chelsea opuszczone: 2 mecze
-
Uraz barku
30.04.23 – 09.07.23 (71 dni)
VfL Wolfsburg opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
16.04.22 – 22.04.22 (7 dni)
VfL Wolfsburg opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
21.12.20 – 30.12.20 (10 dni)
VfL Wolfsburg opuszczone: 1 mecz
Czy Maxence Lacroix ma kontuzję?
Obecnie Maxence Lacroix ma uraz — stłuczenie mięśnia — i pauzuje w Chelsea.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maxence Lacroix to uraz barku z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Maxence Lacroix – trofea
W trakcie kariery Maxence Lacroix zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Maxence Lacroix
Jakie trofea zdobył Maxence Lacroix?
Maxence Lacroix zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Crystal Palace — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Tarcza Wspólnoty — 1 raz.
Maxence Lacroix – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Maxence Lacroix wynosi obecnie 60 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Maxence Lacroix na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Maxence Lacroix
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | 26 |
|
60 mln € |
| 02.06.2026 | 26 |
|
50 mln € |
| 08.03.2026 | 25 |
|
40 mln € |
| 08.12.2025 | 25 |
|
35 mln € |
| 16.10.2025 | 25 |
|
32 mln € |
| 29.05.2025 | 25 |
|
25 mln € |
| 17.03.2025 | 24 |
|
22 mln € |
| 15.12.2024 | 24 |
|
20 mln € |
| 28.05.2024 | 24 |
|
20 mln € |
| 13.12.2023 | 23 |
|
20 mln € |
| 21.06.2023 | 23 |
|
17 mln € |
| 08.11.2022 | 22 |
|
20 mln € |
| 08.06.2022 | 22 |
|
20 mln € |
| 23.03.2022 | 21 |
|
20 mln € |
| 21.12.2021 | 21 |
|
25 mln € |
| 08.06.2021 | 21 |
|
28 mln € |
| 30.03.2021 | 20 |
|
25 mln € |
| 09.02.2021 | 20 |
|
17 mln € |
| 25.11.2020 | 20 |
|
8 mln € |
| 15.09.2020 | 20 |
|
4 mln € |
| 13.08.2020 | 20 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
725 tys. € |
| 05.01.2020 | 19 |
|
800 tys. € |
| 29.09.2019 | 19 |
|
700 tys. € |
| 26.06.2019 | 19 |
|
300 tys. € |
| 07.01.2019 | 18 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Maxence Lacroix?
Wycena Maxence Lacroix wynosi obecnie 60 mln €. W szczycie kariery Maxence Lacroix wyceniano na 60 mln €, a najniżej na 200 tys. €.