Mehdi Jeannin jest piłkarzem występującym obecnie w Sochaux-Montbéliard. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Mehdi Jeannin
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mehdi Jeannin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mehdi Jeannin wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.89. Mehdi Jeannin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mehdi Jeannin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mehdi Jeannin rozegrał w barwach Sochaux-Montbéliard w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Mehdi Jeannin ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mehdi Jeannin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mehdi Jeannin to uraz z 2013 roku, który wykluczył go z gry na 185 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mehdi Jeannin?
Mehdi Jeannin najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Mehdi Jeannin?
Wycena 35-letniego Mehdi Jeannin według stanu na wrzesień 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mehdi Jeannin?
Mehdi Jeannin urodził się 20 kwietnia 1991 w Besançon we Francji, ma narodowość algierską. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Mehdi Jeannin – statystyki
Szczegółowe statystyki Mehdi Jeannin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sochaux-Montbéliard. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mehdi Jeannin vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mehdi Jeannin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mehdi Jeannin wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.89. Mehdi Jeannin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mehdi Jeannin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mehdi Jeannin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Ligue 2, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 10. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 9. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 2, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Ligue 2, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.7 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 3. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.8 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.6 |
Ile meczów rozegrał Mehdi Jeannin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mehdi Jeannin rozegrał w barwach Sochaux-Montbéliard w Ligue 2 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 990 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Mehdi Jeannin – transfery
W trakcie kariery Mehdi Jeannin zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sochaux-Montbéliard 2025 – obecnie
-
Pau 2023 – 2025
-
Sochaux-Montbéliard 2020 – 2023
-
Clermont 2011 – 2020
-
AS Ornans 2010 – 2011

-
Racing Besançon U19 2008 – 2010

-
Racing Besançon U17 2006 – 2008

-
Racing Besançon Jugend do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Mehdi Jeannin
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 02.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 16.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Mehdi Jeannin – forma
W ostatnich 5 meczach Mehdi Jeannin zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,46. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Mehdi Jeannin i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Reims
2
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Annecy FC
3
Ligue 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Metz
3
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
US Boulogne
1
Ligue 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lavallouis
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Nantes
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Clermont
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Guingamp
0
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Red Star FC
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Saint-Étienne
3
Ligue 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Le Puy Foot
2
Championnat National (Francja), 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Chateauroux
2
Sochaux-Montbéliard
1
Championnat National (Francja), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Valenciennes
1
Championnat National (Francja), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Bourg-en-Bresse 01
1
Championnat National (Francja), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Dijon FCO
0
Sochaux-Montbéliard
0
Championnat National (Francja), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Fleury 91
2
Championnat National (Francja), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Versailles
1
Sochaux-Montbéliard
0
Championnat National (Francja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Quevilly Rouen
0
Championnat National (Francja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Concarneau
0
Championnat National (Francja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
RC Lens
3
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Stade Béthunois
2
Sochaux-Montbéliard
4
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sarre Union
0
Sochaux-Montbéliard
6
Puchar Francji, 1/128 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Dijon FCO
1
Championnat National (Francja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Concarneau
1
Sochaux-Montbéliard
0
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
FC Gobelins
1
Sochaux-Montbéliard
3
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Amiens SC
4
Pau
2
Ligue 2, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Ajaccio
1
Pau
1
Ligue 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Pau
1
Annecy FC
0
Ligue 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Pau
0
Troyes
2
Ligue 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Pau
0
Rodez Aveyron
5
Ligue 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Pau
1
Lavallouis
1
Ligue 2, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Red Star FC
1
Pau
3
Ligue 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
St-Philbert Gd Lieu
(4)
1
Pau
(1)
1
Puchar Francji, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Pau
4
Red Star FC
1
Ligue 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Bayonne
1
Pau
3
Puchar Francji, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Pau
0
Paris FC
0
Ligue 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Guingamp
0
Pau
1
Ligue 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Pau
1
FC Lorient
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Pau
3
Martigues
0
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Pau
1
Caen
0
Ligue 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Clermont
2
Pau
2
Ligue 2, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Pau
1
SC Bastia
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Pau
3
Lavallouis
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
1
Pau
4
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Pau
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Pau
2
Concarneau
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Dunkerque
1
Pau
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Pau
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Paris FC
1
Pau
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Annecy FC
0
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Pau
1
Troyes
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Lavallouis
1
Pau
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Pau
3
Valenciennes
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Concarneau
1
Pau
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Pau
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Ajaccio
2
Pau
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Pau
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Pau
1
Amiens SC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
SC Bastia
1
Pau
4
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Pau
2
Rodez Aveyron
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Guingamp
4
Pau
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Pau
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Pau
3
Bordeaux
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Nimes
3
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Metz
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Paris FC
2
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Guingamp
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Amiens SC
1
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Lavallouis
2
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Niort
0
Sochaux-Montbéliard
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
SC Bastia
3
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Caen
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
5
Annecy FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Le Havre
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
4
Valenciennes
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Caen
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Bordeaux
2
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Karne
|
Thaon
(3)
2
Sochaux-Montbéliard
(1)
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Annecy FC
2
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
3
![]()
Hombourg-Haut
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Metz
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
0
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
3
Niort
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Pau
0
Sochaux-Montbéliard
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Amiens SC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Karne
|
Auxerre
(5)
0
Sochaux-Montbéliard
(4)
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Paris FC
1
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Toulouse
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Nimes
1
Sochaux-Montbéliard
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Nancy
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Niort
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Auxerre
3
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Paris FC
3
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Grenoble
1
Sochaux-Montbéliard
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Dunkerque
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
3
Caen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Le Havre
0
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Valenciennes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Toulouse
4
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Nimes
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Auxerre
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Amiens SC
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Caen
1
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Le Havre
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Nancy
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Chateauroux
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Lyon
5
Sochaux-Montbéliard
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Guingamp
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Valenciennes
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Nancy
0
Sochaux-Montbéliard
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Clermont
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Pau
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Nancy
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Amiens SC
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Valenciennes
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Troyes
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Auxerre
0
Sochaux-Montbéliard
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Clermont
3
Chateauroux
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Ajaccio
0
Clermont
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Clermont
3
US Orléans
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Nancy
0
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Clermont
0
Red Star FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Le Havre
0
Clermont
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Clermont
0
Chateauroux
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Clermont
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Clermont
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Clermont
2
Nimes
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Amiens SC
0
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Clermont
0
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Le Havre
0
Clermont
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Strasburg
0
Clermont
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 |
W ostatnich 5 meczach Mehdi Jeannin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W ostatnich 10 meczach Mehdi Jeannin 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.89, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (6.22).
W jakiej formie jest Mehdi Jeannin?
Mehdi Jeannin jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.46 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.89). Jego dyspozycja słabnie.
Mehdi Jeannin – zarobki
Mehdi Jeannin gra w Sochaux-Montbéliard na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 151 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mehdi Jeannin w Sochaux-Montbéliard (2024/25)
| Rocznie | 151 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 414 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Mehdi Jeannin w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
151 tys. € |
| 2023/24 |
|
145 tys. € |
| 2022/23 |
|
96 tys. € |
| 2021/22 |
|
94 tys. € |
| 2020/21 |
|
105 tys. € |
| 2019/20 |
|
102 tys. € |
Mehdi Jeannin – kontuzje
W trakcie kariery Mehdi Jeannin zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 34 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mehdi Jeannin
-
Złamanie dłoni
24.09.16 – 19.01.17 (118 dni)
Clermont opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
28.02.13 – 31.08.13 (185 dni)
Clermont opuszczone: 19 meczów
Czy Mehdi Jeannin ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mehdi Jeannin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mehdi Jeannin to uraz z 2013 roku, który wykluczył go z gry na 185 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mehdi Jeannin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mehdi Jeannin wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mehdi Jeannin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mehdi Jeannin
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | 35 |
|
150 tys. € |
| 24.05.2026 | 35 |
|
75 tys. € |
| 07.12.2025 | 34 |
|
75 tys. € |
| 14.10.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 01.06.2025 | 34 |
|
150 tys. € |
| 03.12.2024 | 33 |
|
150 tys. € |
| 10.06.2024 | 33 |
|
150 tys. € |
| 12.12.2023 | 32 |
|
150 tys. € |
| 15.06.2023 | 32 |
|
200 tys. € |
| 27.10.2022 | 31 |
|
250 tys. € |
| 01.06.2022 | 31 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2021 | 30 |
|
350 tys. € |
| 24.06.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 10.11.2020 | 29 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
325 tys. € |
| 05.01.2020 | 28 |
|
400 tys. € |
| 26.06.2019 | 28 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2019 | 27 |
|
400 tys. € |
| 15.05.2018 | 27 |
|
400 tys. € |
| 14.06.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 19.03.2017 | 25 |
|
500 tys. € |
| 12.07.2016 | 25 |
|
600 tys. € |
| 03.02.2016 | 24 |
|
500 tys. € |
| 05.06.2015 | 24 |
|
400 tys. € |
| 13.01.2015 | 23 |
|
300 tys. € |
| 19.11.2014 | 23 |
|
200 tys. € |
| 29.05.2013 | 22 |
|
50 tys. € |
| 03.01.2013 | 21 |
|
50 tys. € |
| 31.05.2012 | 21 |
|
50 tys. € |
| 24.12.2011 | 20 |
|
50 tys. € |
| 21.07.2011 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mehdi Jeannin?
Wycena Mehdi Jeannin wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Mehdi Jeannin wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.