Maycon De Andrade Barberan jest piłkarzem występującym obecnie w Atletico-MG. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Maycon de Andrade Barberan
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Maycon de Andrade Barberan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Maycon de Andrade Barberan wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 16,7%. Maycon de Andrade Barberan oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Maycon de Andrade Barberan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Maycon de Andrade Barberan rozegrał w barwach Atletico-MG w CONMEBOL Copa Sudamericana 11 meczów, w Pucharze Brazylii 6 meczów oraz w Serie A (Brazylia) 24 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 451 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Maycon de Andrade Barberan
Pierwszy transfer Maycon de Andrade Barberan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Corinthiansa do Szachtara Doniecka za 6,6 miliona euro.
Ile zarabia Maycon de Andrade Barberan?
Na podstawie kontraktu z Atletico-MG, Maycon de Andrade Barberan otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 127,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Andrade Barberan w listopadzie 2026 to 29,5 tysiąca euro, a dziennie około 4,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Czy Maycon de Andrade Barberan ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Maycon de Andrade Barberan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maycon de Andrade Barberan to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 297 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Maycon de Andrade Barberan?
Maycon de Andrade Barberan ma na koncie 10 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Paulista — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Corinthiansem — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Maycon de Andrade Barberan?
Maycon de Andrade Barberan najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Maycon de Andrade Barberan?
Wycena 29-letniego Maycon de Andrade Barberan według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 750 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Maycon de Andrade Barberan?
Maycon de Andrade Barberan urodził się 15 lipca 1997 w São Paulo w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Maycon de Andrade Barberan – statystyki
Szczegółowe statystyki Maycon de Andrade Barberan w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atletico-MG. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Maycon De Andrade Barberan vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Maycon de Andrade Barberan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Maycon de Andrade Barberan wyglądają następująco: 24 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 16,7%. Maycon de Andrade Barberan oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Maycon de Andrade Barberan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Maycon de Andrade Barberan w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Puchar Brazylii, półfinał
|
2:0 | 66' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
3:2 | 63' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Paź
Koniec
|
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
2:1 | 21' | 0 | 1 | – | 6.7 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
2:2 | 67' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 82' | 0 | 0 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Maycon de Andrade Barberan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Maycon de Andrade Barberan rozegrał w barwach Atletico-MG w CONMEBOL Copa Sudamericana 11 meczów, w Pucharze Brazylii 6 meczów oraz w Serie A (Brazylia) 24 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 451 minut. Średnio dawało to 60 minut gry na spotkanie.
Maycon de Andrade Barberan – transfery
W trakcie kariery Maycon de Andrade Barberan zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atletico-MG 2026 – obecnie
-
Szachtar Donieck 2025 – 2026
-
Corinthians 2022 – 2025
-
Szachtar Donieck 2018 – 2022
-
Corinthians 2016 – 2018
-
Ponte Preta 2016 – 2016
-
Corinthians 2015 – 2016
-
Corinthians U20 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Maycon de Andrade Barberan
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 09.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.12.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 31.03.2022 |
|
1,5 mln € | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
6,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.12.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 14.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Maycon de Andrade Barberan
Pierwszy transfer Maycon de Andrade Barberan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Corinthiansa do Szachtara Doniecka za 6,6 miliona euro.
Maycon de Andrade Barberan – forma
W ostatnich 5 meczach Maycon de Andrade Barberan zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Maycon de Andrade Barberan i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Gremio
2
Atletico-MG
0
Puchar Brazylii, półfinał
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Flamengo
3
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Atletico Torque
2
Atletico-MG
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
1
Coritiba
0
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
3
Atletico Torque
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
2
Santos
1
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Atletico Paranaense
2
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
1
RB Bragantino
0
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
1
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Karne
|
Atletico-MG
(3)
4
Santos
(1)
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
3
Fluminense
1
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Santos
2
Atletico-MG
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
1
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Internacional
0
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
2
RB Bragantino
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
3
Gremio
0
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
RB Bragantino
0
Atletico-MG
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Clube do Remo
2
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Juventude
0
Atletico-MG
1
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
0
Juventude
0
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Palmeiras
1
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Atletico-MG
1
Bahia
1
Serie A (Brazylia), 19. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
1
Puerto Cabello
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
71'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
2
Cienciano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
3
Mirassol
1
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | |
|
14 Maj
Karne
|
Ceará
(2)
2
Atletico-MG
(4)
1
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Juventud
2
Atletico-MG
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
3
Serie A (Brazylia), 14. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Atletico-MG
0
Flamengo
4
Serie A (Brazylia), 13. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Atletico-MG
2
Ceará
1
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
61'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Coritiba
2
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Atletico-MG
2
Juventud
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Santos
1
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Puerto Cabello
2
Atletico-MG
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Gremio
2
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Atletico-MG
3
Clube do Remo
3
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
RB Bragantino
1
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 2. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Corinthians
2
Puchar Brazylii, finał
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Corinthians
0
Vasco da Gama
0
Puchar Brazylii, finał
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Gru
Karne
|
Corinthians
(5)
1
Cruzeiro
(4)
2
Puchar Brazylii, półfinał
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Cruzeiro
0
Corinthians
1
Puchar Brazylii, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Fortaleza EC
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Corinthians
2
Botafogo
2
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Corinthians
0
Ceará
1
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
RB Bragantino
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Corinthians
2
Gremio
0
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Corinthians
1
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Santos
3
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Corinthians
3
Mirassol
0
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Internacional
1
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Corinthians
1
Flamengo
2
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Sport Recife
1
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Fluminense
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Corinthians
2
Atletico Paranaense
0
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Corinthians
1
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Atletico Paranaense
0
Corinthians
1
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Vasco da Gama
2
Corinthians
3
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Corinthians
1
Bahia
2
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Ceará
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 14. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Gremio
1
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Corinthians
0
Vitoria
0
Serie A (Brazylia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Huracan
1
Corinthians
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
0
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Novorizontino
0
Puchar Brazylii, 3. runda
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Santos
0
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Racing Montevideo
0
Corinthians
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mirassol
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 8. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
America de Cali
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Corinthians
4
Internacional
2
Serie A (Brazylia), 7. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Novorizontino
0
Corinthians
1
Puchar Brazylii, 3. runda
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Flamengo
4
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 6. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Corinthians
1
Racing Montevideo
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Corinthians
2
Sport Recife
1
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Corinthians
0
Fluminense
2
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Palmeiras
2
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
America de Cali
1
Corinthians
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Corinthians
3
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia), 2. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Corinthians
1
Huracan
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Bahia
1
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Corinthians
2
Barcelona SC
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Barcelona SC
3
Corinthians
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Juventude
2
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 2. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Corinthians
0
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 1. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Corinthians
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Vasco da Gama
2
Corinthians
4
Serie A (Brazylia)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Corinthians
1
Bahia
5
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Gremio
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Corinthians
1
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cuiaba
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Karne
|
Estudiantes L.P.
(2)
1
Corinthians
(3)
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Corinthians
1
Goias
1
Serie A (Brazylia)
|
35'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Corinthians
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Internacional
2
Corinthians
2
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Corinthians
2
Newell's
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Corinthians
3
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Universitario
1
Corinthians
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
30'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Corinthians
1
Universitario
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Atletico-MG
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Corinthians
1
Cuiaba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Corinthians
2
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Argentinos JRS
0
Corinthians
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Flamengo
1
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
2
Corinthians
0
Puchar Brazylii
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Independiente del Valle
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Palmeiras
2
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
52'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Corinthians
2
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Corinthians
0
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Corinthians
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Paź
Karne
|
Flamengo
(6)
1
Corinthians
(5)
1
Puchar Brazylii
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Corinthians
2
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Corinthians
1
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Atletico Goianiense
2
Corinthians
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Atletico-MG
1
Corinthians
2
Serie A (Brazylia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Corinthians
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Always Ready
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Boca Juniors
1
Corinthians
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Internacional
2
Corinthians
2
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Corinthians
2
Portuguesa RJ
0
Puchar Brazylii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Deportivo Cali
0
Corinthians
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Palmeiras
3
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Corinthians
3
Avai
0
Serie A (Brazylia)
|
61'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Corinthians
1
Deportivo Cali
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Botafogo
1
Corinthians
3
Serie A (Brazylia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Always Ready
2
Corinthians
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Gru
Koniec
|
FK Ołeksandrija
1
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
Ruch Lwów
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Szachtar Donieck
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Czornomoreć Odessa
0
Szachtar Donieck
3
Puchar Ukrainy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Worskła Połtawa
0
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Szachtar Donieck
0
Real Madryt
5
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Szachtar Donieck
0
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Szachtar Donieck
4
NK Veres Równe
1
Premier-liha (Ukraina)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sheriff Tiraspol
2
Szachtar Donieck
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 9.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
KRC Genk
1
Liga Mistrzów
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Szachtar Donieck
1
FK Ołeksandrija
2
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Szachtar Donieck
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
![]()
FC Lviv
0
Szachtar Donieck
3
Premier-liha (Ukraina)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Szachtar Donieck
1
Inhułeć Petrowe
0
Premier-liha (Ukraina)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
FK Mynaj
0
Szachtar Donieck
4
Premier-liha (Ukraina)
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
![]()
Dnipro-1(2017-2024)
1
Premier-liha (Ukraina)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
![]()
FC Mariupol
0
Szachtar Donieck
3
Premier-liha (Ukraina)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Worskła Połtawa
0
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
![]()
FC Lviv
3
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Szachtar Donieck
4
![]()
Desna Chernihiv
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
![]()
Olimpic Donetsk
0
Szachtar Donieck
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
03 Mar
Dogryw.
|
Ahrobiznes Volochysk
1
Szachtar Donieck
0
Puchar Ukrainy
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Szachtar Donieck
0
Zoria Ługańsk
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Szachtar Donieck
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Szachtar Donieck
5
FK Mynaj
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
Real Madryt
0
Liga Mistrzów
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Szachtar Donieck
0
Inter Mediolan
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Worskła Połtawa
1
Szachtar Donieck
1
Premier-liha (Ukraina)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Madryt
2
Szachtar Donieck
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
![]()
Desna Chernihiv
2
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
FK Ołeksandrija
2
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
![]()
Desna Chernihiv
2
Szachtar Donieck
4
Premier-liha (Ukraina)
|
70'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Dynamo Kijów
2
Szachtar Donieck
3
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Manchester City
6
Szachtar Donieck
0
Liga Mistrzów
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Corinthians
0
Vitoria
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
![]()
Deportivo Lara
2
Corinthians
7
CONMEBOL Copa Libertadores
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Independiente
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Corinthians
3
Fluminense
1
Serie A (Brazylia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Atletico Paranaense
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Bahia
2
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Corinthians
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
0
Corinthians
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Fluminense
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Avai
0
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Corinthians
2
Ponte Preta
0
Serie A (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Corinthians
1
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Gremio
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Corinthians
3
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Coritiba
0
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Corinthians
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Corinthians
2
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
50'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Ponte Preta
1
Santos
2
Serie A (Brazylia)
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sport Recife
1
Ponte Preta
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sao Paulo
2
Ponte Preta
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
2
Vitoria
0
Serie A (Brazylia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Ponte Preta
1
América Mineiro
1
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Ponte Preta
2
Figueirense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Coritiba
3
Ponte Preta
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Fluminense
3
Ponte Preta
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Corinthians
1
Santos
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Maycon de Andrade Barberan ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.42 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Maycon de Andrade Barberan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Maycon de Andrade Barberan?
Maycon de Andrade Barberan jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.75). Jego dyspozycja rośnie.
Maycon de Andrade Barberan – zarobki
Maycon de Andrade Barberan gra w Atletico-MG na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Maycon de Andrade Barberan w Atletico-MG (2026)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 128 tys. € |
| Tygodniowo | 29 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Maycon de Andrade Barberan w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
1,5 mln € |
| 2025 |
|
1,2 mln € |
| 2024 |
|
1,2 mln € |
| 2023 |
|
1,2 mln € |
| 2022 |
|
1,2 mln € |
| 2019/20 |
|
652 tys. € |
| 2018/19 |
|
779 tys. € |
Ile zarabia Maycon de Andrade Barberan?
Na podstawie kontraktu z Atletico-MG, Maycon de Andrade Barberan otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 127,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Andrade Barberan w listopadzie 2026 to 29,5 tysiąca euro, a dziennie około 4,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Maycon de Andrade Barberan – kontuzje
W trakcie kariery Maycon de Andrade Barberan zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 139 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Maycon de Andrade Barberan
-
Uraz
27.08.26 – 07.09.26 (12 dni)
Atletico-MG opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
27.05.26 – 21.06.26 (26 dni)
Atletico-MG opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
01.03.26 – 06.04.26 (37 dni)
Atletico-MG opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
18.11.25 – 28.11.25 (11 dni)
Corinthians opuszczone: 2 mecze
-
Problemy z udem
16.07.25 – 14.08.25 (30 dni)
Corinthians opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
17.04.24 – 07.02.25 (297 dni)
Corinthians opuszczone: 62 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
01.03.24 – 13.04.24 (44 dni)
Corinthians opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
03.08.22 – 05.10.22 (64 dni)
Corinthians opuszczone: 14 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
14.06.22 – 17.07.22 (34 dni)
Corinthians opuszczone: 10 meczów
-
Uraz kolana
29.05.20 – 10.06.20 (13 dni)
Szachtar Donieck opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
24.04.19 – 08.11.19 (199 dni)
Szachtar Donieck opuszczone: 27 meczów
Czy Maycon de Andrade Barberan ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Maycon de Andrade Barberan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maycon de Andrade Barberan to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 297 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Maycon de Andrade Barberan – trofea
W trakcie kariery Maycon de Andrade Barberan zdobył 10 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Maycon de Andrade Barberan
Jakie trofea zdobył Maycon de Andrade Barberan?
Maycon de Andrade Barberan zdobył w karierze 10 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Corinthiansie — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Paulista — 3 razy.
Maycon de Andrade Barberan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Maycon de Andrade Barberan wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Maycon de Andrade Barberan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Maycon de Andrade Barberan
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 28 |
|
2 mln € |
| 09.12.2025 | 28 |
|
2 mln € |
| 05.06.2025 | 27 |
|
2 mln € |
| 08.12.2024 | 27 |
|
3 mln € |
| 26.09.2024 | 27 |
|
4 mln € |
| 16.06.2024 | 26 |
|
4,5 mln € |
| 27.03.2024 | 26 |
|
5 mln € |
| 10.12.2023 | 26 |
|
5 mln € |
| 24.07.2023 | 26 |
|
5 mln € |
| 06.04.2023 | 25 |
|
6 mln € |
| 13.11.2022 | 25 |
|
7 mln € |
| 18.08.2022 | 25 |
|
7 mln € |
| 19.12.2021 | 24 |
|
7 mln € |
| 06.06.2021 | 23 |
|
7 mln € |
| 13.01.2021 | 23 |
|
6 mln € |
| 03.09.2020 | 23 |
|
4,5 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
4,8 mln € |
| 07.01.2020 | 22 |
|
6 mln € |
| 19.06.2019 | 21 |
|
8 mln € |
| 09.12.2018 | 21 |
|
8 mln € |
| 05.08.2018 | 21 |
|
6,5 mln € |
| 22.05.2018 | 20 |
|
5 mln € |
| 06.12.2017 | 20 |
|
5 mln € |
| 29.10.2017 | 20 |
|
5 mln € |
| 27.11.2016 | 19 |
|
750 tys. € |
| 26.05.2016 | 18 |
|
750 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Maycon de Andrade Barberan?
Wycena Maycon de Andrade Barberan wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Maycon de Andrade Barberan wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 750 tys. €.