Maxime Baila Lopez jest piłkarzem występującym obecnie w Paris FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Maxime López
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Maxime López w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maxime López wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.29, a skuteczność strzałów to 33,3%. Maxime López oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Maxime López w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Maxime López rozegrał w barwach Paris FC w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 742 minuty. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Maxime López
Pierwszy transfer Maxime López w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Marsylii do Sassuolo za 2,5 miliona euro.
Ile zarabia Maxime López?
Na podstawie kontraktu z Paris FC, Maxime López otrzymuje 1,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 136,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Baila Lopez w listopadzie 2026 to 31,5 tysiąca euro, a dziennie około 4,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Maxime López ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Maxime López nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maxime López to stłuczenie z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Maxime López?
Maxime López ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Maxime López?
Maxime López najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Maxime López?
Wycena 28-letniego Maxime López według stanu na maj 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 17 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Maxime López?
Maxime López urodził się 4 grudnia 1997 w Marseille we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Maxime López – statystyki
Szczegółowe statystyki Maxime López w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Paris FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Maxime Baila Lopez vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Maxime López w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maxime López wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.29, a skuteczność strzałów to 33,3%. Maxime López oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Maxime López – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Maxime López w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
4:3 | 90' | 2 | 0 | – | 8.7 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 7.2 | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 86' | 0 | 1 | 7.6 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
2:3 | 89' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 1. kolejka
|
0:0 | 27' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Ligue 1, 34. kolejka
|
2:1 | 23' | 0 | 0 | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Maxime López w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Maxime López rozegrał w barwach Paris FC w Ligue 1 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 742 minuty. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Maxime López – transfery
W trakcie kariery Maxime López zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Paris FC 2024 – obecnie
-
Sassuolo 2024 – 2024
-
Fiorentina 2023 – 2024
-
Sassuolo 2021 – 2023
-
Olympique Marsylia 2021 – 2021
-
Sassuolo 2020 – 2021
-
Olympique Marsylia 2014 – 2020
-
Olympique Marsylia U19 2013 – 2014
-
Marseille U17 2012 – 2013

-
Olympique Marseille Youth 2010 – 2012

-
Burel FC Jugend do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Maxime López
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 28.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 31.08.2023 |
|
1 mln € | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 04.10.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 07.07.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Maxime López
Pierwszy transfer Maxime López w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Marsylii do Sassuolo za 2,5 miliona euro.
Maxime López – forma
W ostatnich 5 meczach Maxime López zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Maxime López i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Monaco
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Paris FC
4
Rennes
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Paris FC
0
Lyon
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Paris FC
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Nicea
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Troyes
0
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Paris FC
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Paris FC
4
Brest
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Paris FC
0
Lille
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Paris FC
4
Monaco
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
1
Paris FC
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Paris FC
3
Le Havre
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Strasburg
0
Paris FC
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
RC Lens
5
Ligue 1, 22. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Paris FC
0
Angers
0
Ligue 1, 19. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Nantes
1
Paris FC
2
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Paris FC
1
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Paris FC
1
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Paris FC
0
Toulouse
3
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Le Havre
0
Paris FC
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Rennes
1
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Monaco
0
Paris FC
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Paris FC
3
Lyon
3
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Nantes
2
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
FC Lorient
0
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nicea
1
Paris FC
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Strasburg
3
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Paris FC
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Paris FC
3
Metz
2
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
8 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Paris FC
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Angers
1
Paris FC
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Paris FC
2
Clermont
0
Ligue 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Paris FC
4
Caen
2
Ligue 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Lavallouis
3
Paris FC
0
Ligue 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Metz
3
Paris FC
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Paris FC
1
Amiens SC
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Ajaccio
0
Paris FC
2
Ligue 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Annecy FC
0
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Paris FC
3
Rodez Aveyron
3
Ligue 2, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Amiens SC
0
Paris FC
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Paris FC
2
Grenoble
1
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Paris FC
1
Lavallouis
0
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Red Star FC
1
Paris FC
3
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
2
Paris FC
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Paris FC
1
Metz
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Fiorentina
2
Napoli
2
Serie A
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Fiorentina
2
Monza
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Club Brugge
1
Fiorentina
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Fiorentina
3
Club Brugge
2
Liga Konferencji
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Salernitana
0
Fiorentina
2
Serie A
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Juventus
1
Fiorentina
0
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Fiorentina
1
Maccabi Haifa
1
Liga Konferencji
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Fiorentina
2
AS Roma
2
Serie A
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Maccabi Haifa
3
Fiorentina
4
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Empoli
1
Fiorentina
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Fiorentina
0
Serie A
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Fiorentina
5
Frosinone
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Fiorentina
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Fiorentina
2
Udinese
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
Fiorentina
1
Torino
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Monza
0
Fiorentina
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Ferencvaros
1
Fiorentina
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
AS Roma
1
Fiorentina
1
Serie A
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Fiorentina
3
Salernitana
0
Serie A
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Fiorentina
0
Empoli
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Napoli
1
Fiorentina
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Fiorentina
3
Cagliari
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Frosinone
1
Fiorentina
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
2
Fiorentina
2
Liga Konferencji
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Napoli
2
Sassuolo
0
Serie A
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sie
Dogryw.
|
Cosenza
2
Sassuolo
5
Puchar Włoch
|
105'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Sassuolo
1
Fiorentina
3
Serie A
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sampdoria
2
Sassuolo
2
Serie A
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Monza
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Salernitana
3
Sassuolo
0
Serie A
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
1
Juventus
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Hellas Verona
2
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
1
Torino
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sassuolo
1
Spezia
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Sassuolo
3
Cremonese
2
Serie A
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Lecce
0
Sassuolo
1
Serie A
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Monza
1
Sassuolo
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sassuolo
1
AS Roma
1
Serie A
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sassuolo
2
Hellas Verona
1
Serie A
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Sassuolo
5
Salernitana
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Torino
0
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Cremonese
0
Sassuolo
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Spezia
2
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sassuolo
1
Lecce
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Sassuolo
0
AC Milan
3
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sassuolo
1
Udinese
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Napoli
6
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Juventus
2
Sassuolo
1
Puchar Włoch
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Sassuolo
1
Cagliari
0
Puchar Włoch
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Sassuolo
2
Hellas Verona
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Spezia
2
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
AC Milan
1
Sassuolo
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Sassuolo
2
Cagliari
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Juventus
1
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sassuolo
3
Venezia
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Genoa FC
2
Sassuolo
2
Serie A
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sassuolo
0
Torino
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sassuolo
0
Sampdoria
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Parma
1
Sassuolo
3
Serie A
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Genoa FC
1
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
3
Fiorentina
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Benevento
0
Sassuolo
1
Serie A
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 9.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
2
AS Roma
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Udinese
2
Sassuolo
0
Serie A
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Sassuolo
3
Napoli
3
Serie A
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sassuolo
1
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
87'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cagliari
1
Sassuolo
1
Serie A
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Sassuolo
1
Serie A
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Sassuolo
0
Spal
2
Puchar Włoch
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Juventus
3
Sassuolo
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sassuolo
2
Genoa FC
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Sassuolo
1
Benevento
0
Serie A
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sassuolo
3
Torino
3
Serie A
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
1
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Brest
2
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Angers
0
Ligue 1
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Granville
0
Olympique Marsylia
3
Puchar Francji
|
91'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Rennes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nimes
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Toulouse
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Lille
1
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Strasburg
0
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Amiens SC
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Toulouse
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nantes
2
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
0
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Reims
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Reims
0
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Amiens SC
1
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lazio
2
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Caen
0
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Apoel Nikozja
2
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Guingamp
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Rennes
2
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Toulouse
0
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Atletico Madryt
3
Liga Europy
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Guingamp
3
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Angers
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Lille
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Troyes
2
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
RB Lipsk
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Montpellier
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Lyon
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Toulouse
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
SC Braga
1
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
6
Metz
3
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Caen
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Troyes
1
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Red Bull Salzburg
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Guingamp
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Caen
0
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Strasburg
3
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Nantes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Caen
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1
|
68'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lille
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Angers
0
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Rennes
0
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Guingamp
0
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Metz
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Montpellier
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
0
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Guingamp
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Maxime López 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.69, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.57 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Maxime López 7 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Maxime López?
Maxime López jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.57 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.29). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Maxime López – zarobki
Maxime López gra w Paris FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Maxime López w Paris FC (2025/26)
| Rocznie | 1,6 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 137 tys. € |
| Tygodniowo | 32 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Maxime López w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,6 mln € |
| 2024/25 |
|
1,3 mln € |
| 2023/24 |
|
770 tys. € |
| 2022/23 |
|
770 tys. € |
| 2021/22 |
|
770 tys. € |
| 2020/21 |
|
770 tys. € |
| 2019/20 |
|
1,4 mln € |
| 2018/19 |
|
1,4 mln € |
Ile zarabia Maxime López?
Na podstawie kontraktu z Paris FC, Maxime López otrzymuje 1,6 miliona euro rocznej pensji, co daje około 136,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Baila Lopez w listopadzie 2026 to 31,5 tysiąca euro, a dziennie około 4,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Maxime López – kontuzje
W trakcie kariery Maxime López zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Maxime López
-
Stłuczenie
07.11.25 – 05.12.25 (29 dni)
Paris FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
18.12.22 – 12.01.23 (26 dni)
Sassuolo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.03.22 – 03.04.22 (5 dni)
Sassuolo opuszczone: 1 mecz
Czy Maxime López ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Maxime López nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maxime López to stłuczenie z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Maxime López – trofea
W trakcie kariery Maxime López zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Maxime López
Jakie trofea zdobył Maxime López?
Maxime López zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Gracz miesiąca Ligue 1 — 1 raz.
Maxime López – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Maxime López wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Maxime López na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Maxime López
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 28 |
|
5 mln € |
| 26.03.2026 | 28 |
|
5 mln € |
| 14.12.2025 | 28 |
|
6 mln € |
| 01.06.2025 | 27 |
|
6 mln € |
| 03.12.2024 | 27 |
|
5 mln € |
| 02.10.2024 | 26 |
|
6 mln € |
| 04.06.2024 | 26 |
|
7,5 mln € |
| 11.03.2024 | 26 |
|
9 mln € |
| 19.12.2023 | 26 |
|
10 mln € |
| 10.10.2023 | 25 |
|
12 mln € |
| 14.06.2023 | 25 |
|
15 mln € |
| 10.11.2022 | 24 |
|
15 mln € |
| 06.06.2022 | 24 |
|
15 mln € |
| 14.03.2022 | 24 |
|
14 mln € |
| 27.12.2021 | 24 |
|
12 mln € |
| 02.06.2021 | 23 |
|
10 mln € |
| 28.12.2020 | 23 |
|
10 mln € |
| 28.10.2020 | 22 |
|
10 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
12 mln € |
| 12.03.2020 | 22 |
|
15 mln € |
| 18.12.2019 | 22 |
|
17 mln € |
| 02.06.2019 | 21 |
|
15 mln € |
| 06.03.2019 | 21 |
|
15 mln € |
| 16.12.2018 | 21 |
|
8 mln € |
| 03.06.2018 | 20 |
|
8 mln € |
| 23.01.2018 | 20 |
|
8 mln € |
| 31.05.2017 | 19 |
|
4,5 mln € |
| 15.01.2017 | 19 |
|
4 mln € |
| 31.10.2016 | 18 |
|
600 tys. € |
| 12.07.2016 | 18 |
|
150 tys. € |
| 03.02.2016 | 18 |
|
150 tys. € |
| 05.06.2015 | 17 |
|
150 tys. € |
| 13.01.2015 | 17 |
|
250 tys. € |
| 06.08.2014 | 16 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Maxime López?
Wycena Maxime López wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Maxime López wyceniano na 17 mln €, a najniżej na 150 tys. €.